шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Dell Pro 14 Plus PB14250 [PB142521]

Конфігурації і ціни 256Відгуки  Обговорення  Корисне5Аксесуари
Купити ноутбук Dell Pro 14 Plus PB14250 (PB142521) за ціною від 53820 грн.
Відео 12Фото 9

Серия Dell Pro 14 Plus PB14250

Модифікації Dell Pro 14 Plus PB14250 39
Характеристики [PB142521]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
14 "
Тип матриці
IPS / WVA /
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Core Ultra 5
Тактова частота
1.6 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
314x224x20 мм
Вага
1.4 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  45000 грн.    до  62500 грн.
Dell Pro 14 Plus PB1...
PB142522
від 57 330 грн.
PB14265
від 59 535 грн.
Lenovo ThinkBook 14 ...
21SJ008APB
від 43 438 грн.
21SJ0081APB
від 50 715 грн.
21SJ007KRA
від 55 404 грн.
21MR008KPB
від 45 499 грн.
Acer TravelMate P4 T...
NX.BF8EP.003
від 55 055 грн.
Asus ExpertBook B3 B...
B3404CMA L-Q50218X
від 54 250 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C51LDET
від 51 909 грн.
21SJ007DRA
від 44 385 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C44Z5ET
від 52 226 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
AT6F2AVV1
від 51 284 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
AV3P8AVV2
від 52 599 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
AT6F2AVV8
від 54 544 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C44Z7ET
від 57 021 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
AT6F5AVV1
від 55 779 грн.
Dell Latitude 14 5450
PFK266
від 52 920 грн.
Dell Latitude 14 5450
0D32RM
Dell Latitude 14 5450
GP82DT
Dell Latitude 14 5450
WPDGD
від 46 943 грн.

Dell Pro 14 Plus (PB14250) review - Is "Plus" the New Premium? Cracking Dell's C
Dell Pro 14 Plus PB14250
Інструкції(Intel Core Ultra 200U Series/Intel Core 100U and 200U Series
Ссылка на страницу поддержки
від 53 820  до 55 628 грн.
Ноутбук Dell Pro 14 (PB142521)
Stls.store (Київ)
55 628 грн.
← купити
Ноутбук Dell Pro 14 14" (Intel Core Ultra 5/32GB/512GB/Intel Arc) (PB142521) (Standard) PB142521
Jabko.ua (Львів)
54 799 грн.
← купити
Ноутбук Dell Pro 14 (PB142521)
Цифра (Київ)
54 758 грн.
← купити
Ноутбук Dell Pro 14 Platinum Silver (PB142521) (PB142521)
Техно Їжак (Київ)
54 199 грн.
← купити
Ноутбук Dell Pro 14 (PB142521) PB142521
Sota.store (Київ)
53 820 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell PB142521, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Dell Pro 14 Plus PB14250 (PB142521). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Dell Pro 14 Plus PB14250 (PB142521) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія