шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Бренди
Intel (базова частота)
Каталог товарів

Каталог /

Процесор Intel Core i3 Raptor Lake [i3-13100 BOX]

Конфігурації і ціни 151Відгуки  Обговорення  Корисне2Комплектуючі
Купити процесор Intel Core i3 Raptor Lake (i3-13100 BOX) за ціною від 6490 грн.
Відео 10

Серия Intel Core i3 Raptor Lake

Модифікації Intel Core i3 Raptor Lake 4
Где купить? [i3-13100 BOX]
Характеристики [i3-13100 BOX]
СеріяCore i3
Кодова назваRaptor Lake
Роз'єм (Socket)Intel LGA 1700
Техпроцес10 нм
КомплектаціяBOX (з кулером)
Ядра і потоки
Кількість ядер4 cores
Performance4 cores
Кількість потоків8 threads
Частота
Performance-core Base3.4 ГГц
Performance-core Max4.5 ГГц
Обсяг кеш пам'яті
Кеш 3-го рівня L312 МБ
Характеристики
Модель IGPUHD Graphics 730
Тепловиділення (TDP)60 Вт
Тепловиділення Max (TDP)89 Вт
Підтримка інструкційSSE4.1, SSE4.2, AVX2
Підтримка PCIe5.0
Макс. робоча температура100 °С
Тест Passmark CPU Mark15059 points
Підтримка пам'яті
Макс. об'єм ОЗП128 ГБ
Макс. частота DDR43200 МГц
Макс. частота DDR54800 МГц
Число каналів2 шт.
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7000 грн.    до  10500 грн.
Intel Core i3 Alder ...
i3-12100 BOX
від 6 417 грн.
Intel Core i3 Raptor...
14100 BOX
від 8 351 грн.
i3-13100 OEM
від 6 568 грн.
i3-12100 OEM
від 5 951 грн.
14100 OEM
від 7 753 грн.
Intel Core i5 Alder ...
i5-12500 OEM
від 9 715 грн.
i5-12400 OEM
від 8 949 грн.

Intel Core i3-13100F Review: Higher Pricing, Smaller Gains
Огляд Intel Core i3-13100F та i5-13400F
від 6 490  до 10 099 грн.
Процесор Intel Socket 1700 Core i3-13100 4 ядра 8 потоків 3.4 GHz-4.5 GHz 12 MB L3 cache 60W (BX8071513100)
Nkt.ua (Київ)
8 157 грн.
← купити
Intel Core i3-13100 (BX8071513100)
Цифра (Київ)
9 919 грн.
← купити
Intel Core i3-13100 (BX8071513100)
Stls.store (Київ)
10 096 грн.
← купити
INTEL BX8071513100
Mallprix.com (Київ)
8 325 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3-13100 (BX8071513100) BX8071513100
Cyberdream.com.ua (Дніпро)
7 925 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3-13100 (BX8071513100)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Процесор INTEL Core™ i3 13100 (BX8071513100) BX8071513100
Comtrading.ua (Київ)
8 156 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3 13100 3.4GHz (12MB, Raptor Lake, 60W, S1700) Box (BX8071513100) BX8071513100
4user.com.ua (Київ)
8 179 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3-13100 (BX8071513100)
Tv-mir.com.ua (Київ)
9 027 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3-13100 (BX8071513100) Core i3-13100 (BX8071513100)
Denika.ua (Харків)
7 744 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intel i3-13100 BOX, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: процесор Intel Core i3 Raptor Lake (i3-13100 BOX). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на процесор Intel Core i3 Raptor Lake (i3-13100 BOX) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія