шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Jackery (ємність)
> 50 000 мАгод
Каталог товарів

Ціни35Опис Відгуки1Обговорення  Корисне3
Купити павербанк Jackery Explorer 100 Plus за ціною від 4050 грн.
Відео 17Фото 9

Характеристики та опис Jackery Explorer 100 Plus

Вага (г): 965; Розміри (мм): 126x87x87; Матеріал корпуса: пластик; Функції: інфо-дисплей; Комплектні дроти (адаптери): USB-C; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; Потужність (на всі порти) (Вт): 128; USB-A1 (Вт): 18; USB-C2 (Вт): 100; USB-C1 (Вт): 100; USB-A (шт.): 1
Рейтинг за відгуками:
0
1
Колір
Ємність батареї99 Вт*год
Тип акумуляторівLi-FePO4
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C2 шт.
USB-A1 шт.
USB-C1100 Вт
USB-C2100 Вт
USB-A118 Вт
Потужність (на всі порти)128 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у100 Вт
Ресурс циклів зарядки2000
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Комплектні дроти (адаптери)USB-C
Функціїінфо-дисплей
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри126x87x87 мм
Вага965 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
брать стоит, идинственное ценник могбы быть меньше.
13 лютого 2025, 12:40 #
Переваги:Мощная, 1кг веса, относительно легкая :D LiFepo4 аккумулятор.

Недоліки:Брак бывает даже у Apple. Для меня это минус, нет полного отключения станции, можно было какой то тумблер втулить.

Коментар:из-за того что нельзя редактировать или удалить предыдущий отзыв, пишу еще 1н. Все обменяли, все работает. Масбук про 2021 года 16 дюймов работает примерно 7-8 часов. Поумолчанию экономрежим включен сразу. Режим "Н12" включает все порты и не вводит их в сон. Если не включить "Н12", то на примере iPhone 6, телефон будет заряжаться до 92-95%, т.к. он заряжается высокими токами до или 80 или 90% а потом дозаряжает низкими, по этому станция уходит в сон. 2 клика подряд включает экран на постоянку, что бы выключить - 1н раз нажать. Долгое нажатие, примерно секунд 5 - включает режим "Н12", то есть, постоянно работающие порты. Заряжается сама станция втечении ровно 2 часа. За 30 минут, заряжается до - 43% вроде. Не сильно греется, я ее кладу на "спину", там она меньше всего разогревалась. Все 3 порта отдают заряд, опять же, подключал Масбук + Айфон + Амазоновский планшет (2016 года примерно - около 2 000 мач). НИКОГДА НЕ зажимайте кнопку - оно делает тотальный ребут станции и к чему оно приведет я хз. Этой функцией лучше пользоваться в самых крайних случаях, если станция стоя на заряде показывает всегда 0, я так понимаю зависла (это мне так сказали). Обновлюсьповторюсь, я хз что меня дернуло покупать на сайте, которого нигде нет, ни на ЕК.юа ни на хотлайне, нет отзывов на этот сайт, единственное гарантия, она официальная 24 месяца, на это я и обратил внимание.Брал на jackery.pro , все думал скам/не скам, связь обратную держат, в теллеге отвечают. Официальный сервисный в Киеве.

Автор:Tuv  пользуюсь Jackery Explorer 100 Plus кілька місяців

Владислав М14 лютого 2025, 10:32
Вітаємо. Редагувати відгук можна, але протягом доби з часу його публікації.
TuvВладислав М20 лютого 2025, 14:49
тогда удалите старый коммент, что бы не вводить людей в заблуждение!
від 4 050  до 6 199 грн.
Jackery Зарядна станція Jackery EXPLORER 100PLS 99.2WH 21-0001-000164 Black Orange
MTA.ua (Київ)
4 799 грн.
← купити
Зарядна станція Jackery Explorer 100 Plus (JE-100A) JE-100A
Openshop.ua (Київ)
4 400 грн.
← купити
Зарядна станція Jackery Explorer 100 Plus 99.2Wh 128W (21-0001-000164) Ua
Цифра (Київ)
← купити
Зарядна станція Jackery Explorer 100 Plus (21-0001-000164) 21-0001-000164
Click.ua (Київ)
← купити
Jackery Explorer-100PLS
Mallprix.com (Київ)
4 163 грн.
← купити
Зарядна станція JACKERY EXPLORER 100PLS 99.2WH 21-0001-000164 (JE-100A) JE-100A
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Зарядна станція JACKERY Explorer 100PLS 99.2WH
ТЕХНОточка (Київ)
4 428 грн.
← купити
Jackery Explorer 100 Plus (0190074002564) Explorer100Plus(0190074002564)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція Jackery Explorer 100 Plus (JE-100A) Explorer 100 Plus (JE-100A)
Denika.ua (Харків)
4 158 грн.
← купити
Портативна зарядна станція EXPLORER 100PLS 99.2WH 21-0001-000164 JACKERY
Comtrading.ua (Київ)
4 204 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Jackery Explorer 100 Plus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Jackery Explorer 100 Plus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Jackery Explorer 100 Plus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія