шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
iMICE (комплектація)
лише клавіатура
мишка

Ціни18Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити клавіатура iMICE GK500 за ціною від 1232 грн.

Характеристики та опис iMICE GK500

Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Регулювання гучності: через Fn; Клавіша Fn; #KRO: N-KRO; Anti-Ghosting; Конструкція клавіш: механічна; Хід клавіш: високий; Розкладка: ANSI; Формат: 1800 (компактна повнорозмірна); Тип підключення: дротова
Колір
Тип підключеннядротова
Формат1800 (компактна повнорозмірна)
РозкладкаANSI
Клавіатура
Хід клавішвисокий
Тип клавішкласичного типу
Конструкція клавішмеханічна
Anti-Ghosting
#KRON-KRO
Клавіша Fn
Додатково
Регулювання гучностічерез Fn
Підключення та живлення
КабельUSB-A
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1450 грн.    до  2100 грн.

від 1 232  до 2 199 грн.
iMice Клавіатура iMice GK500 Black White (ENG)
MTA.ua (Київ)
1 549 грн.
← купити
Клавіатура IMICE USB Wired White-Black (GK500) GK500
FOXTROT.UA (Київ)
1 755 грн.
← купити
Клавиатура iMICE GK500 USB Wired (TYPE-C), довжина кабелю 100см, (Eng), White-Black, 94к
Comtrading.ua (Київ)
1 687 грн.
← купити
Клавіатура iMice GK500 Black White (ENG)
Soho.com.ua (Київ)
1 519 грн.
← купити
iMice GK500 USB Wired (TYPE-C) White-Black GK500USBWired(TYPE-C)White-Black
COMFY.ua (Київ)
← купити
Клавіатура механічна ігрова з підсвічуванням iMICE GK-500 USB Wired Type-C, Eng/Укр/Рус, Black
MAUDAU (Київ)
1 708 грн.
← купити
Клавіатура iMICE GK500 USB Wired (TYPE-C), довжина кабелю 100см, (Eng/Укр/Рус), White-Black, 94к Y-34666
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 648 грн.
← купити
Клавіатура iMICE GK500 USB Wired TYPE-C біло-чорна 94 клавіші для комп'ютера Ігрова клавіатура (YU-GT33A)
Rozetka.ua (Київ)
2 076 грн.
← купити
Клавіатура iMICE GK500 USB Wired TYPE-C біло-чорна 94 клавіші для комп'ютера Ігрова клавіатура (TOR-JUG22B)
Rozetka.ua (Київ)
2 115 грн.
← купити
Клавіатура iMICE GK500 USB Wired (TYPE-C), довжина кабелю 100см, (Eng/Укр/Рус), White-Black, 94к
Rozetka.ua (Київ)
1 931 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати iMICE GK500, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура iMICE GK500. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура iMICE GK500 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія