шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP 255R G10 [C38KKAT]

Конфігурації і ціни 991Відгуки  Обговорення1Корисне3Аксесуари
Купити ноутбук HP 255R G10 (C38KKAT) за ціною від 25069 грн.
Відео 10Фото 12

Серия HP 255R G10

Модифікації HP 255R G10 39
Где купить? [C38KKAT]
Характеристики [C38KKAT]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
15.6 "
Тип матриці
*VA / SVA /
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1080 (16:9)
Серія
Ryzen 3
Тактова частота
3 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
8 ГБ
Ємність накопичувача
256 ГБ
Захист клавіатури від вологи
Передвстановлена ОС
DOS
Стандарт захисту MIL-STD-810
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
360x236x19 мм
Вага
1.52 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  23000 грн.    до  30000 грн.

від 25 069  до 33 498 грн.
Ноутбук HP 255R G10 (C38KKAT) C38KKAT
Artline.ua (Київ)
26 799 грн.
← купити
HP Ноутбук HP 255R G10 (C38KKAT) Dark Ash Silver
MTA.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP 255R G10 Dark Ash Silver (C38KKAT) C38KKAT
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Ноутбук HP 255R G10 Dark Ash Silver (C38KKAT)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP 255R G10 (C38KKAT) Dark Ash Silver C38KKAT
Click.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP 255R G10 Dark Ash (C38KKAT) 255R G10 Dark Ash (C38KKAT)
Denika.ua (Харків)
← купити
Ноутбук HP 255R G10 (C38KKAT)
АЛЛО (Київ)
← купити
Ноутбук HP 255R G10 C38KKAT Dark Ash - 15.6" VA 60 Гц / AMD Ryzen 3 / 7335U / DDR5 8 ГБ / PCI-E SSD 256 ГБ / Radeon Graphics
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Ноутбук HP 255R G10 (C38KKAT) C38KKAT
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP 255R G10 (C38KKAT) Dark Ash Silver
Soho.com.ua (Київ)
26 479 грн.
← купити
Ноутбук HP 255R G10 Dark Ash (C38KKAT) C38KKAT
Openshop.ua (Київ)
26 009 грн.
← купити
HP C38KKAT
Mallprix.com (Київ)
26 115 грн.
← купити
HP 255R G10 Dark Ash Silver (C38KKAT) C38KKAT
Luckylink.kiev.ua (Київ)
25 516 грн.
← купити
Ноутбук HP 255R G10 (C38KKAT) EU
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
26 089 грн.
← купити
Ноутбук HP 255R G10 Dark Ash (C38KKAT) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
26 316 грн.
← купити
HP 255R G10 15.6" FHD SVA, 250n/Ryzen 3-7335U (4.3)/8Gb/SSD256Gb/Radeon/DOS/3y.w/Сірий C38KKAT
Comtrading.ua (Київ)
← купити
HP 255R G10 15.6" FHD SVA, 250n/Ryzen 3-7335U (4.3)/8Gb/SSD256Gb/Radeon/DOS/3y.w/Сірий (C38KKAT)
Nkt.ua (Київ)
← купити
HP 255R G10 Dark Ash (C38KKAT)
Tehnomart.com (Київ)
25 951 грн.
← купити
Ноутбук HP 255R G10 (C38KKAT) C38KKAT
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP 255R G10 15.6" (C38KKAT) Dark Ash Silver C38KKAT
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP 255R G10 Dark Ash (C38KKAT)
Tv-mir.com.ua (Київ)
25 639 грн.
← купити
Ноутбук HP 255R G10 (C38KKAT) Dark Ash Silver C38KKAT
icom.net.ua (Київ)
25 069 грн.
← купити
Ноутбук HP C38KKAT
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
26 870 грн.
← купити
Ноутбук HP 255R G10 Dark Ash (C38KKAT)
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
HP 255R G10 (C38KKAT) Silver 255RG10(C38KKAT)Silver
COMFY.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP 15.6 255R G10 FHD IPS/Ryzen 3 7335U/8GB/256SSD/Radeon/DOS/Gray (C38KKAT)
MAUDAU (Київ)
28 219 грн.
← купити
HP 255R G10 Gray (C38KKAT) c38kkat
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP 255R G10 15.6" FHD SVA, 250n/Ryzen 3-7335U (4.3)/8Gb/SSD256Gb/Radeon/DOS/3y.w/Сірий (C38KKAT) 906016
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
25 653 грн.
← купити
Ноутбук HP 15.6 255R G10 FHD IPS/Ryzen 3 7335U/8GB/256SSD/Radeon/DOS/Gray (C38KKAT) C38KKAT
Compx.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP 255R G10 (C38KKAT) Dark Ash Silver
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP 255R G10 15.6" FHD SVA, 250n/Ryzen 3-7335U (4.3)/8Gb/SSD256Gb/Radeon/DOS/3y.w/Сірий (C38KKAT)
Rozetka.ua (Київ)
33 498 грн.
← купити
Ноутбук HP 255R G10 (C38KKAT)
Rozetka.ua (Київ)
29 771 грн.
← купити
Ноутбук HP 15.6 255R G10 FHD IPS/Ryzen 3 7335U/8GB/256SSD/Radeon/DOS/Gray (C38KKAT)
Rozetka.ua (Київ)
28 368 грн.
← купити
Ноутбук HP 255R G10 (C38KKAT) HP C38KKAT 970164
Rozetka.ua (Київ)
29 479 грн.
← купити
Ноутбук HP 255R G10 (C38KKAT)
Rozetka.ua (Київ)
30 209 грн.
← купити
Ноутбук HP 255R G10 15.6" FHD SVA Ryzen 3-7335U 8Gb SSD 256Gb Radeon Graphics Dark Ash Silver (C38KKAT)
Rozetka.ua (Київ)
31 560 грн.
← купити
Ноутбук 15" HP 255R-G10 (C38KKAT) Dark Ash Silver, AMD Ryzen 5 7535U, 8Gb, 256GB, DOS
Rozetka.ua (Київ)
27 883 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP C38KKAT, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP 255R G10 (C38KKAT). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP 255R G10 (C38KKAT) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія