шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP OMEN Slim 16-an0000 [AZ6J3AV]

Конфігурації і ціни 504Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити ноутбук HP OMEN Slim 16-an0000 (AZ6J3AV) за ціною від 69996 грн.
Відео 1Фото 10

Серия HP OMEN Slim 16-an0000

Модифікації HP OMEN Slim 16-an0000 32
Характеристики [AZ6J3AV]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
2560x1600 (16:10)
Серія
Core Ultra 9
Тактова частота
1 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
358x269x23 мм
Вага
2.4 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  70000 грн.    до  105000 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
C54V321
від 81 999 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
16-an0002no C2PY34EA
від 81 733 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
16-an0003nr
від 88 877 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
16-an0075cl
від 75 374 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
16-an0119nr
від 63 399 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
16-an0119nr BM7B19UA
від 75 996 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0229nw
від 73 449 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0073nw
від 90 780 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0002nw
від 77 500 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0001nc
від 91 999 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
16-an0002no C2PY24EA
від 72 873 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
16-an0037wm
від 68 020 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
A57WPAV
від 72 996 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
16-an0011nw
від 97 600 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
16-an0002no C2PY44EA
від 88 378 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
16-an0002no C2PY14EA
від 66 999 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
16-an0001nr
від 67 856 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
16-an0002no C2PY4EA
від 66 450 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
16-an0004ua
від 85 999 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0103nw
від 73 538 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0077nw
від 65 649 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0078nw
від 60 000 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0064nw
від 83 306 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0072nc
від 89 999 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0079nw
від 60 013 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0095nw
від 76 920 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0087nw
від 63 395 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0057ua
від 77 899 грн.

від 69 996  до 114 999 грн.
Ноутбук HP Omen Ultra Slim 16t-an000 (AZ6J3AV) CUSTOM
Touch (Дніпро)
90 399 грн.
← купити
Ноутбук HP OMEN Ultra Slim 16t-an000 (AZ6J3AV)
Idrop.com.ua (Київ)
69 996 грн.
← купити
HP OMEN Ultra Slim 16t-an000 (AZ6J3AV) AZ6J3AV
Geekabyte.com.ua (Київ)
114 999 грн.
← купити
Ноутбук HP OMEN Ultra Slim 16t-an000 16" IPS 2560x1600 240 Гц / Intel Core Ultra 9 285H / NVIDIA GeForce RTX 5070 / RAM 16 Г
Rozetka.ua (Київ)
75 596 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP AZ6J3AV, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP OMEN Slim 16-an0000 (AZ6J3AV). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP OMEN Slim 16-an0000 (AZ6J3AV) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія