шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP Victus 15-fa2000 [15-fa2046nw]

Конфігурації і ціни 2073Відгуки  Обговорення1Корисне8Аксесуари
Купити ноутбук HP Victus 15-fa2000 (15-fa2046nw) за ціною від 35489 грн.
Відео 7Фото 15

Серия HP Victus 15-fa2000

Модифікації HP Victus 15-fa2000 64
Характеристики [15-fa2046nw]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
15.6 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
матове
Роздільна здатність дисплея
1920x1080 (16:9)
Серія
Core i5
Тактова частота
1.5 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Передвстановлена ОС
DOS
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
358x255x24 мм
Вага
2.3 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  31000 грн.    до  40000 грн.
HP Victus 15-fa0000
15-FA0124NW
від 35 500 грн.
HP Victus 15-fa0000
15-FA0028NQ
від 34 900 грн.
HP Victus 15-fa0000
15-FA0023UA
від 37 999 грн.
Acer Nitro V 15 ANV1...
ANV15-52-50F 4
від 37 239 грн.
HP Victus 15-fa0000
15-FA0134NW
від 32 999 грн.
HP Victus 15-fa1000
15-FA1015UA
ANV15-52-588 1
від 38 789 грн.
MSI Katana GF66 12UC
GF66 12UC-812XRO
від 32 900 грн.
ANV15-52-52F 0
від 38 999 грн.
Acer Nitro 5 AN515-58
AN515-58-56R L
від 39 999 грн.
Lenovo IdeaPad Gamin...
82S900WARA
від 36 500 грн.
82S900JKPB
від 33 899 грн.
HP Victus 15-fa0000
15-FA0033DX
від 34 999 грн.
Lenovo LOQ 15IAX9
83GS003FRM
від 34 949 грн.
Lenovo LOQ 15IAX9
83GS00AFRM
від 37 554 грн.
Lenovo LOQ 15IRH8
82XV0012US
від 34 499 грн.
HP Victus 15-fa1000
15-FA1234NW
від 37 749 грн.
82S900WDRA
від 38 500 грн.
82S900UGRA
від 33 499 грн.
ANV15-52-586 Z
від 36 599 грн.
ANV15-52-55C 4
від 37 499 грн.
HP Victus 15-fa0000
15-FA0102NW
від 37 300 грн.
HP Victus 15-fa1000
15-FA1093DX
HP Victus 15-fa1000
15-fa1082wm
ANV15-51-51M 7
Lenovo LOQ 15IAX9I
83FQ001BRM
Lenovo LOQ 15IAX9E
83LK00CFRA
MSI Cyborg 15 A12VE
A12VE-018XPL
MSI Cyborg 15 A12VE
A12VE-017XPL
Asus TUF Dash F15 (2...
FX517ZC-HN00 5
від 35 900 грн.

від 35 489  до 36 499 грн.
HP VICTUS 15-fa2046nw (C38YHEA)
iTMag.ua (Київ)
36 499 грн.
← купити
HP VICTUS 15-fa2046nw (C38YHEA)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP Victus 15-fa2046nw (C38YHEA)
Touch (Дніпро)
35 489 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP 15-fa2046nw, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP Victus 15-fa2000 (15-fa2046nw). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP Victus 15-fa2000 (15-fa2046nw) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія