шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Бренди
Intel (базова частота)
Каталог товарів

Каталог /

Процесор Intel Core Ultra 7 [270K Plus OEM]

Конфігурації і ціни 386Відгуки  Обговорення2Корисне5Комплектуючі
Купити процесор Intel Core Ultra 7 (270K Plus OEM) за ціною від 16987 грн.
Відео 8Фото 5

Серия Intel Core Ultra 7

Модифікації Intel Core Ultra 7 10
Где купить? [270K Plus OEM]
Характеристики [270K Plus OEM]
СеріяCore Ultra 7
Кодова назваArrow Lake
Роз'єм (Socket)Intel LGA 1851
Техпроцес3 нм
КомплектаціяOEM (без коробки)
Ядра і потоки
Кількість ядер24 cores
Performance8 cores
Efficient16 cores
Кількість потоків24 threads
Багатопотоковість
Частота
Performance-core Base3.7 ГГц
Efficient-core Base3.2 ГГц
Частота TurboBoost Max 3.05.5 ГГц
Performance-core Max5.4 ГГц
Efficient-core Max4.7 ГГц
Обсяг кеш пам'яті
Кеш 3-го рівня L336 МБ
Характеристики
Модель IGPIntel Graphics
Тепловиділення (TDP)125 Вт
Тепловиділення Max (TDP)250 Вт
Підтримка інструкційSSE4.1, SSE4.2, AVX2
Підтримка PCIe5.0
Макс. робоча температура105 °С
Тест Passmark CPU Mark68821 points
Підтримка пам'яті
Макс. об'єм ОЗП256 ГБ
Макс. частота DDR57200 МГц
Число каналів2 шт.
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  15000 грн.    до  20000 грн.

Наскільки краще та потужніше Intel Core Ultra 7 270K Plus, ніж Intel Core Читать...
PriceHub AI2 квітня, 19:07
Intel Core Ultra 7 270K Plus є потужнішим за Intel [Core Ultra 7](%id:2780345%) 265K. Модель 270K Plus має 24 ядра (8 Performance та 16 Efficient) та 24 потоки, тоді як 265K має 20 ядер (8 Performance та 12 Efficient) та 20 потоків. Крім того, 270K Plus оснащений більшою кеш-пам'яттю L2 (40 МБ проти 36 МБ) та L3 (36 МБ проти 30 МБ). Хоча 265K має трохи вищі базові тактові частоти для Performance-ядер (3.9 ГГц проти 3.7 ГГц) та Efficient-ядер (3.3 ГГц проти 3.2 ГГц), загальна продуктивність 270K Plus буде вищою завдяки більшій кількості ядер/потоків та кеш-пам'яті.
[Інформація для відповіді була отримана безпосередньо з наданих специфікацій продукту E-Katalog. Порівнювалися характеристики "Кількість ядер", "Кількість потоків", "Базова тактова частота", "Максимальна тактова частота (TurboBoost)" та "Об'єми кеш-пам'яті L2 та L3" для обох процесорів.]
Огляд та тестування процесора Intel Core Ultra 7 265K
Intel Core Ultra 7 265K CPU Review & Benchmarks
Intel Core Ultra 7 265K Review
від 16 987  до 18 927 грн.
INTEL AT807683B9B4884
Mallprix.com (Київ)
17 901 грн.
← купити
Процесор INTEL Core™ Ultra 7 270K Plus (AT807683B9B4884) AT807683B9B4884
Itbox.ua (Київ)
17 875 грн.
← купити
Трей для процесора Intel Core Ultra 7 270K Plus (AT807683B9B4884)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
17 433 грн.
← купити
Процесор CPU Desktop Intel Ultra 7 270K Plus (36M Cache, up to 5.50 GHz, FCLGA18W) tray AT807683B9B4884SA4V6
icom.net.ua (Київ)
17 100 грн.
← купити
Процесор для настільних комп'ютерів Intel Ultra 7 270K Plus (36 МБ кешу, до 5,50 ГГц, FCLGA18W) AT807683B9B4884SA4V6
Comtrading.ua (Київ)
17 038 грн.
← купити
Процесор INTEL Core™ Ultra 7 270K Plus (AT807683B9B4884) AT807683B9B4884
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Процесор Intel Core Ultra 7 270K Plus 3.7(5.5)GHz 36MB s1851 Tray (AT807683B9B4884) AT807683B9B4884
Telemart.ua (Київ)
← купити
Процесор Intel Core Ultra 7 270K Plus Tray (AT807683B9B4884) AT807683B9B4884
Ktc.ua (Рівне)
18 069 грн.
← купити
Intel Core Ultra 7 270K Plus (AT807683B9B4884)
Tv-mir.com.ua (Київ)
18 093 грн.
← купити
Intel Процесор Intel Core Ultra 7 270K Plus Tray (AT807683B9B4884)
MTA.ua (Київ)
18 199 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intel 270K Plus OEM, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: процесор Intel Core Ultra 7 (270K Plus OEM). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на процесор Intel Core Ultra 7 (270K Plus OEM) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія