шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити клавіатура Jedel KL-166 за ціною від 1399 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Jedel KL-166

Вага (г): 523; Розміри (мм): 324x112x41; знімний; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування з ефектами; Підсвічування: RGB; Клавіша Fn; #KRO: N-KRO; Anti-Ghosting; Перемикачі: Outemu Magnetic; Конструкція клавіш: магнітна; Хід клавіш: високий; Розкладка: ANSI; Формат: 65% (ультракомпактна, без F-ряду)
Колір
Тип підключеннядротова
Довжина кабелю1.5 м
Формат65% (ультракомпактна, без F-ряду)
РозкладкаANSI
Клавіатура
Хід клавішвисокий
Тип клавішкласичного типу
Конструкція клавішмагнітна
ПеремикачіOutemu Magnetic
Anti-Ghosting
#KRON-KRO
Клавіша Fn
Додатково
ПідсвічуванняRGB
Підсвічування з ефектами+
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
Порт на пристроїUSB C
Інше
Розміри324x112x41 мм
Вага523 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 399  до 2 035 грн.
Jedel Клавіатура Jedel KL-166 Black (Eng/Ukr/Rus)
MTA.ua (Київ)
1 399 грн.
← купити
Клавіатура механічна USB JEDEL KL-166, довжина кабелю 170см, RGB підсвічування, (Eng / Укр / Рус), (370х140х55 мм), Black, 6
Comtrading.ua (Київ)
1 598 грн.
← купити
Клавіатура ігрова механічна JEDEL KL166 Hot-Swap Outemu Magnetic Swich Black
MAUDAU (Київ)
1 829 грн.
← купити
Клавіатура механічна USB JEDEL KL-166, довжина кабелю 170см, RGB підсвічування, (Eng/Укр/Рус), (370х140х55 мм), Black, 68к,
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 555 грн.
← купити
Клавіатура механічна USB JEDEL KL-166, довжина кабелю 170см, RGB підсвічування, (Eng/Укр/Рус), (370х140х55 мм), Black, 68к,
Rozetka.ua (Київ)
2 035 грн.
← купити
Клавіатура механічна USB JEDEL KL-166, довжина кабелю 170см, RGB підсвічування, (Eng/Укр/Рус), (370х140х55 мм), Black, 68к,
Rozetka.ua (Київ)
2 000 грн.
← купити
Ігрова клавіатура механічна JEDEL KL166 Hot-Swap Outemu Magnetic Swich Black
Rozetka.ua (Київ)
1 860 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Jedel KL-166, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура Jedel KL-166. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура Jedel KL-166 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія