шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 13Відгуки  Обговорення  Корисне  Шини
Купити диск  за ціною від 5662 грн.

Серия JT 1304

Модифікації JT 1304 1
Где купить? [1304 6,5x16/5x114,3 ET40 DIA67,1]
Характеристики [1304 6,5x16/5x114,3 ET40 DIA67,1]
Ширина диска
6.5 "
Діаметр
16 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
114.3 мм
Виліт
40 мм
Діаметр центрального отвору
67.1 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
чорний
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5000 грн.    до  7250 грн.
Platin P 113
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA72
від 6 060 грн.
CMS C27
7x16/5x114,3 ET40 DIA60
від 5 050 грн.
Alutec Singa
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA64
від 5 096 грн.
Rial Lucca
6,5x16/5x114 ,3 ET38 DIA67
від 6 283 грн.
MAK Emblema
6,5x16/5x114 ,3 ET40 DIA76
від 5 946 грн.
MOMO Fast
6,5x16/5x114 ,3 ET40 DIA72
від 6 288 грн.
Dezent RN
7x16/5x114,3 ET40 DIA71
від 5 924 грн.
AUTEC Valea
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA70
від 5 750 грн.
Racing Wheels H-303
7x16/5x114,3 ET40 DIA73
від 5 192 грн.
Dezent TU
6,5x16/5x114 ,3 ET40 DIA71
від 5 314 грн.
Dezent TH
7x16/5x114,3 ET35 DIA71
від 5 780 грн.
Dezent TX
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA67
від 3 826 грн.
Banzai Z547
7x16/5x114 ET40 DIA67
від 6 022 грн.
ZF 6247
6,5x16/5x114 ,3 ET35 DIA67
від 5 274 грн.
NEO 648
6,5x16/5x114 ,3 ET38 DIA73
від 5 710 грн.
CMS C27
6,5x16/5x114 ,3 ET40 DIA67
від 6 570 грн.
Dezent TC
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA67
від 5 648 грн.
Dezent TY
6,5x16/5x114 ,3 ET35 DIA71
від 5 764 грн.
AUTEC Skandic
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA70
від 6 450 грн.
Tomason TN1
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA72
від 6 502 грн.
CARMANi 15 Oskar
6,5x16/5x114 ,3 ET38 DIA72
від 6 729 грн.
Zorat BK473
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA67
від 4 810 грн.
Zorat D6063
6x16/5x114,3 ET45 DIA60
від 5 301 грн.
Borbet F2
6x16/5x114,3 ET45 DIA72
від 6 820 грн.
Rial Milano
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA70
від 6 550 грн.
Racing Wheels H-302
7x16/5x114,3 ET40 DIA73
від 5 410 грн.
Platin P 115
6,5x16/5x114 ,3 ET44 DIA72
від 5 934 грн.
Platin P 58
7x16/5x114,3 ET40 DIA72
від 6 082 грн.
MAM RS3
7x16/5x114,3 ET45 DIA72
від 6 386 грн.
Rial Astorga
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA67

від 5 662  до 6 579 грн.
JT 1304 (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET40 DIA67.1) HHB
Avtopik.ua (Одеса)
6 284 грн.
← купити
JT 1304 R16 W6.5 PCD5x114,3 ET40 DIA67.1 HHB
Avtodiski.net.ua (Харків)
6 306 грн.
← купити
Литые диски JT 1304 6,5x16 PCD5x114,3 ET40 D67,1 HHB
ShinaDiski.com.ua (Київ)
6 579 грн.
← купити
Диски JT 1304 6,5x16 5x114,3 ET40 DIA67,1 (HHB)
Shinportal.com (Запоріжжя)
5 674 грн.
← купити
JT 1304 6.5x16 5x114.3 ET40 DIA67.1 HHB
Autokush.com.ua (Львів)
5 740 грн.
← купити
Диск JT 1304 HHB R16 W6,5 PCD5x114,3 ET40 DIA67,1
Garazh.ua (Київ)
5 795 грн.
← купити
JT 1304 HHB R16 W6.5 PCD5x114.3 ET40 DIA67.1
Guma.com.ua (Мукачево)
6 178 грн.
← купити
JT 1304 HHB (PCD5x114.3 R16 J6.5 ET40 DIA67.1)
Mastershina.com (Київ)
5 662 грн.
← купити
Литі диски JT 1304 R16 W6.5 PCD5x114.3 ET40 DIA67.1 (HHB)
Rozetka.ua (Київ)
6 546 грн.
← купити
JT 1304 6.5x16 5x114.3 ET40 DIA67.1 HHB
Rozetka.ua (Київ)
6 345 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати JT 1304 6,5x16/5x114,3 ET40 DIA67,1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія