шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP ProBook 4 G1a 14 [B9ZH4ET]

Конфігурації і ціни 1460Відгуки  Обговорення  Корисне10Аксесуари
Купити ноутбук HP ProBook 4 G1a 14 (B9ZH4ET) за ціною від 67499 грн.
Відео 4Фото 12

Серия HP ProBook 4 G1a 14

Модифікації HP ProBook 4 G1a 14 40
Где купить? [B9ZH4ET]
Характеристики [B9ZH4ET]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
14 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.3 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
24 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
DOS
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
319x224x17 мм
Вага
1.4 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  57500 грн.    до  82500 грн.
HP ProBook 4 G1a 14
AX6J0AVV6
від 66 839 грн.
HP ProBook 4 G1a 14
AX6J0AVV4
від 63 449 грн.
HP ProBook 4 G1a 14
AX6J0AVV8
від 64 189 грн.
HP ProBook 4 G1a 14
AX6J0AVV2
від 70 066 грн.
HP ProBook 4 G1a 14
B9ZH6ET
від 75 225 грн.
HP ProBook 4 G1a 14
AX6J0AVV7
від 57 386 грн.
HP ProBook 4 G1a 14
AX6J0AVV3
HP ProBook 4 G1a 14
B9ZH2ET
від 55 866 грн.
HP ProBook 4 G1a 14
AX6J0AVV1
від 53 376 грн.
HP ProBook 4 G1a 14
B9ZH3ET
від 64 524 грн.
HP EliteBook 8 G1a 14
C51GTET
від 67 340 грн.
HP ProBook 4 G1a 14
C51HFET
від 54 378 грн.
HP ProBook 4 G1a 14
AX6J0AVV5
від 73 422 грн.
HP ProBook 4 G1a 14
B9ZH5ET
від 77 178 грн.
Lenovo ThinkBook 14 ...
21MV0024RA
від 48 999 грн.
21MV000AUS
від 60 041 грн.
HP EliteBook 6 G1a 14
AY4Z7AVV12
від 68 950 грн.
HP EliteBook 6 G1a 14
AY4Z7AVV5
від 74 357 грн.
HP EliteBook 6 G1a 14
AY4Z7AVV6
від 54 709 грн.
HP EliteBook 645 G11
A38D7ET
від 59 500 грн.
HP EliteBook 645 G11
A38D8ET
від 61 100 грн.
HP ProBook 445 G11
A1SY9UT
від 58 244 грн.
HP EliteBook 6 G1a 14
C51N4ET
від 60 013 грн.
HP EliteBook 6 G1a 14
AY4Z7AVV8
від 65 613 грн.
HP EliteBook 6 G1a 14
AY4Z7AVV9
HP EliteBook 6 G1a 14
AY4Z7AVV1
від 74 553 грн.
Asus ExpertBook P3 P...
PM3406CKA-NZ 0103X
від 60 842 грн.
HP EliteBook 6 G1a 14
AY4Z7AVV3
від 77 975 грн.
PM3406CKA-NZ 0141W
від 53 815 грн.
Dell Pro 14 Plus PB1...
BTO606PB1425 5EMEA
від 68 665 грн.

від 67 499  до 87 373 грн.
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 14 (B9ZH4ET) B9ZH4ET
Moyo.ua (Київ)
69 899 грн.
← купити
Ноутбук HP Probook 4 G1a (B9ZH4ET) B9ZH4ET
Artline.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP Probook 4-G1a 14" WUXGA IPS, AMD R7-250, 24GB, F512GB, UMA, DOS, сріблястий B9ZH4ET
ШО (Київ)
74 330 грн.
← купити
Ноутбук HP Probook 4-G1a Silver/Black (B9ZH4ET) B9ZH4ET
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
HP Ноутбук HP Probook 4-G1a (B9ZH4ET) Pike Silver
MTA.ua (Київ)
72 299 грн.
← купити
Ноутбук HP Probook 4-G1a 14 Pike Silver (B9ZH4ET)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 14 (B9ZH4ET) Silver B9ZH4ET
Click.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP Probook 4 G1a (B9ZH4ET) B9ZH4ET
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP Probook 4 G1a (B9ZH4ET) Probook 4 G1a (B9ZH4ET)
Denika.ua (Харків)
70 860 грн.
← купити
Ноутбук HP Probook 4-G1a (B9ZH4ET)
АЛЛО (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP B9ZH4ET, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP ProBook 4 G1a 14 (B9ZH4ET). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP ProBook 4 G1a 14 (B9ZH4ET) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія