шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни87Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити надувний басейн Intex 58484 за ціною від 1525 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Intex 58484

Вага (кг): 8.5; Висота бортів (см): 56; Розміри (см): 305х183х56; Матеріал: вініл;єм (л): 1092; Об' Форма: прямокутна
Колір
Форма
прямокутна
Об'єм
1092 л
Матеріал
вініл
Розміри
305х183х56 см
Висота бортів
56 см
Вага
8.5 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1700 грн.    до  2900 грн.

від 1 525  до 3 590 грн.
Дитячий басейн Intex 58484, 305*183*56 см
Stls.store (Київ)
1 751 грн.
← купити
Дитячий надувний басейн Intex 58484-1 прямокутний, 305 х 183 х 56 см, з кульками 10 шт
Pool.ua (Ужгород)
1 604 грн.
← купити
Басейн Intex 58484 NP (2) розміром 305х183х56см, об'єм: 1020л, вага: 7,3 кг, від 6 років
MAUDAU (Київ)
2 200 грн.
← купити
Intex Басейн Intex 58484 305х183х56см 1020л
MTA.ua (Київ)
1 799 грн.
← купити
Надувний дитячий басейн Intex 58484 вініловий 305 х 183 х 56 см з насосом підстилкою тентом і кульками Синій (21-9-58484-3)
Rozetka.ua (Київ)
3 138 грн.
← купити
Дитячий надувний басейн Intex 58484-2 прямокутний, 305 х 183 х 56 см, з кульками 10 шт, підстилкою, насосом
Pool.ua (Ужгород)
1 944 грн.
← купити
Дитячий надувний басейн Intex 58484-3 прямокутний, 305 х 183 х 56 см, з кульками 10 шт, підстилкою, тентом, насосом
Pool.ua (Ужгород)
2 201 грн.
← купити
Дитячий надувний басейн Intex 58484, прямокутний, 305 х 183 х 56 см
Pool.ua (Ужгород)
1 525 грн.
← купити
Басейн, 305x183x56 см, 1020 л, вага 7.3 кг, від 6 років, 58484
MAUDAU (Київ)
1 927 грн.
← купити
Басейн 58484, прямокутний, 305-183-56 см, 3 повітряні камери, 1020л, ремкомплект
MAUDAU (Київ)
1 736 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intex 58484, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: надувний басейн Intex 58484. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на надувний басейн Intex 58484 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія