шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни19Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити газонокосарка Intertool DT-2243 за ціною від 713 грн.
Відео 2Фото 6

Характеристики та опис Intertool DT-2243

Вага (кг): 1.5; Рівень шуму (дБ): 94; Особливості: Потужність двигуна (Вт): 250; Викид скошеної трави: Тип мішка: немає; Ширина захвату (см): 20; Тип двигуна: електричний (мережа); Тип: тример
Тип
тример
Тип двигуна
електричний (мережа)
Ширина захоплення
20 см
Потужність двигуна
250 Вт
Матеріал деки
пластик
Вага
1.5 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  750 грн.    до  1050 грн.

Инструкция по эксплуатации
від 713  до 1 194 грн.
Intertool Intertool DT-2243 122356
Венкон (Київ)
1 061 грн.
← купити
Тример електричний Intertool DT-2243
Stls.store (Київ)
786 грн.
← купити
Электрокоса INTERTOOL DT-2243, 0.25 кВт, 230 В~50 Гц, 12000 об/мин, диаметр вращения лески 220 мм
Mhata.com.ua (Харків)
713 грн.
← купити
Тример електричний Intertool (DT-2243) UA DT-2243
Sota.store (Київ)
849 грн.
← купити
Тример для трави електричний електрокоса Intertool DT-2243 250Вт
MAUDAU (Київ)
954 грн.
← купити
Тример електричний 250 Вт, 230 В, 14000 об/хв, діаметр робочої поверхні 200 мм, діаметр капронової нитки 1,0 мм Intertool (D
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Тример електричний Intertool 250Вт (DT-2243)
Rozetka.ua (Київ)
1 136 грн.
← купити
Тример для трави електричний електрокоса Intertool DT-2243 250Вт
Rozetka.ua (Київ)
975 грн.
← купити
Тример електричний Intertool 250Вт (DT-2243)
Rozetka.ua (Київ)
934 грн.
← купити
Тример електричний Intertool 250Вт (DT-2243)
Rozetka.ua (Київ)
1 194 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intertool DT-2243, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: газонокосарка Intertool DT-2243. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на газонокосарка Intertool DT-2243 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія