шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Бренди
Intel (базова частота)
Каталог товарів

Каталог /

Процесор Intel Core i3 Raptor Lake [i3-13100 BOX]

Конфігурації і ціни 134Відгуки  Обговорення  Корисне2Комплектуючі
Купити процесор Intel Core i3 Raptor Lake (i3-13100 BOX) за ціною від 6490 грн.
Відео 10

Серия Intel Core i3 Raptor Lake

Модифікації Intel Core i3 Raptor Lake 4
Где купить? [i3-13100 BOX]
Характеристики [i3-13100 BOX]
СеріяCore i3
Кодова назваRaptor Lake
Роз'єм (Socket)Intel LGA 1700
Техпроцес10 нм
КомплектаціяBOX (з кулером)
Ядра і потоки
Кількість ядер4 cores
Performance4 cores
Кількість потоків8 threads
Частота
Performance-core Base3.4 ГГц
Performance-core Max4.5 ГГц
Обсяг кеш пам'яті
Кеш 3-го рівня L312 МБ
Характеристики
Модель IGPUHD Graphics 730
Тепловиділення (TDP)60 Вт
Тепловиділення Max (TDP)89 Вт
Підтримка інструкційSSE4.1, SSE4.2, AVX2
Підтримка PCIe5.0
Макс. робоча температура100 °С
Тест Passmark CPU Mark15059 points
Підтримка пам'яті
Макс. об'єм ОЗП128 ГБ
Макс. частота DDR43200 МГц
Макс. частота DDR54800 МГц
Число каналів2 шт.
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6750 грн.    до  10000 грн.
Intel Core i3 Alder ...
i3-12100 BOX
від 6 421 грн.
Intel Core i3 Raptor...
14100 BOX
від 8 397 грн.
i3-13100 OEM
від 6 867 грн.
i3-12100 OEM
від 5 951 грн.
i3-12300T OEM
від 6 424 грн.
14100 OEM
від 7 713 грн.

Intel Core i3-13100F Review: Higher Pricing, Smaller Gains
Огляд Intel Core i3-13100F та i5-13400F
від 6 490  до 9 502 грн.
Процесор Intel Socket 1700 Core i3-13100 4 ядра 8 потоків 3.4 GHz-4.5 GHz 12 MB L3 cache 60W (BX8071513100)
Nkt.ua (Київ)
8 148 грн.
← купити
INTEL BX8071513100
Mallprix.com (Київ)
8 315 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3-13100 BOX BX8071513100
Foractive.com.ua (Львів)
6 490 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3-13100 (BX8071513100) BX8071513100
Cyberdream.com.ua (Дніпро)
7 837 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3-13100 (BX8071513100)
Zhuk.ua (Київ)
7 925 грн.
← купити
Процесор INTEL Core™ i3 13100 (BX8071513100) BX8071513100
Comtrading.ua (Київ)
8 147 грн.
← купити
Процесор INTEL Core™ i3 13100 (BX8071513100)
Q-techno.com.ua (Київ)
9 273 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3-13100 (BX8071513100) Core i3-13100 (BX8071513100)
Denika.ua (Харків)
9 502 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3 (lga1700) i3-13100, Box, 4x3.4 GHz (Turbo Boost 4.5 GHz, 8 потоків), uhd Graphics 730, l3 12Mb Smart
Tviy-Dim.com (Київ)
8 615 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3 13100 3.4GHz (12MB, Raptor Lake, 60W, S1700) Box (BX8071513100) BX8071513100
4user.com.ua (Київ)
8 179 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3-13100 (BX8071513100)
Tv-mir.com.ua (Київ)
9 027 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3 13100 (BX8071513100) (Socket 1700, 8T, 4.5 ГГц, Box)
MAUDAU (Київ)
8 665 грн.
← купити
Intel Процесор Intel Core i3-13100 (BX8071513100) Box
MTA.ua (Київ)
8 499 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3 13100 (BX8071513100) (Socket 1700, 8T, 4.5 ГГц, Box) BX8071513100
Compx.ua (Київ)
8 316 грн.
← купити
Процесор INTEL Core™ i3 13100 (BX8071513100)
Rozetka.ua (Київ)
8 993 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3 LGA1700 i3-13100 Box 4x3.4 ГГц Turbo Boost 4.5 ГГц 8 потоків UHD Graphics 730 L3 12Мб
MAUDAU (Київ)
9 023 грн.
← купити
Процесор INTEL Core™ i3 13100 (BX8071513100)
Rozetka.ua (Київ)
9 082 грн.
← купити
Процесор INTEL Core™ i3 13100 (BX8071513100)
Rozetka.ua (Київ)
8 908 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3 13100 (BX8071513100) (Socket 1700, 8T, 4.5 ГГц, Box)
Rozetka.ua (Київ)
8 813 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3 (LGA1700) i3-13100, Box, 4x3.4 ГГц (Turbo Boost 4.5 ГГц, 8 потоків), UHD Graphics 730, L3 12Мб, Rapto
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Процесор Intel Core i3-13100 (BX8071513100) Box + Cooler
Rozetka.ua (Київ)
9 339 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intel i3-13100 BOX, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: процесор Intel Core i3 Raptor Lake (i3-13100 BOX). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на процесор Intel Core i3 Raptor Lake (i3-13100 BOX) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія