шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити прибиральна машина Hutt DDC55 за ціною від 8682 грн.
Відео 7Фото 5

Характеристики та опис Hutt DDC55

Вага (кг): 1.1; Габарити (см): 29x13.5x8.5; Рівень шуму (дБ): 65; Бак для мийного розчину (л): 0.1; Управління: пульт ДК; Джерело живлення: мережа; Тип: робот для вікон
Тип
робот для вікон
Джерело живлення
мережа
Управління
пульт ДК
Бак для мийного розчину
0.1 л
Тип батареї
Li-Ion
Ємність акумулятора
0.65 Агод
Час роботи
20 хв
Час зарядки
2.5 год
Рівень шуму
65 дБ
Габарити
29x13.5x8.5 см
Вага
1.1 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 8 682  до 13 999 грн.
Робот для миття вікон Xiaomi HUTT Window Cleaning Robot DDC55 (White)
Touch (Дніпро)
9 199 грн.
← купити
Робот для миття вікон Xiaomi Hutt DDC55 black
Denika.ua (Харків)
8 682 грн.
← купити
Робот для миття вікон Xiaomi HUTT DDC55 Black
Saren.com.ua (Львів)
9 534 грн.
← купити
Xiaomi HUTT DDC55 Pro HUTTDDC55Pro
COMFY.ua (Київ)
13 999 грн.
← купити
Hutt DDC55 білий
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
12 065 грн.
← купити
Робот для миття вікон Xiaomi HUTT DDC55 PRO
Ecodrive.in.ua (Одеса)
← купити
Робот для миття вікон HUTT DDC55 Pro
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Робот для миття вікон Xiaomi Hutt DDC55 White
Timesport.com.ua (Львів)
12 249 грн.
← купити
Hutt DDC55 Чорний
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
9 381 грн.
← купити
Робот для миття вікон Xiaomi Hutt DDC55 White
Zaua.store (Львів)
12 252 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hutt DDC55, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: прибиральна машина Hutt DDC55. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на прибиральна машина Hutt DDC55 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія