шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Надувні меблі Intex 67770

Ціни19Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити надувні меблі Intex 67770 за ціною від 1999 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Intex 67770

Вага (кг): 8; Розміри (см): 203х152х33; Флокіроване покриття (велюр); Насос: електричний вбудований насос; Ребра жорсткості: поперечні; Максимальне навантаження (кг): 273; Кількість місць: 2; Тип: ліжко
Колір
Тип
ліжко
Кількість місць
2
Максимальне навантаження
273 кг
Ребра жорсткості
поперечні
Насос
електричний вбудований насос
Флокіроване покриття (велюр)
Розміри (розкладений)
203х152х33 см
Вага
8 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 999  до 6 971 грн.
Надувне ліжко Intex 67770, 152 х 203 х 33 см, вбудований електронасос. Двоспальне
Pool.ua (Ужгород)
1 999 грн.
← купити
Надувне ліжко - матрац Intex 67770 із вбудованим насосом (220-240В) 152х203х33 см Сіре
Rozetka.ua (Київ)
3 009 грн.
← купити
Надувне ліжко Intex 67770-2, 152 х 203 х 32 см, вбудований електронасос, подушки. Двоспальне
Pool.ua (Ужгород)
2 175 грн.
← купити
Надувне ліжко Intex 67770-3, 152 х 203 х 32 см, вбудований електронасос, наматрацник, подушки. Двоспальне
Pool.ua (Ужгород)
2 725 грн.
← купити
Надувний матрац INTEX 67770 203x152x33 із вбудованим електричним насосом (LN7-67770)
Rozetka.ua (Київ)
3 999 грн.
← купити
Надувний матрац Intex 67770 (203 x 152 x 33см)
Rozetka.ua (Київ)
2 667 грн.
← купити
Високий надувний матрац Intex з електронасосом, двоспальний 152х203x33 см (67770-INT)
Rozetka.ua (Київ)
2 858 грн.
← купити
Ліжко двоспальне надувне 203х152х33 см з вбудованим електронасосом Інтекс 67770 сіре
Rozetka.ua (Київ)
2 762 грн.
← купити
Двоспальне надувне ліжко Intex 67770 (152x203x33 см) Comfort-Plush Airbed + вбудований електронасос 220V
Rozetka.ua (Київ)
2 723 грн.
← купити
Надувная двуспальная кровать INTEX с встроенным электрическим насосом, автоматическая, для отдыха дома и на улице, складная,
Rozetka.ua (Київ)
6 971 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intex 67770, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: надувні меблі Intex 67770. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на надувні меблі Intex 67770 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія