шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити каструля IQ Be Creative IQ-2050-18 за ціною від 1016 грн.
Фото 6

Характеристики та опис IQ Be Creative IQ-2050-18

Країна походження бренду: Німеччина; Ручки: металеві; Матеріал кришки: скло; Матеріал: сталь; багатошарове дно; отвір для зливу; отвір для пари; сумісність з індукцією; Антипригарне покриття: немає;єм (л): 2.5; Макс. об' Комплектація: Макс. розмір (см): 18; Тип: каструля
Колір
Тип
каструля
Розмір
18 см
Об'єм
2.5 л
Антипригарне покриття
немає
Функції та можливості
сумісність з індукцією
отвір для пари
отвір для зливу
багатошарове дно
Матеріал
сталь
Матеріал кришки
скло
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Німеччина
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 016  до 1 679 грн.
Каструля IQ Be Creative 18 см 2.5 л з кришкою срібляста (IQ-2050-18)
MAUDAU (Київ)
1 099 грн.
← купити
Каструля IQ Be Creative 2.5 л (IQ-2050-18) IQ-2050-18
FOXTROT.UA (Київ)
1 679 грн.
← купити
IQ Creative 18 см (IQ-2050-18) Creative18см(IQ-2050-18)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Каструля з кришкою IQ Be Creative 18 см, 2.5 л (IQ-2050-18)
АЛЛО (Київ)
← купити
Каструля Ringel IQ Be Creative (IQ-2050-18)
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 388 грн.
← купити
Каструля IQ Be Creative з кришкою, 18 см, 2.5 л (IQ-2050-18)
Eva.ua (Київ)
1 016 грн.
← купити
Каструля IQ Be Creative (2.5 л) 18 см (6998861) YC-6998861
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 229 грн.
← купити
Каструля IQ Be Creative з кришкою 18 см 2.5 л (IQ-2050-18)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кастрюля IQ Be Creative 2.5 л (IQ-2050-18)
Rozetka.ua (Київ)
1 289 грн.
← купити
Каструля зі зливом IQ Be Creative IQ-2050-18 (2.5л/18см)
Rozetka.ua (Київ)
1 547 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати IQ Be Creative IQ-2050-18, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля IQ Be Creative IQ-2050-18. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля IQ Be Creative IQ-2050-18 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія