шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP 255R G10 [B39ZFAT]

Конфігурації і ціни 923Відгуки  Обговорення1Корисне3Аксесуари
Купити ноутбук HP 255R G10 (B39ZFAT) за ціною від 27199 грн.
Відео 10Фото 12

Серия HP 255R G10

Модифікації HP 255R G10 40
Где купить? [B39ZFAT]
Характеристики [B39ZFAT]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
15.6 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1080 (16:9)
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
2.9 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
8 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Захист клавіатури від вологи
Передвстановлена ОС
DOS
Стандарт захисту MIL-STD-810
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
360x236x19 мм
Вага
1.52 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  25000 грн.    до  33000 грн.

від 27 199  до 36 318 грн.
Ноутбук HP 255R G10 (B39ZFAT) B39ZFAT
Artline.ua (Київ)
29 055 грн.
← купити
HP Ноутбук HP 255R G10 (B39ZFAT) Turbo Silver
MTA.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP 255R G10 Turbo Silver (B39ZFAT) B39ZFAT
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Ноутбук HP 255R G10 Turbo Silver (B39ZFAT)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP 255R G10 (B39ZFAT) Silver B39ZFAT
Click.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP 255R G10 (B39ZFAT) B39ZFAT
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP 255R G10 Turbo Silver (B39ZFAT) 255R G10 Turbo Silver (B39ZFAT)
Denika.ua (Харків)
← купити
Ноутбук HP 255R G10 (B39ZFAT)
АЛЛО (Київ)
← купити
Ноутбук HP 255R G10 B39ZFAT Turbo Silver - 15.6" IPS 60 Гц / AMD Ryzen 5 / 7535U / DDR5 8 ГБ / PCI-E SSD 512 ГБ / Radeon Gra
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Ноутбук HP 255R G10 (B39ZFAT) Turbo Silver
Soho.com.ua (Київ)
28 729 грн.
← купити
Ноутбук HP 255R G10 Turbo Silver (B39ZFAT) B39ZFAT
Openshop.ua (Київ)
28 215 грн.
← купити
HP B39ZFAT
Mallprix.com (Київ)
28 299 грн.
← купити
HP 255R G10 Turbo Silver (B39ZFAT) B39ZFAT
Luckylink.kiev.ua (Київ)
27 681 грн.
← купити
Ноутбук HP 255R G10 (B39ZFAT) B39ZFAT
Brain.com.ua (Київ)
← купити
HP 255R G10 Turbo Silver (B39ZFAT)
Tehnomart.com (Київ)
28 153 грн.
← купити
Ноутбук HP 255R G10 15.6" (B39ZFAT) Turbo Silver B39ZFAT
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP 255R G10 Turbo Silver (B39ZFAT) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
28 298 грн.
← купити
HP 255R G10 15.6" FHD IPS, 300n/Ryzen 5-7535U (4.5)/8Gb/SSD512Gb/Radeon/Підсв/DOS/3y.w B39ZFAT
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP 255R G10 Turbo Silver (B39ZFAT)
Tv-mir.com.ua (Київ)
27 784 грн.
← купити
Ноутбук HP 255R G10 (B39ZFAT) Silver B39ZFAT
icom.net.ua (Київ)
27 199 грн.
← купити
Ноутбук HP B39ZFAT
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
29 150 грн.
← купити
Ноутбук HP 255R G10 Turbo Silver (B39ZFAT)
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
HP 255R G10 (B39ZFAT) Silver 255RG10(B39ZFAT)Silver
COMFY.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP 15.6 255R G10 FHD IPS/Ryzen 5 7535U/8GB/512SSD/Radeon/DOS/Silver (B39ZFAT)
MAUDAU (Київ)
30 595 грн.
← купити
HP 255R G10 (B39ZFAT) Turbo Silver b39zfat
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP 255R G10 15.6" FHD IPS, 300n/Ryzen 5-7535U (4.5)/8Gb/SSD512Gb/Radeon/Підсв/DOS/3y.w/Сріблястий (B39ZFAT) 904308
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
27 745 грн.
← купити
Ноутбук HP 15.6 255R G10 FHD IPS/Ryzen 5 7535U/8GB/512SSD/Radeon/DOS/Silver (B39ZFAT) B39ZFAT
Compx.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP 255R G10 (B39ZFAT) Turbo Silver
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP 255R G10 (B39ZFAT)
Rozetka.ua (Київ)
29 819 грн.
← купити
Ноутбук HP 255R G10 15.6" FHD IPS, 300n/Ryzen 5-7535U (4.5)/8Gb/SSD512Gb/Radeon/Підсв/DOS/3y.w (B39ZFAT)
Rozetka.ua (Київ)
36 318 грн.
← купити
Ноутбук HP 255R G10 15.6" FHD IPS Ryzen 5-7535U 8Gb SSD 512Gb Radeon Graphics Turbo Silver (B39ZFAT)
Rozetka.ua (Київ)
35 693 грн.
← купити
Ноутбук HP 255R G10 (B39ZFAT)
Rozetka.ua (Київ)
32 301 грн.
← купити
Ноутбук HP 15.6 255R G10 FHD IPS/Ryzen 5 7535U/8GB/512SSD/Radeon/DOS/Silver (B39ZFAT)
Rozetka.ua (Київ)
30 755 грн.
← купити
Ноутбук HP 255R G10 (B39ZFAT) HP B39ZFAT 922361
Rozetka.ua (Київ)
31 961 грн.
← купити
Ноутбук HP 255R G10 (B39ZFAT)
Rozetka.ua (Київ)
32 791 грн.
← купити
Ноутбук HP 255R G10 15.6" FHD IPS Ryzen 5-7535U 8Gb SSD 512Gb Radeon Graphics Turbo Silver (B39ZFAT)
Rozetka.ua (Київ)
34 238 грн.
← купити
Ноутбук 15" HP 255R G10 (B39ZFAT) Turbo Silver, AMD Ryzen 5 7535U, 8Gb, 512Gb, DOS
Rozetka.ua (Київ)
30 249 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP B39ZFAT, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP 255R G10 (B39ZFAT). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP 255R G10 (B39ZFAT) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія