шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни27Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити надувний матрац Intex 58859 за ціною від 315 грн.
Відео 1Фото 7

Характеристики та опис Intex 58859

Розміри (см): 152x99; Насос: без насоса; ручки для перенесення; Кількість повітряних камер: 1; Максимальне навантаження (кг): 80; Кількість місць: 1; Тип: крісло-матрац
Колір
Тип
крісло-матрац
Кількість місць
1
Максимальне навантаження
80 кг
Кількість повітряних камер
1
Функції та можливості
ручки для перенесення
Комплектація
без насоса
Розміри (ДхШхТ)
152x99 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від   грн.    до   грн.

від 315  до 787 грн.
Крісло-шезлонг надувне INTEX блакитне (58859/1) 58859/1
Будинок Іграшок (Київ)
385 грн.
← купити
Пляжне надувне крісло з ручками Intex 58859, 152 х 99 см
Pool.ua (Ужгород)
315 грн.
← купити
Крісло-коло надувне пляжне для плавання Intex 152х99 см з ручками та підсклянником Pink (Intex 58859 yellow)
Rozetka.ua (Київ)
419 грн.
← купити
Крісло-шезлонг надувне INTEX рожеве (58859/2) 58859/2
Будинок Іграшок (Київ)
← купити
Крісло-коло надувне пляжне для плавання Intex 152х99 см з ручками та підсклянником Блакитний (Intex 58859 blue)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло-шезлонг, синє, 152х99 см (TS01091996206386)
Rozetka.ua (Київ)
744 грн.
← купити
Надувне крісло для плавання Intex 58859 з підсклянником та ручками, 152х99 см (IP-171154)
Rozetka.ua (Київ)
520 грн.
← купити
Надувний пліт крісло Intex з ручками та підсклянниками, 152x99 см, Бірюзовий (58859-turquoise-INT)
Rozetka.ua (Київ)
546 грн.
← купити
Надувний пліт крісло Intex з ручками та підсклянниками, 152x99 см, Рожевий (58859-pink-INT)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Надувне крісло для плавання Intex 58859-turquoise (Довжина 152 x Ширина 99см)
Rozetka.ua (Київ)
733 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intex 58859, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: надувний матрац Intex 58859. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на надувний матрац Intex 58859 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія