шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Бренди
Intel (базова частота)
Каталог товарів

Каталог /

Процесор Intel Core i3 Raptor Lake Refresh [14100 OEM]

Конфігурації і ціни 262Відгуки  Обговорення  Корисне2Комплектуючі
Купити процесор Intel Core i3 Raptor Lake Refresh (14100 OEM) за ціною від 7767 грн.
Відео 2

Серия Intel Core i3 Raptor Lake Refresh

Модифікації Intel Core i3 Raptor Lake Refresh 4
Где купить? [14100 OEM]
Характеристики [14100 OEM]
СеріяCore i3
Кодова назваRaptor Lake Refresh
Роз'єм (Socket)Intel LGA 1700
Техпроцес10 нм
КомплектаціяOEM (без коробки)
Ядра і потоки
Кількість ядер4 cores
Performance4 cores
Кількість потоків8 threads
Багатопотоковість
Частота
Performance-core Base3.5 ГГц
Частота TurboBoost / TurboCore4.7 ГГц
Обсяг кеш пам'яті
Кеш 3-го рівня L312 МБ
Характеристики
Модель IGPUHD Graphics 730
Тепловиділення (TDP)60 Вт
Тепловиділення Max (TDP)120 Вт
Підтримка інструкційSSE4.1, SSE4.2, AVX2
Підтримка PCIe5.0
Макс. робоча температура100 °С
Тест Passmark CPU Mark15163 points
Підтримка пам'яті
Макс. об'єм ОЗП192 ГБ
Макс. частота DDR43200 МГц
Макс. частота DDR54800 МГц
Число каналів2 шт.
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7250 грн.    до  10500 грн.
Intel Core i3 Raptor...
i3-13100 OEM
від 6 568 грн.
Intel Core i3 Alder ...
i3-12100 OEM
від 5 951 грн.
14100 BOX
від 8 351 грн.
i3-13100 BOX
від 6 490 грн.
i3-12100 BOX
від 6 417 грн.
Intel Core i5 Alder ...
i5-12500 OEM
від 9 715 грн.
i5-12400 OEM
від 8 949 грн.

від 7 767  до 10 746 грн.
Процесор Intel Core i3 14100 3.5GHz (12MB, Raptor Lake Refresh, 60W, S1700) Tray (CM8071505092206) CM8071505092206
Click.ua (Київ)
7 937 грн.
← купити
Процесор INTEL Core i3-14100 4C(4P+0E) up 4.7GHz 12MB LGA1700 TRAY (CM8071505092206) CM8071505092206
Artline.ua (Київ)
8 924 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3-14100 4C/8T 3.5GHz 12Mb LGA1700 60W TRAY (CM8071505092206) CM8071505092206
Moyo.ua (Київ)
8 751 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3-14100 (CM8071505092206) CM8071505092206
Openshop.ua (Київ)
8 148 грн.
← купити
Процесор INTEL Core i3 14100 (CM8071505092206)
Nkt.ua (Київ)
7 928 грн.
← купити
Intel Core i3 14100 (CM8071505092206) Ua
Цифра (Київ)
8 966 грн.
← купити
Intel Core i3 14100 (CM8071505092206) Ua
Stls.store (Київ)
9 149 грн.
← купити
INTEL CM8071505092206
Mallprix.com (Київ)
8 884 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3-14100 s1700 Tray (CM8071505092206) CM8071505092206
Jabko.ua (Львів)
8 338 грн.
← купити
Процесор INTEL Core™ i3 14100 (CM8071505092206) CM8071505092206
Itbox.ua (Київ)
← купити
Intel Core i3-14100 (CM8071505092206) CM8071505092206
Luckylink.kiev.ua (Київ)
7 767 грн.
← купити
Процесор INTEL Core™ i3 14100 (CM8071505092206)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
8 780 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3-14100 (CM8071505092206) Core i3-14100 (CM8071505092206)
Denika.ua (Харків)
8 133 грн.
← купити
Intel Core i3-14100 (CM8071505092206)
Tehnomart.com (Київ)
7 993 грн.
← купити
Процесор Intel s1700 Core i3-14100 4C/8T, 3.5-4.7GHz, 60-110Вт (UHD Graphics 730) Tray CM8071505092206
Hns.com.ua (Львів)
8 869 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3-14100 (CM8071505092206)
Semtech.com.ua (Луцьк)
8 923 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3-14100 (CM8071505092206)
Soho.com.ua (Київ)
8 349 грн.
← купити
Процессор Intel Core i3-14100 3.5GHz/12MB s 1700 (CM8071505092206) CM8071505092206
Comtrading.ua (Київ)
7 903 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3-14100 (CM8071505092206)
Timesport.com.ua (Львів)
10 315 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3 14100 3.5GHz (12MB, Raptor Lake Refresh, 60W, S1700) Tray (CM8071505092206) CM8071505092206
ШО (Київ)
8 405 грн.
← купити
Процесор INTEL Core™ i3 14100 (CM8071505092206) CM8071505092206
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Процесор Intel Core i3-14100 (CM8071505092206)
Zhuk.ua (Київ)
9 306 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3 14100 3.5GHz (12MB, Raptor Lake Refresh, 60W, S1700) Tray (CM8071505092206) CM8071505092206
icom.net.ua (Київ)
8 025 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3-14100 3.5(4.7)GHz 12MB s1700 Tray (CM8071505092206) CM8071505092206
Telemart.ua (Київ)
7 901 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3-14100 Tray (CM8071505092206) CM8071505092206
Ktc.ua (Рівне)
9 000 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3-14100 (CM8071505092206)
Tv-mir.com.ua (Київ)
8 922 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3 (lga1700) i3-14100, Tray, 4x3.5 GHz (Turbo Boost 4.7 GHz, 8 потоков), uhd Graphics 730, l3 12Mb Smart
Tviy-Dim.com (Київ)
8 294 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3 14100 3.5GHz (12MB, Raptor Lake Refresh, 60W, S1700) Tray (CM8071505092206) UA CM8071505092206
Sota.store (Київ)
← купити
Процесор Intel Core i3-14100 3.5(4.7)GHz 12MB s1700 Tray (CM8071505092206)
Кібернетики (Київ)
9 409 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3 14100 (CM8071505092206) (Socket 1700, 8T, 4.7 ГГц, Tray)
MAUDAU (Київ)
8 314 грн.
← купити
Intel Процесор Intel Core i3-14100 (CM8071505092206)
MTA.ua (Київ)
8 299 грн.
← купити
Intel INTEL Core™ i3 14100 (CM8071505092206) Процесор INTEL Core™ i3 14100 (CM8071505092206)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Процесор Intel Core i3 14100 3.5GHz (12MB, Raptor Lake Refresh, 60W, S1700) Tray (CM8071505092206) CM8071505092206
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
7 940 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3 14100 (CM8071505092206) (Socket 1700, 8T, 4.7 ГГц, Tray) CM8071505092206
Compx.ua (Київ)
8 755 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3 14100 3.5GHz (12MB, Raptor Lake Refresh, 60W, S1700) Tray (CM8071505092206)
Rozetka.ua (Київ)
8 407 грн.
← купити
Intel Core i3-14100 (CM8071505092206) Tray
Цифра (Київ)
← купити
Процесор Intel Core i3-14100 (CM8071505092206)
Timesport.com.ua (Львів)
8 917 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3-14100 (CM8071505092206)
Zaua.store (Львів)
8 920 грн.
← купити
Процесор intel Core i5-14100 Socket 1700/3.5GHz tray intel Core i3-14100 tray s1700
Tviy-Dim.com (Київ)
9 548 грн.
← купити
Процесор INTEL Core™ i3 14100 (CM8071505092206)
MAUDAU (Київ)
10 456 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3 14100 3.5GHz (12MB Raptor Lake Refresh 60W S1700) Tray (CM8071505092206)
MAUDAU (Київ)
9 175 грн.
← купити
Процесор Intel Core™ i3 14100 (CM8071505092206)
MAUDAU (Київ)
9 925 грн.
← купити
Intel Центральний процесор Core i3-14100 4C/8T 3.5GHz 12Mb LGA1700 60W TRAY E-CM8071505092206
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Процесор INTEL Core i3-14100 3.5GHz/12MB Tray (CM8071505092206)
Rozetka.ua (Київ)
9 712 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3 14100 3.5GHz (12MB, Raptor Lake Refresh, 60W, S1700) Tray (CM8071505092206)
Rozetka.ua (Київ)
8 288 грн.
← купити
Процесор INTEL Core™ i3 14100 (CM8071505092206)
Rozetka.ua (Київ)
9 790 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3 14100 3.5 GHz (12 MB, Raptor Lake Refresh, 60 W, S1700) Tray (CM8071505092206) ( Для настільного ПК )
Rozetka.ua (Київ)
10 327 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3-14100 3.5GHz/12MB Tray (CM8071505092206)
Rozetka.ua (Київ)
9 904 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3 14100 3.5GHz (12MB, Raptor Lake Refresh, 60W, S1700) Tray (CM8071505092206)
Rozetka.ua (Київ)
8 676 грн.
← купити
Процесор INTEL Core i3-14100 4C(4P+0E) up 4.7GHz 12MB LGA1700 TRAY (CM8071505092206)
Rozetka.ua (Київ)
9 371 грн.
← купити
Процесор INTEL Core™ i3 14100 (CM8071505092206)
Rozetka.ua (Київ)
9 599 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3 14100 3.5GHz (12MB, Raptor Lake Refresh, 60W, S1700) Tray (CM8071505092206)
Rozetka.ua (Київ)
10 339 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3 14100 3.5 GHz (12 MB, Raptor Lake Refresh, 60 W, S1700) Tray (CM8071505092206) ( Для настільного ПК )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Процесор INTEL Core™ i3 14100 (CM8071505092206)
Rozetka.ua (Київ)
10 746 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3 14100 (CM8071505092206) (Socket 1700, 8T, 4.7 ГГц, Tray)
Rozetka.ua (Київ)
9 278 грн.
← купити
Intel Core i3-14100 (CM8071505092206)
Rozetka.ua (Київ)
8 544 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3-14100 (CM8071505092206)
Rozetka.ua (Київ)
9 169 грн.
← купити
Процесор INTEL Core™ i3 14100 (CM8071505092206)
Rozetka.ua (Київ)
9 601 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3 14100 LGA 1700 OEM (CM8071505092206)
Rozetka.ua (Київ)
9 098 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intel 14100 OEM, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: процесор Intel Core i3 Raptor Lake Refresh (14100 OEM). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на процесор Intel Core i3 Raptor Lake Refresh (14100 OEM) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія