шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни18Опис Відгуки  Обговорення  Корисне5Аксесуари
Купити action камера Insta360 One X2 за ціною від 11699 грн.
Відео 84Фото 14

Характеристики та опис Insta360 One X2

Вага (г): 149; Розміри (мм): 298x113x46; Тривалість зйомки: до 80 хв; Ємність (мАгод): 1630; Тип: знімний;яті (ГБ): 1024;єм карти пам' Макс. об' Голосове управління; USB-C; Bluetooth; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac); діагональ дисплея ("): 1; нічна зйомка; зйомка фотопанорам; time lapse; онлайн стрімінг
Колір
Тип корпуса
вертикальний
Пило-,вологозахист камери
IPX8
Зйомка Full HD (1080p)
1920x1080 пікс. 30 к/с
Зйомка Quad HD
3008x1504 пікс. 60 к/с / 2560x1440 пікселів 50 к/с /
Зйомка Ultra HD (4K)
3840x1920 пікс. 50 к/с
Зйомка вище 4K
5760x2880 пікс. 30 к/с / 100 Мбіт/с /
Роздільна здатність фото
6080x3040 пікс. / підтримка RAW /
Можливості зйомки
серійна зйомка фото
запис в одне натискання
онлайн стрімінг
time lapse
зйомка фотопанорам
нічна зйомка
Підключення
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth / 4.2 /
USB-C
Голосове управління
Розміри
298x113x46 мм
Вага
149 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  14000 грн.    до  18000 грн.

Insta360 One X2 review: a 360º cam packed with special effects and ...
Insta360 One X2 review | Tom's Guide
Обзор Insta360 One X2 и сравнение с предшественником
від 11 699  до 34 824 грн.
Екшн-камера Insta360 One X2 CINOSXX
Redprice.sale (Львів)
31 328 грн.
← купити
Insta360 One X2 CINOSXX
Luckylink.kiev.ua (Київ)
17 539 грн.
← купити
Екшн-камера Insta360 One X2 (CINOSXX)
Smartmag.biz.ua (Львів)
15 774 грн.
← купити
Екшн-камера Insta360 One X2 (CINOSXX)
Q-techno.com.ua (Київ)
17 702 грн.
← купити
Панорамная камера Insta360 One X2 (CINOSXX/A)
Техно Їжак (Київ)
11 699 грн.
← купити
Панорамная камера Insta360 One X2 (CINOSXX)
Mobileplanet.ua (Одеса)
17 344 грн.
← купити
Екшн-камера Insta360 One X2 (CINOSXX)
Tv-mir.com.ua (Київ)
17 631 грн.
← купити
Екшн-камера Insta360 One X2 (CINOSXX)
Zhuk.ua (Київ)
16 490 грн.
← купити
Екшн-камера Insta360 One X2 CINOSXX
Semtech.com.ua (Луцьк)
31 331 грн.
← купити
Insta360 Екшн-камера Insta360 One X2 Black панорамна (CINOSXX/A)
MTA.ua (Київ)
16 299 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Insta360 One X2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: action камера Insta360 One X2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на action камера Insta360 One X2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія