шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни48Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити візочок Joy Liliya за ціною від 5135 грн.
Відео 1Фото 10

Характеристики та опис Joy Liliya

Вага в зборі (кг): 10.5; Ширина шасі (см): 52; Розміри (розкладена) (см): 87x52x108; Максимальне навантаження (кг): 15; Колеса: гумові повнотілі; Фіксація передніх коліс; Поворотні колеса; Матеріал рами: алюміній; Точок опори: 4; Амортизація: пружинна; Захисний бампер; Кріплення по ходу/проти руху; Механізм складання: книжка
Колір
Конструкція
прогулянкова
Механізм складання
книжка
Амортизація
пружинна
Поворотні колеса
Комплектація
прогулянковий блок
накидка для ніг
відділення для покупок
Максимальне навантаження
15 кг
Розміри (розкладена) (ДхШхВ)
87x52x108 см
Вага (в зборі)
10.5 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5750 грн.    до  7500 грн.

від 5 135  до 9 319 грн.
Прогулянкова коляска Joy Liliya Чорний (61755) 88150
Happyland.ua (Харків)
6 214 грн.
← купити
Коляска прогулянкова дитяча 66916 JOY Liliya колір СИНІЙ, футкавер, в коробці (6989186360020)
MAUDAU (Київ)
7 704 грн.
← купити
Коляска прогулянкова дитяча "JOY" Liliya 61755 колір ЧОРНИЙ, футкавер
Rozetka.ua (Київ)
6 299 грн.
← купити
Прогулянкова коляска Joy Liliya Синій (66916) 88151
Happyland.ua (Харків)
← купити
Прогулянкова коляска Joy Liliya Вишневий (10105) 88152
Happyland.ua (Харків)
5 648 грн.
← купити
Коляска прогулянкова дитяча "JOY" Liliya 66916 колір Синій, футкавер
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Коляска прогулянкова дитяча 66916 JOY Liliya колір СИНІЙ, футкавер, в коробці (6989186360020)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Прогулянкова коляска JOY Liliya з реверсивним блоком Бордова
Rozetka.ua (Київ)
6 835 грн.
← купити
Прогулянкова коляска JOY Liliya з реверсивним блоком Синя
Rozetka.ua (Київ)
6 325 грн.
← купити
Прогулянкова коляска JOY Liliya з реверсивним блоком Чорна
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Коляска прогулянкова дитяча "JOY" Liliya Burgundy + футкавер (88152)
Rozetka.ua (Київ)
6 338 грн.
← купити
Коляска прогулянкова дитяча "JOY" Liliya Black + футкавер (88150)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Коляска прогулянкова дитяча "JOY" Liliya Blue + футкавер (88151)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитяча прогулянкова коляска з алюмінієвою рамою та футкавером JOY Liliya 61755 синя
Rozetka.ua (Київ)
5 135 грн.
← купити
Візок прогулянковий дитячий JOY Liliya рожевий, з футкавером, дитяча коляска, прогулочна коляска для дитини 10105
Rozetka.ua (Київ)
5 977 грн.
← купити
Візок прогулянковий дитячий JOY Liliya чорний, футкавер, з амортізаторами 61755
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Візок прогулянковий дитячий "JOY" Liliya 66916 (1) футкавер
Rozetka.ua (Київ)
6 645 грн.
← купити
Візок прогулянковий дитячий "JOY" Liliya 61755 (1) футкавер
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Коляска прогулянкова дитяча "JOY" Liliya 61755
Rozetka.ua (Київ)
6 527 грн.
← купити
Коляска прогулянкова дитяча "JOY" Liliya 10105
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Коляска прогулянкова дитяча "JOY" Liliya 66916
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитяча коляска-прогулянка-книга JOY Liliya 61755 до 25 кг, алюмінієва рама, кошик для покупок, знімне сидіння, Чорний
Rozetka.ua (Київ)
6 235 грн.
← купити
Дитяча прогулянкова коляска-книга JOY Liliya 66916 до 25 кг, алюмінієва рама, кошик для покупок, сидіння, що знімається, Син
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитяча коляска-прогулянка-книга JOY Liliya 10105 до 25 кг, алюмінієва рама, кошик для покупок, знімне сидіння, Вишневий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Коляска прогулянкова дитяча "JOY" Liliya (66916) футкавер
Rozetka.ua (Київ)
7 656 грн.
← купити
Коляска прогулянкова дитяча "JOY" Liliya (61755) футкавер
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Коляска прогулянкова дитяча "JOY" Liliya (10105) футкавер
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Прогулянкова дитяча коляска JOY Liliya 10105 зі сталевою рамою, футкавером та підсклянником
Rozetka.ua (Київ)
7 172 грн.
← купити
Прогулянкова дитяча коляска JOY Liliya 66916 зі сталевою рамою, футкавером та підсклянником
Rozetka.ua (Київ)
6 162 грн.
← купити
Коляска прогулянкова дитяча "JOY" Liliya Blue + футкавер (88151)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Коляска прогулянкова дитяча "JOY" Liliya Black + футкавер (88150)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Коляска прогулянкова дитяча "JOY" Liliya Burgundy + футкавер (88152)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Коляска прогулянкова дитяча "JOY" Liliya (10105) колір вишневий, футкавер
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Коляска прогулянкова дитяча "JOY" Liliya (61755) колір чорний, футкавер
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Коляска прогулянкова дитяча "JOY" Liliya (66916) колір синій, футкавер
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Коляска прогулянкова дитяча "JOY" Liliya 61755 (1) колір ЧОРНІЙ, футкавер
Rozetka.ua (Київ)
7 568 грн.
← купити
Коляска прогулянкова дитяча "JOY" Liliya 66916 (1) колір СИНІЙ, футкавер
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Коляска прогулянкова дитяча "JOY" Liliya 10105 (1) колір ВИШНЕВИЙ, футкавер
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Коляска прогулянкова дитяча JOY Liliya 61755 колір ЧОРНИЙ футкавер
Rozetka.ua (Київ)
6 365 грн.
← купити
Коляска прогулянкова дитяча JOY Liliya 10105 колір ВИШНЕВИЙ футкавер
Rozetka.ua (Київ)
6 175 грн.
← купити
Коляска прогулянкова дитяча JOY Liliya 66916 колір СИНІЙ футкавер
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Коляска прогулочная JOY Liliya (10105) Вишнева
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Візок прогулянковий дитячий "joy" Liliya 66916 (1) колір синій, футкавер
Rozetka.ua (Київ)
9 319 грн.
← купити
Візок прогулянковий дитячий "joy" Liliya 10105 (1) колір вишневий, футкавер
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Візок прогулянковий дитячий "joy" Liliya 61755 (1) колір чорний, футкавер
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Коляска прогулянкова дитяча "JOY" Liliya 66916 колір Синій
Rozetka.ua (Київ)
7 456 грн.
← купити
Коляска прогулянкова дитяча "JOY" Liliya 61755 колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Коляска прогулянкова дитяча "JOY" Liliya 10105
Rozetka.ua (Київ)
6 740 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Joy Liliya, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: візочок Joy Liliya. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на візочок Joy Liliya у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія