шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Акустична система JBL Control 50 Pack

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити акустична система JBL Control 50 Pack за ціною від 35499 грн.

Характеристики та опис JBL Control 50 Pack

Загальний частотний діапазон (Гц): 50 – 17000; Сумарна потужність (Вт): 250; Імпеданс (Ом): 16; Кількість смуг: 1; Кількість динаміків: 1; Кількість каналів: комплект 4.1; Тип: пасивна; Розміщення: настінна
Колір
Призначеннядомашня
Розміщеннянастінна
Технічні характеристики
Типпасивна
Кількість каналівкомплект 4.1
Кількість динаміків1
Кількість смуг1
Чутливість85 дБ
Імпеданс16 Ом
Потужність / частота
Фронт25 Вт/канал
Сумарна номінальна потужність250 Вт
Фронт180 – 17000 Гц / ±3 дБ /
Загальний частотний діапазон50 – 17000 Гц / ±3 дБ /
Сабвуфер
Типфазоінверторний
Потужність150 Вт
Частотний діапазон50 – 150 Гц
Імпеданс8 Ом
Інше
Діаметр СЧ динаміка60 мм
Діаметр динаміка сабвуфера200 мм
Матеріал оздобленняпластик / сателіти; дерево — сабвуфер /
Габарити фронтальних колонок (ВхШхГ)11.5x8.4x9.6 см
Габарити сабвуфера (ВхШхГ)35.6x20.3x39 см
Вага11.8 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Ссылка на официальный сайт
ІншеСсылка на официальный сайт с описанием
від 35 499  до 52 999 грн.
Акустична система JBL Control 50 Pack White (C50PACK-WH)
Portativ.ua (Київ)
46 740 грн.
← купити
JBL Control 50Pack
Evomusic.com.ua (Київ)
46 893 грн.
← купити
Комплект настінної акустики з сабвуфером Control 50 Pack (White)
Musician.ua (Київ)
43 440 грн.
← купити
JBL Control 50 Pack BK (C50PACK) офіційна гарантія ціна з ПДВ
PermyCo (Київ)
35 499 грн.
← купити
Акустичний комплект JBL Control 50 Pack BK
Lanota.com.ua (Львів)
52 999 грн.
← купити
АКУСТИЧНИЙ КОМПЛЕКТ JBL CONTROL 50PACK-WH C50PACK-WH
ШО (Київ)
← купити
Акустична система JBL Control 50 Pack (C50PACK-WH) White C50PACK-WH
Telemart.ua (Київ)
← купити
JBL Control 50 Pack Black (C50PACK)
Soundstudio.com.ua (Київ)
44 403 грн.
← купити
JBL Акустична система JBL Control 50 Pack White (C50PACK-WH)
MTA.ua (Київ)
← купити
Комплект настінної акустики з сабвуфером Control 50 Pack (Black)
Musician.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати JBL Control 50 Pack, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: акустична система JBL Control 50 Pack. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на акустична система JBL Control 50 Pack у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія