шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Dell Latitude 14 5450 [PFK266]

Конфігурації і ціни 185Відгуки  Обговорення  Корисне12Аксесуари
Купити ноутбук Dell Latitude 14 5450 (PFK266) за ціною від 53820 грн.
Відео 89Фото 9

Серия Dell Latitude 14 5450

Модифікації Dell Latitude 14 5450 34
Характеристики [PFK266]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
14 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
матове
Роздільна здатність дисплея
1920x1080 (16:9)
Серія
Core Ultra 5
Тактова частота
0.8 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців / суміщений з кнопкою вмикання /
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
321x212x21 мм
Вага
1.4 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  45000 грн.    до  62500 грн.
Dell Latitude 14 5450
0D32RM
від 57 460 грн.
Dell Latitude 14 5450
GP82DT
Dell Latitude 14 5450
WPDGD
від 46 996 грн.
Dell Latitude 14 5450
0D31RM
від 43 537 грн.
Dell Latitude 14 5450
GP81DT
Dell Pro 14 Plus PB1...
PB142521
від 52 899 грн.
Acer TravelMate P4 T...
NX.BF8EP.003
від 55 055 грн.
PB142522
PB14265
від 59 670 грн.
Lenovo ThinkBook 14 ...
21SJ008APB
21SJ007KRA
від 54 518 грн.
21SJ0081APB
від 50 830 грн.
Asus ExpertBook B3 B...
B3404CMA L-Q50218X
від 35 999 грн.
21MR008KPB
від 45 499 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C44Z5ET
від 52 226 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
AT6F2AVV1
від 51 794 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
AV3P8AVV2
від 52 599 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
AT6F2AVV8
від 54 544 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C44Z7ET
від 57 021 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
AT6F5AVV1
від 55 709 грн.
21SJ007DRA
від 44 444 грн.

Dell Latitude 14 5000 Series (E5450) Review | PCMag
Руководство пользователя Dell Latitude 14 5450
від 53 820  до 58 138 грн.
Ноутбук Dell Latitude 5450 (PFK266)
Stls.store (Київ)
55 628 грн.
← купити
Ноутбук Dell Latitude 5450 (PFK266) Latitude 5450 (PFK266)
Denika.ua (Харків)
58 138 грн.
← купити
Ноутбук Dell Latitude 5450 (Intel Core Ultra 5/32GB/1TB (SSD)/Intel Arc Graphics) (PFK266) (Standard) PFK266
Jabko.ua (Львів)
54 799 грн.
← купити
Ноутбук Dell Latitude 5450 (PFK266)
Цифра (Київ)
54 758 грн.
← купити
Ноутбук Dell Latitude 5450 (PFK266) (PFK266)
Техно Їжак (Київ)
54 199 грн.
← купити
Ноутбук Dell Latitude 5450 (PFK266) PFK266
Sota.store (Київ)
53 820 грн.
← купити
Ноутбук Dell Latitude 5450 (PFK266)
Tv-mir.com.ua (Київ)
54 066 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell PFK266, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Dell Latitude 14 5450 (PFK266). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Dell Latitude 14 5450 (PFK266) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія