шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Dell Latitude 14 5450 [PFK366]

Конфігурації і ціни 185Відгуки  Обговорення  Корисне12Аксесуари
Купити ноутбук Dell Latitude 14 5450 (PFK366) за ціною від 62918 грн.
Відео 89Фото 9

Серия Dell Latitude 14 5450

Модифікації Dell Latitude 14 5450 34
Характеристики [PFK366]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
14 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
матове
Роздільна здатність дисплея
1920x1080 (16:9)
Серія
Core Ultra 5
Тактова частота
0.8 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Ємність накопичувача
2 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців / суміщений з кнопкою вмикання /
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
321x212x21 мм
Вага
1.4 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  52500 грн.    до  72500 грн.
Dell Latitude 14 5450
N009L545014E MEAVP
від 61 350 грн.
Dell Latitude 14 5450
N011L545014E MEAVP
від 63 500 грн.
Dell Latitude 14 5450
N010L545014E MEAVP
від 64 400 грн.
Dell Latitude 14 5450
GP83DT
від 66 150 грн.
Dell Latitude 14 5450
0D32RM
від 57 330 грн.
Dell Latitude 14 5450
GP82DT
Dell Latitude 14 5450
0D33RM
від 68 355 грн.
Dell Latitude 14 5450
N012L545014E MEAVP
від 70 000 грн.
Dell Latitude 14 5450
PFK266
від 52 920 грн.
Dell Latitude 14 5450
N015L545014U AUBU
від 64 888 грн.
Dell Pro 14 Plus PB1...
PB14265
від 59 535 грн.
PB142522
Dell Pro 14 PC14250
BTO107PC1425 0UA
від 62 999 грн.
Acer TravelMate P4 T...
NX.BF8EP.003
від 55 055 грн.
PB142523
Dell Pro 14 PC14250
BTO106PC1425 0UA
від 56 999 грн.
BTO110PB1425 0EMEA
від 70 550 грн.
PB142521
від 52 899 грн.
210-BPDRU516 512UBU
від 62 799 грн.
Dell Pro 14 PC14250
BTO109PC1425 0UAUBU
від 59 749 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C51LGET
від 53 252 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C44Z6ET
від 60 884 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C51MCET
від 52 124 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C51LDET
HP EliteBook 640 G11
A37VSET
від 58 599 грн.
Lenovo ThinkBook 14 ...
21SJ0082APB
від 63 945 грн.
HP EliteBook 640 G11
A37VRET
від 52 149 грн.
HP ProBook 440 G11
A38DKET
від 56 633 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
C51GFET
від 58 887 грн.
21SJ007KRA
від 55 444 грн.

Dell Latitude 14 5000 Series (E5450) Review | PCMag
Руководство пользователя Dell Latitude 14 5450
від 62 918  до 65 302 грн.
Ноутбук Dell Latitude 5450 (PFK366)
Stls.store (Київ)
65 302 грн.
← купити
Ноутбук Dell Latitude 5450 (Intel Core Ultra 5/32GB/2TB (SSD)/Intel Arc Graphics) (PFK366) (Standard) PFK366
Jabko.ua (Львів)
64 299 грн.
← купити
Ноутбук Dell Latitude 5450 (PFK366)
Цифра (Київ)
63 980 грн.
← купити
Ноутбук Dell Latitude 5450 (PFK366) (PFK366)
Техно Їжак (Київ)
63 699 грн.
← купити
Ноутбук Dell Latitude 5450 (PFK366) PFK366
Sota.store (Київ)
63 180 грн.
← купити
Ноутбук Dell Latitude 5450 (PFK366)
Tv-mir.com.ua (Київ)
62 918 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell PFK366, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Dell Latitude 14 5450 (PFK366). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Dell Latitude 14 5450 (PFK366) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія