шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Надувні меблі Intex 64122

Ціни35Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити надувні меблі Intex 64122 за ціною від 1499 грн.
Відео 1Фото 4

Характеристики та опис Intex 64122

Вага (кг): 6; Розміри (см): 191x99x42; Флокіроване покриття (велюр); Насос: електричний вбудований насос; Ребра жорсткості: поздовжні; Максимальне навантаження (кг): 136; Кількість місць: 1; Тип: ліжко
Колір
Тип
ліжко
Кількість місць
1
Максимальне навантаження
136 кг
Ребра жорсткості
поздовжні
Насос
електричний вбудований насос
Підголовник
Флокіроване покриття (велюр)
Розміри (розкладений)
191x99x42 см
Вага
6 кг
Додаткові функції і можливості надувних меблів Intex 64122:
• Сумка для перенесення
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 499  до 5 288 грн.
Надувне ліжко Intex 64122, 99 х 191 х 42 см, вбудований електронасос. Односпальне
Pool.ua (Ужгород)
1 499 грн.
← купити
Надувне ліжко - матрац з насосом Intex 191 х 99 х 42 см (64122)
Rozetka.ua (Київ)
1 999 грн.
← купити
Надувне ліжко Intex 64122-3, 99 х 191 х 42 см, електронасос, наматрацник, подушка. Односпальне
Pool.ua (Ужгород)
2 120 грн.
← купити
Надувне ліжко Intex 64122-2, 99 х 191 х 42 см, вбудований електронасос, подушка. Односпальне
Pool.ua (Ужгород)
1 587 грн.
← купити
Ліжко надувне Intex 64122 односпальне 99х191х42 см з вбудованим електронасосом з ПВХ до 126 кг Чорне (33-9-64122)
Rozetka.ua (Київ)
2 184 грн.
← купити
Ліжко надувне Intex 64122-2 односпальне 99х191х42 см з вбудованим електронасосом з подушкою з ПВХ до 126 кг Чорне (33-9-6412
Rozetka.ua (Київ)
2 346 грн.
← купити
Ліжко надувне Intex 64122-3 односпальне 99х191х42 см з вбудованим електронасосом з подушкою з наматрацником з ПВХ до 126 кг
Rozetka.ua (Київ)
3 090 грн.
← купити
Односпальний надувний матрац Intex, 191 x 99 x 42 см, + вбудований насос (64122)
Rozetka.ua (Київ)
1 949 грн.
← купити
Надувний матрац Intex 64122 + вбудований насос (191 x 99 x 42 см)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Надувне ліжко 191 x 99 x 42 см Intex 64122 PILLOW REST
Rozetka.ua (Київ)
2 406 грн.
← купити
Надувне ліжко - матрац з насосом Intex 64122 191 х 99 х 42 см (64122)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Надувний матрац Intex 64122 ND з вбудованим насосом та підголівником, 9919142 см
Rozetka.ua (Київ)
2 196 грн.
← купити
Високий надувний матрац Intex з електронасосом, односпальний 99х191x42 см (64122-INT)
Rozetka.ua (Київ)
1 859 грн.
← купити
Надувне ліжко із вбудованим електронасосом Intex 64122 (191 x 99 x 42см)
Rozetka.ua (Київ)
2 339 грн.
← купити
Надувне ліжко Intex 64122-3 односпальне із ПВХ 99х191х42 см з вбудованим електронасосом подушкою та наматрацником Чорний (12
Rozetka.ua (Київ)
3 099 грн.
← купити
Надувне ліжко Intex 64122 односпальне із ПВХ 99х191х42 см з вбудованим електронасосом Чорне (127-9-64122)
Rozetka.ua (Київ)
2 193 грн.
← купити
Надувне ліжко Intex 64122-2 односпальне із ПВХ 99х191х42 см з вбудованим електронасосом та подушкою Чорний (127-9-64122-2)
Rozetka.ua (Київ)
2 355 грн.
← купити
Надувне односпальне ліжко Intex 64122 з вбудованим насосом 191х99х42 см
Rozetka.ua (Київ)
2 152 грн.
← купити
Односпальне надувна ліжко Intex 64122 Pillow Rest Raised Bed (99x191x42 см) + вбудований електронасос 220V
Rozetka.ua (Київ)
1 556 грн.
← купити
Надувне ліжко INTEX з вбудованим електричним насосом та подушкою, одномісний автоматичний матрац з наповненням повітрям, дво
Rozetka.ua (Київ)
5 288 грн.
← купити
Надувне велюрове ліжко Intex 64122 з підголівником і вбудованим насосом, 99x191x42см
Rozetka.ua (Київ)
1 689 грн.
← купити
Ліжко матрац велюровий 99х191х42см Intex з підголовником та насосом, 64122
Rozetka.ua (Київ)
1 775 грн.
← купити
Односпальне надувне ліжко Intex 64122 (99 x 1.91 x 42 см) Pillow Rest Raised Airbed + Вбудований електронасос 220В
Rozetka.ua (Київ)
2 204 грн.
← купити
Матрац надувний, з вбудованим насосом, розмір 99X191X42 см, Intex 64122,
Rozetka.ua (Київ)
1 719 грн.
← купити
Надувне ліжко Intex 64122 односпальна (99 х 191 х 42 см) з вбудованим електронасом
Rozetka.ua (Київ)
1 700 грн.
← купити
Надувне ліжко для сну одномісне з підголівником інтекс 99 х 191 х 42 см матрац з вбудованим електронасосом матрас intex 6412
Rozetka.ua (Київ)
2 425 грн.
← купити
Надувне ліжко для сну одномісне з підголівником інтекс 99 х 191 х 42 см з подушкою матрац з вбудованим електронасосом матрас
Rozetka.ua (Київ)
2 595 грн.
← купити
Одномісне надувне ліжко 191 x 99 x 42см, матрац із вбудованим usb-електронасосом Intex 64122 Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Надувне ліжко матрас Intex 64122ND із вбудованим електричним насосом 191х99х42см
Rozetka.ua (Київ)
1 952 грн.
← купити
Надувне ліжко Intex 64122 NP із вбудованим насосом 99х191х42см
Rozetka.ua (Київ)
1 906 грн.
← купити
Надувне ліжко Intex 64122 із вбудованим насосом 99х191х42см
Rozetka.ua (Київ)
1 911 грн.
← купити
Надувне односпальне ліжко Intex 64122 з вбудованим електронасосом 1919942 см чорне (IND-64122)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Матрац велюровий односпальний Intex 64122 з підголовником 191*99*42 см із вбудованим насосом до 136 кг (i7-114810)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Надувне ліжко Intex 64122, 99 х 191 х 42 см, вбудований електронасос. Односпальне
Rozetka.ua (Київ)
1 899 грн.
← купити
Двоярусний одномісний надувний матрац для відпочинку та сну 191х99х42 см Intex 64122
Rozetka.ua (Київ)
2 279 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intex 64122, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: надувні меблі Intex 64122. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на надувні меблі Intex 64122 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія