шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни32Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити монітор HP E24mv G4 за ціною від 10708 грн.
Відео 2Фото 6

Характеристики та опис HP E24mv G4

Габарити (мм): 539x531x216; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Вебкамера; Вбудовані динаміки; Регулювання висоти; Поворот екрана; Портретний режим; Flicker-Free;єми (додатково): вихід mini-Jack (3.5 мм); Роз' USB-A: 4x5Gbps; HDMI: HDMI v1.4; DisplayPort: DisplayPort v1.2; Передача відео: VGA; Глибина кольору: 6-bit + FRC (16.7M Colors)
Колір
Тип
монітор
Діагональ
23.8 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9)
Час відгуку (GtG)
5 мс
Вебкамера
Габарити (ШхВхТ)
539x531x216 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 10 708  до 17 257 грн.
Монітор HP E24mv G4 FHD (169L0AA)
Secur.ua (Київ)
12 599 грн.
← купити
Монитор HP E24mv G4 (169L0AA)
A-techno.com.ua (Київ)
14 199 грн.
← купити
HP Монітор HP Conferencing E24mv G4
MTA.ua (Київ)
12 999 грн.
← купити
Монітор HP E24mv G4 (169L0AA) 169L0AA
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Монітор HP E24mv G4 (169L0AA) 169L0AA
Itbox.ua (Київ)
← купити
Монітор Hp E24mv G4 Conferencing (169L0AA)
Цифра (Київ)
12 347 грн.
← купити
HP 169L0AA
Mallprix.com (Київ)
12 899 грн.
← купити
Монітор HP E24mv G4 Black (169L0AA) - 23.8" IPS / 1920×1080 / 60 Гц / Pivot / HAS 169L0AA
Ktc.ua (Рівне)
← купити
РК монітор HP E24mv G4 (169L0AA)
Redprice.sale (Львів)
13 329 грн.
← купити
HP E24mv G4 Conferencing (169L0AA) 169L0AA
Luckylink.kiev.ua (Київ)
13 315 грн.
← купити
HP 169L0AA
COMFY.ua (Київ)
← купити
Монітор HP 169L0AA
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
13 440 грн.
← купити
Монітор HP E24mv G4 Conferencing (169L0AA) E24mv G4 Conferencing (169L0AA)
Denika.ua (Харків)
10 708 грн.
← купити
Монітор 23.8" HP E24mv G4 (169L0AA) Silver/Black 169L0AA
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Монітор HP E24mv G4 (169L0AA)
Q-techno.com.ua (Київ)
13 306 грн.
← купити
23,8" 16:9 IPS FHD РК монітор для відеоконференцій , вебкамера 5МП, 1xVGA, 1xDP 1.2, 1xHDMI 1.4, 4xUS HP E24mv G4 Conf FHD M
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Монітор HP E24mv G4 (169L0AA) 169L0AA
icom.net.ua (Київ)
12 403 грн.
← купити
Монітор HP E24mv G4 (169L0AA) 169L0AA
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Монітор HP E24mv G4 (169L0AA)
Tv-mir.com.ua (Київ)
13 072 грн.
← купити
HP E24mv G4 (169L0AA) 169L0AA
Kvshop.com.ua (Київ)
13 199 грн.
← купити
TFT 23.8" HP E24mv G4, IPS, HDMI, VGA, DP, USB, Cam, HAS, Pivot, колонки, сріблястий 817651
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
13 123 грн.
← купити
Монітор 23.8" HP E24mv G4 Conferencing (169L0AA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
РК монітор HP E24mv G4 (169L0AA)
Tomdom.in.ua (Львів)
13 335 грн.
← купити
РК монітор HP E24mv G4 (169L0AA) 169L0AA
Saren.com.ua (Львів)
13 336 грн.
← купити
РК монітор HP E24mv G4 (169L0AA)
Timesport.com.ua (Львів)
13 326 грн.
← купити
Монітор TFT 23.8" HP E24mv G4, IPS, HDMI, VGA, DP, USB, Cam, HAS, Pivot, колонки, сріблястий (169L0AA)
Rozetka.ua (Київ)
15 748 грн.
← купити
TFT 23.8' HP E24mv G4, IPS, HDMI, VGA, DP, USB, Cam, HAS, Pivot, колонки, сріблястий
Rozetka.ua (Київ)
16 000 грн.
← купити
Монітор HP E24mv G4 Conferencing (169L0AA)
Rozetka.ua (Київ)
12 314 грн.
← купити
Монітор HP E24mv G4 (169L0AA)
Rozetka.ua (Київ)
14 316 грн.
← купити
HP E24mv G4 Conferencing (169L0AA)
Rozetka.ua (Київ)
17 257 грн.
← купити
Монітор HP E24mv G4 (169L0AA) HP 169L0AA 1046117
Rozetka.ua (Київ)
16 631 грн.
← купити
Монітор 23.8" HP E24mv G4, Black/Silver (169L0AA)
Rozetka.ua (Київ)
14 237 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP E24mv G4, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор HP E24mv G4. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор HP E24mv G4 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія