шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP OMEN 17-db1000 [17-db1007nw]

Конфігурації і ціни 952Відгуки  Обговорення  Корисне8Аксесуари
Купити ноутбук HP OMEN 17-db1000 (17-db1007nw) за ціною від 69002 грн.
Відео 1Фото 5

Серия HP OMEN 17-db1000

Модифікації HP OMEN 17-db1000 41
Характеристики [17-db1007nw]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
17.3 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1080 (16:9)
Серія
Ryzen AI
Тактова частота
2 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
DOS
Матеріал корпуса
алюміній/пластик
Габарити (ШхГхТ)
398x278x28 мм
Вага
3 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  70000 грн.    до  105000 грн.
HP OMEN 17-db1000
17-db1016ua
від 73 599 грн.
Asus ROG Strix G17 G...
G713QR-HG021
від 81 900 грн.
HP OMEN 17-db1000
17-db1014ua
від 87 799 грн.
HP OMEN 17-db0000
17-DB0013UA
від 72 999 грн.
HP OMEN 17-db1000
17-db1006nw
від 62 199 грн.
HP OMEN 17-db0000
17-db0000 A2A03UA
від 88 555 грн.
HP OMEN 17-db1000
17-db1004nr
від 83 821 грн.
HP OMEN 17-db1000
17-db1097nr
від 79 518 грн.
HP OMEN 17-db1000
17-db1005nw
від 68 999 грн.
HP OMEN 17-db1000
17-db1224nw
від 69 717 грн.
HP OMEN 17-db1000
17-db1004nw
HP OMEN 17-db1000
17-db1221nw
від 84 744 грн.
G713QR-ES76
від 75 900 грн.
HP OMEN 17-db1000
17-db1010nw
від 75 499 грн.
G713QR-HG030 R
від 74 999 грн.
G713QR-HG021 T
від 74 900 грн.
G713QR-HG030 T
від 74 500 грн.
G713QR-HG030
HP OMEN 17-db0000
17-DB0047NR
від 71 517 грн.
G713QR-K4009
від 72 499 грн.
G713QR-ES98Q
від 71 999 грн.
HP OMEN 17-db1000
17-db1011nw
від 70 999 грн.
Acer Nitro V 17 AI A...
NH.QZKEP.006
від 64 499 грн.
MSI Katana A17 AI B8VF
B8VF-887XCZ
від 81 800 грн.
Dream Machines RT505...
RT5050-17UA2 4
від 77 196 грн.
Dream Machines RT506...
RT5060-17UA2 4
від 74 204 грн.
Acer Nitro 5 AN517-42
AN517-42-R75 M
MSI Katana A17 AI B8VG
B8VG-886XCZ
від 86 000 грн.
Acer Nitro 17 AN17-41
AN17-41-R9LN
від 88 900 грн.
NH.QYVEP.00B
від 62 831 грн.

від 69 002  до 104 699 грн.
Ноутбук HP OMEN 17-db1007nw (C3BY1EA) OMEN 17-db1007nw (C3BY1EA)
Denika.ua (Харків)
69 002 грн.
← купити
Ноутбук HP Omen 17-db1007nw - Ryzen AI 7 350 17,3''-FHD-144Hz 16GB 1TB RTX5060
MAUDAU (Київ)
71 599 грн.
← купити
Ноутбук HP Omen 17-db1007nw (C3BY1EA / 10M2W11P) 17.3" IPS Full HD 144Hz / AMD Ryzen AI 7 350 / RAM 16 ГБ / SSD 1 ТБ / NVIDI
Rozetka.ua (Київ)
104 699 грн.
← купити
Ноутбук HP Omen 17-db1007nw (C3BY1EA) 17.3" IPS Full HD 144Hz / AMD Ryzen AI 7 350 / RAM 16 ГБ / SSD 1 ТБ / NVIDIA GeForce R
Rozetka.ua (Київ)
92 099 грн.
← купити
Ноутбук HP Omen 17-db1007nw (C3BY1EA), Ryzen AI 7 350 / 17.3 / RAM 16 ГБ / 1 ТБ / RTX 5060 / Без ОС
Rozetka.ua (Київ)
99 130 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP 17-db1007nw, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP OMEN 17-db1000 (17-db1007nw). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP OMEN 17-db1000 (17-db1007nw) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія