шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Бренди
Intel (базова частота)
Каталог товарів

Каталог /

Процесор Intel Core i7 Raptor Lake Refresh [i7-14700F BOX]

Конфігурації і ціни 362Відгуки2Обговорення2Корисне10Комплектуючі
Купити процесор Intel Core i7 Raptor Lake Refresh (i7-14700F BOX) за ціною від 14979 грн.
Відео 13Фото 4

Серия Intel Core i7 Raptor Lake Refresh

Рейтинг моделі: 4 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
1
Модифікації Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 9
Где купить? [i7-14700F BOX]
Характеристики [i7-14700F BOX]
СеріяCore i7
Кодова назваRaptor Lake Refresh
Роз'єм (Socket)Intel LGA 1700
Техпроцес10 нм
КомплектаціяBOX (без кулера)
Ядра і потоки
Кількість ядер20 cores
Performance8 cores
Efficient12 cores
Кількість потоків28 threads
Багатопотоковість
Частота
Performance-core Base2.1 ГГц
Efficient-core Base1.5 ГГц
Частота TurboBoost Max 3.05.4 ГГц
Performance-core Max5.3 ГГц
Efficient-core Max4.2 ГГц
Обсяг кеш пам'яті
Кеш 3-го рівня L333 МБ
Характеристики
Тепловиділення (TDP)65 Вт
Тепловиділення Max (TDP)219 Вт
Підтримка інструкційSSE4.1, SSE4.2, AVX2
Підтримка PCIe5.0
Макс. робоча температура100 °С
Тест Passmark CPU Mark41451 points
Підтримка пам'яті
Макс. об'єм ОЗП192 ГБ
Макс. частота DDR43200 МГц
Макс. частота DDR55600 МГц
Число каналів2 шт.
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  15500 грн.    до  21000 грн.
Intel Core i7 Raptor...
i7-14700KF BOX
від 16 038 грн.
i7-14700F OEM
від 14 799 грн.
i7-14700KF OEM
від 16 339 грн.
Intel Core i5 Raptor...
i5-14600K BOX
від 12 999 грн.
Intel Core i9 Raptor...
i9-14900F BOX
від 16 599 грн.
Intel Core i9 Alder ...
i9-12900KF BOX
від 13 399 грн.
i7-13700F BOX
від 15 400 грн.
i9-12900K BOX
від 14 299 грн.
i7-13700 BOX
від 15 349 грн.
Intel Core i7 Alder ...
i7-12700K BOX
від 14 183 грн.
i7-12700KF BOX
від 13 409 грн.
i9-13900F BOX
від 15 090 грн.
i7-13700KF BOX
від 20 864 грн.
i9-12900KS BOX
від 18 459 грн.
i5-14500 BOX
від 13 315 грн.
i5-14500 OEM
від 12 500 грн.
i9-12900KF OEM
від 13 700 грн.
i9-13900KF OEM
від 15 815 грн.
i5-13500 OEM
від 17 748 грн.
i7-12700K OEM
від 16 270 грн.
Intel Core i5 Alder ...
i5-12500 BOX
від 10 990 грн.
i7-13700F OEM
i7-12700 OEM
від 15 199 грн.
Intel Xeon E Raptor ...
E-2434 OEM
від 19 494 грн.
i5-12600 BOX
від 16 503 грн.
i7-12700F OEM
від 16 417 грн.
i7-13700KF OEM
від 14 755 грн.
i9-12900 BOX
від 16 385 грн.
i5-13500 BOX
від 13 999 грн.

Чекайте, поки інтел роз'яснить щодо 13х та 14х поколіннь. Поки беріть АМД.
12 серпня 2024, 20:49 #
Переваги:K дешевше за KF (дивно), що буде як маленький бонус, коли дискретка відключена.

Недоліки:Дуже високі температури при середніх навантаженнях, без розгону. TVB вимкнений, ватт-пакет десь 250. Водянка.

Я перевірю чи нормально прилігає до помпи - потім відредагую коментар.

В додаток досі історія з якістю 13м та 14м поколіннями не вирішена (25% браку всіх проців, читайте новини), і я не впевнений що в мене не окиснений брак.

Коментар:Поки не відомо чи в мене брак чи ні. 35% навантаження - йде за 100 градусів

Автор:Volodymyr Tvardovskyi  пользуюсь Intel i7-14700K BOX кілька місяців

Однозначно рекомендую до покупки.
25 грудня 2025, 17:39 #
Переваги:Ціна (в порівнянні з новішими моделями), швидкість роботи, стабільність

Недоліки:За рік користування не виявив.

Коментар:Більше року як я купив 14700k. За рік ніяких проблем не сталось. Звичайно мікрокод одразу ж було оновлено до 0х12B . Гріється в іграх 60-70℃. Стрес тести проходить: cinebench 2023 майже 35 тис. в мультипотокові. Звичайно проведено андервольтингу.На фото температура та споживання без навантаження

Автор:Василь  пользуюсь Intel i7-14700K BOX більше року

Intel Core i7-14700K review
Intel Core i7-14700K review: salvaging Raptor Lake Refresh with i9-13900K
Intel Core i9-14900K, Core i7-14700K and Core i5-14600K Review
від 14 979  до 24 143 грн.
Процесор Intel Core i7 14700F 2.1GHz (33MB, Raptor Lake Refresh, 65W, S1700) Box (BX8071514700F) BX8071514700F
Click.ua (Київ)
17 320 грн.
← купити
Процесор INTEL Core i7-14700F 20C(8P+12E) up 5.4GHz 33MB LGA1700 BOX (BX8071514700F) BX8071514700F
Artline.ua (Київ)
18 800 грн.
← купити
Процесор Intel Core i7-14700F (BX8071514700F)
Justbuy.com.ua (Київ)
14 979 грн.
← купити
Процесор INTEL Core i7-14700F Box (BX8071514700F) BX8071514700F
FOXTROT.UA (Київ)
18 307 грн.
← купити
Процесор Intel Core i7-14700F (BX8071514700F) BX8071514700F
Moyo.ua (Київ)
17 760 грн.
← купити
Процесор Intel Core i7-14700F (BX8071514700F) BX8071514700F
Openshop.ua (Київ)
17 732 грн.
← купити
Процесор Intel Socket 1700 Core i7-14700F 20C/28T 2.1GHz 33Mb LGA1700 65W w/o graphics Box (BX8071514700F)
Nkt.ua (Київ)
17 846 грн.
← купити
Intel Core i7-14700F (BX8071514700F)
Цифра (Київ)
15 802 грн.
← купити
Процесор INTEL Core™ i7 14700F (BX8071514700F) BX8071514700F
Itbox.ua (Київ)
← купити
INTEL BX8071514700F
Mallprix.com (Київ)
18 011 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intel i7-14700F BOX, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: процесор Intel Core i7 Raptor Lake Refresh (i7-14700F BOX). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на процесор Intel Core i7 Raptor Lake Refresh (i7-14700F BOX) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія