шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни3Опис Відгуки1Обговорення1Корисне  Аксесуари
Купити опалювальний котел Immergas Victrix Tera 24 Plus за ціною від 46900 грн.

Характеристики та опис Immergas Victrix Tera 24 Plus

Вага (кг): 32; Розмір топки: Габарити (мм): 748x440x256; Камера згоряння: закрита (турбований); КПД (%): 108.2; Режим «теплі підлоги»; Макс. t теплоносія (°С): 85; Мін. t теплоносія (°С): 20; Корисна потужність (кВт): 24.6; Конденсаційний; Площа опалення (м²): 197; Тип: одноконтурний (тільки опалення)
Рейтинг за відгуками:
0
1
Джерело енергії
газ
Розміщення
настінний
Тип
одноконтурний (тільки опалення)
Площа опалення
197 м²
Конденсаційний
Корисна потужність
24.6 кВт
Режим «теплі підлоги»
КПД
108.2 %
Камера згоряння
закрита (турбований)
Діаметр димаря
60/100 мм / 80/80 для роздільного димоходу /
Габарити (ВхШхГ)
748x440x256 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  43000 грн.    до  50000 грн.

чудова модель, дуже сподобалося
28 листопада 2022, 15:25 #
Переваги:ціна, сервіс

Недоліки:не виявлено

Коментар:Котел працює другий рік. Розхід газу згідно таблиці. Простий у використанні. Нарікань не має. Тихий, невеликий, компактний. Може працювати з теплоносієм 40градусів. Працює з терморегулятором - супер.

від 46 900  до 47 127 грн.
Газовый конденсационный котел Immergas Victrix Tera 24 Plus
Rozetka.ua (Київ)
46 900 грн.
← купити
Конденсаційний одноконтурний котел Immergas Victrix Tera 24 Plus
Rozetka.ua (Київ)
47 099 грн.
← купити
Котел газовий IMMERGAS Victrix Tera 24 Plus (1 контур)
Rozetka.ua (Київ)
47 127 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Immergas Victrix Tera 24 Plus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: опалювальний котел Immergas Victrix Tera 24 Plus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на опалювальний котел Immergas Victrix Tera 24 Plus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія