шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Каталог товарів

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3
Купити WEB-камера HyperX Vision S за ціною від 7242 грн.
Відео 6Фото 13

Характеристики та опис HyperX Vision S

Комплектний кабель: USB A – USB C; Підключення до ПК: USB-A; кріплення на штатив; кріплення на монітор; захисна шторка; мікрофон: мікрофон; Фокусування: автоматична; Зйомка Ultra HD (4K): 3840x2160 пікс. 30 к/с; Зйомка Full HD (1080p): 1920x1080 пікс. 60 к/с; Мегапікселів: 8.0;ютера; Призначення: для комп'
Колір
Призначення
для комп'ютера
Зйомка Full HD (1080p)
1920x1080 пікс. 60 к/с
Зйомка Ultra HD (4K)
3840x2160 пікс. 30 к/с
Фокусування
автоматична
Функції та можливості
мікрофон
захисна шторка
кріплення на монітор
кріплення на штатив (різьба 1/4")
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  9000 грн.    до  11500 грн.

HyperX Vision S Review | PCMag
HyperX Vision S Review - Trusted Reviews
HyperX Vision S 4K Webcam Review: A Decent Option for Less ...
від 7 242  до 13 999 грн.
Веб-камера HyperX Vision S (75X30AA)
Redprice.sale (Львів)
10 672 грн.
← купити
Веб-камера HyperX Vision S (75X30AA) Vision S (75X30AA)
Denika.ua (Харків)
7 242 грн.
← купити
HyperX Vision S (75X30AA)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
10 346 грн.
← купити
Веб-камера HyperX Vision S (75X30AA)
Justbuy.com.ua (Київ)
13 999 грн.
← купити
Веб-камера HyperX Vision S (75X30AA)
Semtech.com.ua (Луцьк)
10 675 грн.
← купити
HyperX Веб-камера HyperX Vision S (75X30AA)
MTA.ua (Київ)
← купити
Веб-камера HyperX Vision S (75X30AA)
Tomdom.in.ua (Львів)
10 678 грн.
← купити
Веб-камера HyperX Vision S (75X30AA)
Saren.com.ua (Львів)
10 679 грн.
← купити
Веб-камера HyperX Vision S (75X30AA)
Timesport.com.ua (Львів)
10 669 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HyperX Vision S, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: web-камера HyperX Vision S. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на web-камера HyperX Vision S у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія