шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP EliteBook 8 G1i 14 [C51LNET]

Конфігурації і ціни 231Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити ноутбук HP EliteBook 8 G1i 14 (C51LNET) за ціною від 39899 грн.
Відео 17Фото 16

Серия HP EliteBook 8 G1i 14

Модифікації HP EliteBook 8 G1i 14 27
Характеристики [C51LNET]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
14 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Core Ultra 5
Тактова частота
1.3 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців
3D сканер обличчя
Захист клавіатури від вологи
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Матеріал корпуса
алюміній/пластик
Габарити (ШхГхТ)
316x222x12 мм
Вага
1.4 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  52500 грн.    до  72500 грн.
HP EliteBook 8 G1i 14
C51G7ET
від 58 436 грн.
Acer Swift Go 14 SFG...
SFG14-73-52R C
від 54 730 грн.

від 39 899  до 96 577 грн.
HP Ноутбук HP EliteBook 8 G1i (C51LNET) Metallic Silver
MTA.ua (Київ)
39 899 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 8 G1i Ultra 5-225U/32GB/512/Win11P (C51LNET) C51LNET
Openshop.ua (Київ)
89 881 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 8 G1i Ultra 5-225U/32GB/512/Win11P (C51LNET)
Rozetka.ua (Київ)
96 577 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 8 G1i (C51LNET), Intel Core Ultra 5-225U, Intel Arс Graphics, 32/512ГБ, Windows 11 Home, Silver Metalli
Rozetka.ua (Київ)
41 285 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 8 G1i (C51LNET), Intel Core Ultra 5-225U, Intel Arс Graphics, 32/512ГБ, Windows 11 Home, Silver Metalli
Rozetka.ua (Київ)
39 900 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 8 G1i (C51LNET), Intel Core Ultra 5-225U, Intel Arс Graphics, 32/512ГБ, Windows 11 Home, Silver Metalli
Rozetka.ua (Київ)
41 250 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP C51LNET, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP EliteBook 8 G1i 14 (C51LNET). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP EliteBook 8 G1i 14 (C51LNET) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія