шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 12Відгуки  Обговорення  Корисне  Шини
Купити диск  за ціною від 5674 грн.

Серия JT 1569

Модифікації JT 1569 1
Характеристики [1569 8x18/5x114,3 ET40 DIA73,1]
Ширина диска
8 "
Діаметр
18 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
114.3 мм
Виліт
40 мм
Діаметр центрального отвору
73.1 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
сірий, сріблястий, чорний зі сріблястим
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5000 грн.    до  7250 грн.
DISLA 821
8x18/5x114,3 ET42 DIA67
від 5 825 грн.
DISLA 820
8x18/5x114,3 ET42 DIA67
від 5 743 грн.
Replica 5009
8x18/5x114,3 ET45 DIA60
від 5 842 грн.
Replica FF-511
8x18/5x114,3 ET38 DIA73
від 6 078 грн.
DISLA 819
8x18/5x114,3 ET45 DIA67
VLF VLF18
8x18/5x114,3 ET38 DIA73
від 6 110 грн.
Kormetal Sanremo
7,5x18/5x114 ,3 ET40 DIA67
від 6 266 грн.
Replica LX107
8x18/5x114,3 ET35 DIA60
від 5 995 грн.
ZF FE062
8x18/5x114,3 ET35 DIA67
від 5 554 грн.
DISLA 816
8x18/5x114,3 ET42 DIA67
від 5 561 грн.
GT 5883
7,5x18/5x114 ,3 ET35 DIA60
від 5 977 грн.
Storm Icon
8x18/5x114,3 ET40 DIA73
від 6 117 грн.
DISLA 819
8x18/5x114,3 ET45 DIA72
від 5 558 грн.
VLF VLF17
8x18/5x114,3 ET38 DIA73
від 5 786 грн.
DISLA 816
8x18/5x114,3 ET40 DIA67
від 5 540 грн.
Zorat 231
8x18/5x114,3 ET35 DIA73
від 6 358 грн.
DISLA 816
8x18/5x114,3 ET35 DIA67
Replica RN5231
8x18/5x114,3 ET38 DIA73
від 6 294 грн.
DISLA 821
8x18/5x114,3 ET35 DIA67
від 5 233 грн.
Kyowa Racing 315
7,5x18/5x114 ,3 ET42 DIA73
від 5 640 грн.
Replica RX622
8x18/5x114,3 ET40 DIA73
від 5 397 грн.
Replica CT2252
8x18/5x114,3 ET40 DIA60
від 5 544 грн.
VLF VLF10
8x18/5x114,3 ET38 DIA73
від 6 034 грн.
Kormetal Sanremo
7,5x18/5x114 ,3 ET40 DIA73
від 5 781 грн.
Replica RX04
8x18/5x114,3 ET35 DIA73
Replica CT3312
8x18/5x114,3 ET45 DIA64
від 5 751 грн.
VLF VLF-P01
8x18/5x114,3 ET38 DIA73
Replica KA131
8x18/5x114,3 ET42 DIA67
від 5 291 грн.
Marcello TF-TX
8x18/5x114,3 ET35 DIA67
від 5 120 грн.
Zorat BKY0211
8x18/5x114,3 ET45 DIA60
від 6 095 грн.

від 5 674  до 6 545 грн.
JT 1569 (R18 W8 PCD5x114.3 ET40 DIA73.1) EP
Avtopik.ua (Одеса)
6 283 грн.
← купити
Литые диски JT 1569 8,0x18 PCD5x114,3 ET40 D73,1 EP
ShinaDiski.com.ua (Київ)
6 100 грн.
← купити
JT 1569 (R18 W8.0 PCD5x114.3 ET40 DIA73.1) EP
Autoshini.ua (Київ)
5 946 грн.
← купити
Диски JT 1569 8x18 5x114,3 ET40 DIA73,1 (EP)
Shinportal.com (Запоріжжя)
5 674 грн.
← купити
JT 1569 8x18 5x114.3 ET40 DIA73.1 EP
Autokush.com.ua (Львів)
5 740 грн.
← купити
JT 1569 EP R18 W8 PCD5x114.3 ET40 DIA73.1
Guma.com.ua (Мукачево)
6 429 грн.
← купити
Литі диски JT 1569 R18 W8 PCD5x114.3 ET40 DIA73.1 (EP)
Rozetka.ua (Київ)
6 545 грн.
← купити
JT 1569 8x18 5x114.3 ET40 DIA73.1 EP
Rozetka.ua (Київ)
6 345 грн.
← купити
JT 1569 8x18 5x114.3 ET40 DIA73.1 EP
Rozetka.ua (Київ)
6 401 грн.
← купити
Диск JT 1569 8x18 5x114.3 ET40 DIA73.1 EP
Rozetka.ua (Київ)
6 526 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати JT 1569 8x18/5x114,3 ET40 DIA73,1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія