шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Підставка / кріплення i-Tech PTRB-4ES

Ціни34Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити підставка / кріплення i-Tech PTRB-4ES за ціною від 899 грн.
Фото 11

Характеристики та опис i-Tech PTRB-4ES

400x400 мм; 400x300 мм; 400x200 мм; 300x400 мм; 300x300 мм; 300x200 мм; 200x400 мм; 200х300 мм; 200x200 мм; 200x100 мм; 100x200 мм; 100x100 мм; 75x75 мм; Кріплення VESA: 50x50 мм; відхилення; регулювання глибини; поворот; Регулювання: нахил; Максимальна відстань від стіни (мм): 429; Мінімальна відстань від стіни (мм): 105
Колір
Тип
настінне кріплення
Мінімальна діагональ
32 "
Максимальна діагональ
55 "
Максимальне навантаження
35 кг
Регулювання
нахил
поворот
регулювання глибини
відхилення
Кріплення VESA
50x50 мм
75x75 мм
100x100 мм
100x200 мм
200x100 мм
200x200 мм
200х300 мм
200x400 мм
300x200 мм
300x300 мм
300x400 мм
400x200 мм
400x300 мм
400x400 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1000 грн.    до  1150 грн.

від 899  до 1 820 грн.
Кронштейн для ТБ ITech PTRB-4ES
Цифра (Київ)
899 грн.
← купити
Кронштейн для ТБ ITech PTRB-4ES
Stls.store (Київ)
← купити
ITech PTRB-4ES
AKS.ua (Київ)
← купити
Кронштейн ITech PTRB-4ES
Itbox.ua (Київ)
← купити
ITech PTRB-4ES
Mallprix.com (Київ)
907 грн.
← купити
ITECH PTRB-4ES
Notebooker.ua (Київ)
← купити
Кронштейн ITech PTRB-4ES
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Кронштейн ITech 32-55" PTRB-4ES PTRB-4ES
Telemart.ua (Київ)
← купити
Кронштейн ITECHMOUNT PTRB-4ES
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
ITech PTRB-4ES
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
iTECH PTRB-4ES
COMFY.ua (Київ)
989 грн.
← купити
Кронштейн ITech PTRB-4ES
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Кронштейн ITech PTRB-4ES
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Кронштейн ITECH PTRB-4ES
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
Похило-поворотний кронштейн 32-55" ITECHmount PTRB-4ES
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Кронштейн ITech PTRB-4ES Black
Tehnomarket.ua (Вінниця)
1 029 грн.
← купити
Кронштейн ITech PTRB-4ES Black
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Настінне кріплення iTech PTRB-4ES
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 367 грн.
← купити
Кронштейн ITech Black PTRB-4ES
MAUDAU (Київ)
1 089 грн.
← купити
ITech Кріплення для телевізора ITech PTRB-4ES 32 - 55
MTA.ua (Київ)
949 грн.
← купити
ITech PTRB-4ES
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Настінне кріплення для телевізора ITech PTRB-4ES Black 32" - 55"
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кріплення для телевізора iTech PTRB-4ES настінне 32"-55" навантаження 35кг
Rozetka.ua (Київ)
1 820 грн.
← купити
Кронштейн ITECH PTRB-4ES
Rozetka.ua (Київ)
1 272 грн.
← купити
Кронштейн ITech PTRB-4ES Black
Rozetka.ua (Київ)
1 279 грн.
← купити
Кронштейн ITech PTRB-4ES
Rozetka.ua (Київ)
1 325 грн.
← купити
Кронштейн ITECH PTRB-4ES
Rozetka.ua (Київ)
1 407 грн.
← купити
Стельове кріплення ITech PTRB-4ES 32"-55" [121997]
Rozetka.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити
Кріплення для телевізора ITech PTRB-4ES кронштейн настінний 32-55"
Rozetka.ua (Київ)
1 292 грн.
← купити
Кріплення для телевізора iTech PTRB-4ES настінне 32"-55" навантаження 35кг
Rozetka.ua (Київ)
1 720 грн.
← купити
Кронштейн ITech ptrb-4es
Rozetka.ua (Київ)
1 281 грн.
← купити
Кріплення для телевізора iTech PTRB-4ES настінне 32"-55" навантаження 35кг
Rozetka.ua (Київ)
1 543 грн.
← купити
Настінне кріплення для ТВ 32-55", ITech PTRB-4ES, Black
Rozetka.ua (Київ)
1 097 грн.
← купити
Кронштейн ITech PTRB-4ES
Rozetka.ua (Київ)
1 515 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати i-Tech PTRB-4ES, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: підставка / кріплення i-Tech PTRB-4ES. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на підставка / кріплення i-Tech PTRB-4ES у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія