шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Karcher (максимальний тиск)
Інші
Каталог товарів

Ціни94Опис Відгуки5Обговорення3Корисне2Аксесуари
Купити мийка високого тиску Karcher K 5 Basic за ціною від 10270 грн.
Відео 16Фото 5

Характеристики та опис Karcher K 5 Basic

Вага (кг): 13.3; Габарити (см): 87x35x43; Джерело живлення: електромережа (230 В); водяне охолодження двигуна; захист від перегріву; фільтр води; забір хімії з ємності; забір води з ємності; грязьова; Насадки: віялова; Довжина шланга ВД (м): 8; Температура води на вході: 40; Витрата води (л/год): 500
Рейтинг моделі: 4 з 5 (5 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Максимальний тиск
145 бар
Потужність
2100 Вт
Витрата води
500 л/год
Максимальна t води на вході
40 °C
Шланг високого тиску
8 м
Насадки
віялова
грязьова
Функції та можливості
колеса для транспортування
забір води з ємності
забір хімії з ємності
фільтр води
захист від перегріву
водяне охолодження двигуна
Джерело живлення
електромережа (230 В)
Габарити
87x35x43 см
Вага
13.3 кг
Додаткові функції і можливості мийки високого тиску Karcher K 5 Basic:
• Насадка-піка
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
0
1
3
хорошая модель, понравилось
24 травня 2015, 02:56 #
Переваги:Пока не вижу

Недоліки:Пока не вижу

Коментар:Очень слабая комплектация особенно эта сетка с зади вообще раздражает не знаю как в работе завтра обязательно напишу был тоже пятерка но не басик а какая то другая уже не помню но старого образца с воздушным охлождением . сломалась кнопка запуска цена 4 тыс руб и головка с клапанами тоже 4 тыс руб и того ремонт вместе с работой 9500 + погляделки на него 800руб

Показано 1 з 5 відгуків
ще 4 відгуки
Руководство по эксплуатации
ІнструкціїKarcher K 5 Basic
Брошюра
ІншеKarcher K 5 Basic
від 10 270  до 17 124 грн.
Мийка високого тиску Karcher K5 Basic 145 Бар (1.180-580.0) 11805800
Leroymerlin.ua (Київ)
11 989 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску Karcher K 5 BASIC
Tools.net.ua (Київ)
11 999 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску Karcher K5 Basic (1.180-580.0) 1.180-580.0
Artline.ua (Київ)
← купити
Мінімийка високого тиску Karcher K 5 Basic (1.180-580.0) 1.180-580.0
Moyo.ua (Київ)
← купити
Мінімийка високого тиску KARCHER K5 Basic (1.180-580.0)
АЛЛО (Київ)
← купити
Karcher K 5 Basic (1.180-580.0)
Pro100market.com.ua (Київ)
10 582 грн.
← купити
Мінімийка KARCHER K 5 BASIC (1.180-580.0) 1.180-580.0
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Karcher K 5 Basic (1.180-580.0)
Vodogreyka.com.ua (Київ)
10 635 грн.
← купити
Karcher K 5 Basic T5 (1.188-587.0) (1.180-587.0)
Megadom.net (Дніпро)
13 600 грн.
← купити
Мінімийка Karcher K 5 Basic 1.180-580.0
Tradeport.com.ua (Київ)
12 999 грн.
← купити
Karcher K 5 Basic (1.180-580.0)
Stls.store (Київ)
11 546 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску Karcher K 5 Basic (1.180-580.0) 1.180-580.0
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
13 900 грн.
← купити
Karcher 1.180-580.0
Mallprix.com (Київ)
10 720 грн.
← купити
Мiнiмийка Karcher K5 Basic (1.180-580.0) 1.180-580.0
Click.ua (Київ)
← купити
Karcher Karcher K 5 Basic (1.180-580.0) 1.180-580.0
Венкон (Київ)
← купити
Мийка високого тиску Karcher K5 Basic (1.180-580.0) 1.180-580.0
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Мийка високого тиску Karcher K5 Basic (1.180-580.0) 1.180-580.0
Itbox.ua (Київ)
← купити
Мінімийка високого тиску Karcher K 5 Basic (1.180-580.0) 1.180-580.0
Skay.ua (Одеса)
11 279 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску Karcher K5 Basic (1.180-580.0)
MAUDAU (Київ)
← купити
Мийка високого тиску KARCHER K 5 Basic (1.180-580.0)
ТЕХНОточка (Київ)
10 969 грн.
← купити
Karcher Мінімийка високого тиску k5 Basic 1.180-580.0
Tviy-Dim.com (Київ)
11 194 грн.
← купити
Karcher K 5 Basic (1.180-580.0)
Tehnomart.com (Київ)
10 806 грн.
← купити
Мінімийка Karcher K5 Basic (1.180-580.0) UA 1.180-580.0
Sota.store (Київ)
11 174 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску Karcher K 5 Basic (1.180-580.0)
Zaua.store (Львів)
10 800 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску Karcher K 5 Basic (1.180-580.0)
Foroom.com.ua (Київ)
10 990 грн.
← купити
Karcher K 5 Basic T5 (1.180-587.0) 1.180-587.0
Luckylink.kiev.ua (Київ)
13 312 грн.
← купити
Karcher K 5 BASIC 1.180-580.0
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Karcher K 5 Basic (1.180-580.0) K5Basic(1.180-580.0)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Мінімийка високого тиску Karcher K 5 Basic (1.180-580.0) K 5 Basic (1.180-580.0)
Denika.ua (Харків)
10 950 грн.
← купити
Мінімийка Karcher K 5 BASIC 1.180-580.0
Sertan.com.ua (Київ)
10 849 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску Karcher K 5 Basic (1.180-580.0)
Semtech.com.ua (Луцьк)
10 803 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску Karcher K 5 Basic (1.180-580.0)
Bitovoy.com.ua (Київ)
10 270 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску Karcher K 5 Basic (1.180-580.0) 1.180-580.0
Openshop.ua (Київ)
10 676 грн.
← купити
Мийка високого тиску Karcher K5 Basic Eu 1.180-580.0
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
14 749 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску Karcher K 5 Basic (1.180-580.0)
Smartmag.biz.ua (Львів)
11 404 грн.
← купити
Міні-мийка K 5 Basic 1.180-580.0
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Мінімийка високого тиску Karcher K 5 Basic (1.180-580.0) K 5 BASIC 1.180-580.0
Diagonal.in.ua (Ужгород)
11 550 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску Karcher K 5 Basic(1.180-580.0) 1.180-580.0
Bt-coffee.com.ua (Київ)
12 788 грн.
← купити
Мінімийка Karcher K 5 BASIC 1.180-580.0
Motoblok.biz (Київ)
← купити
Karcher K 5 Basic (1.180-580.0)
1smarty.com.ua (Київ)
10 529 грн.
← купити
Мийка високого тиску Karcher K5 Basic (1.180-580.0) 1.180-580.0
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Мінімийка високого тиску Karcher K 5 Basic (1.180-580.0)
Tv-mir.com.ua (Київ)
10 825 грн.
← купити
Karcher Мінімийка Karcher K 5 Basic (1.180-580.0)
MTA.ua (Київ)
11 599 грн.
← купити
Karcher K5 Basic (1.180-580.0) 1.180-580.0
Kvshop.com.ua (Київ)
11 577 грн.
← купити
Минимойка KARCHER K 5 Basic (1.180-580.0)
АТЛ (Київ)
14 673 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску Karcher K 5 Basic T5 (1.180-587.0) 2664082863
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
13 628 грн.
← купити
Мінімийка Karcher K5 Basic (1.180-580.0)
Кібернетики (Київ)
← купити
Мінімийка KARCHER K 5 Basic (1.180-580.0)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мінімийка високого тиску Karcher K 5 Basic T5 (1.180-587.0) 1.180-587.0
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
13 499 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску Karcher K 5 Basic T5 (1.180-587.0)
Foroom.com.ua (Київ)
14 080 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску Karcher K 5 Basic (1.180-580.0)
Timesport.com.ua (Львів)
11 990 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску Karcher K5 Basic Car (1.180-586.0)
Timesport.com.ua (Львів)
14 634 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску Karcher K 5 Basic (1.180-580.0)
Tomdom.in.ua (Львів)
← купити
Мінімийка високого тиску Karcher K 5 Basic (1.180-580.0)
Timesport.com.ua (Львів)
10 797 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску Karcher K 5 Basic (1.180-580.0)
Saren.com.ua (Львів)
12 000 грн.
← купити
Мийка високого тиску Karcher K5 Basic (1.180-580.0) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
11 043 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску Karcher K 5 Basic T5 (1.180-587.0) 1.180-587.0
Diagonal.in.ua (Ужгород)
14 454 грн.
← купити
Мийка високого тиску Karcher K5 Basic Car 1.180-586.0
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
14 413 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску Karcher K 5 Basic T5 (1.180-587.0) K 5 Basic T5 (1.180-587.0)
Denika.ua (Харків)
14 373 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску Karcher K5 Basic Car (1.180-586.0)
Redprice.sale (Львів)
14 637 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску Karcher K5 Basic Car (1.180-586.0)
Tomdom.in.ua (Львів)
14 643 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску Karcher K5 Basic Car (1.180-586.0)
Saren.com.ua (Львів)
14 644 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску Karcher K 5 Basic(1.180-580.0)
Nota-bene.com.ua (Київ)
12 764 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску Karcher K 5 Basic T5 (1.180-587.0)
Tv-mir.com.ua (Київ)
13 755 грн.
← купити
KARCHER K 5 Basic (1.180-580.0) 1.180-580.0
Luckylink.kiev.ua (Київ)
10 503 грн.
← купити
Karcher K 5 Basic T5 (1.180-587.0) Універсальна мийка K 5 Basic T5 (1.180-587.0)
Kvshop.com.ua (Київ)
15 077 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску K 5 Basic
Rozetka.ua (Київ)
13 999 грн.
← купити
Мийка високого тиску Karcher K5 Basic (2100 Вт, 145 бар, 500 л/год) мінімийка (26685)
Rozetka.ua (Київ)
14 398 грн.
← купити
Мийка високого тиску Karcher K5 1.180-580.0
Rozetka.ua (Київ)
12 990 грн.
← купити
Мийка Karcher K 5 Basic 1.180-580.0
Rozetka.ua (Київ)
13 289 грн.
← купити
Мийка високого тиску Karcher K5 Basic (1.180-580.0)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мінімийка високого тиску K5 Basic 2100Вт Karcher (2000003411573)
Rozetka.ua (Київ)
14 363 грн.
← купити
Минимойка високого тиску Karcher K5 Basic1.180-580.0
Rozetka.ua (Київ)
12 450 грн.
← купити
Мінімийка Karcher K 5 Basic + насадка T 5 T-Racer (1.188-587.0)
Rozetka.ua (Київ)
14 999 грн.
← купити
Мойка высокого давления Karcher K5 BASIC
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Потужна мийка високого тиску (керхер) для авто Karcher K5 Basic : 145 бар, 500 л/год, мінімийка 11805800
Rozetka.ua (Київ)
13 158 грн.
← купити
Мінімийка KARCHER K 5 Basic (1.180-580.0)
Rozetka.ua (Київ)
14 691 грн.
← купити
Мийка високого тиску Karcher K 5 Basic (1.180-580.0) [68911]
Rozetka.ua (Київ)
12 449 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску Karcher K5 Basic (1.180-580.0)
Rozetka.ua (Київ)
12 635 грн.
← купити
Потужна мийка високого тиску (керхер) для авто Karcher K5 Basic : 145 бар, 500 л/год мінімийка 11805800
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мінімийка високого тиску Karcher K 5 Basic T5 (1.180-587.0)
Rozetka.ua (Київ)
16 616 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску Karcher K 5 Basic T5 (1.180-587.0)
Rozetka.ua (Київ)
14 580 грн.
← купити
Мінімійка високого тиску Karcher K 5 Basic (1.180-580.0)
Rozetka.ua (Київ)
12 045 грн.
← купити
Мінімійка високого тиску Karcher K 5 Basic T5 (1.180-587.0)
Rozetka.ua (Київ)
15 523 грн.
← купити
Мийка високого тиску Karcher K5 Basic (1.180-580.0)
Rozetka.ua (Київ)
12 352 грн.
← купити
Мийка високого тиску Karcher K5 Basic [97717]
Rozetka.ua (Київ)
13 412 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску Karcher K 5 Basic T5 (1.180-587.0)
Rozetka.ua (Київ)
15 469 грн.
← купити
Мийка високого тиску Karcher K5 Basic (1.180-580.0) Karcher 1.180-580.0 987483
Rozetka.ua (Київ)
15 825 грн.
← купити
Мінімійка високого тиску Karcher K 5 Basic (1.180-580.0)
Rozetka.ua (Київ)
13 829 грн.
← купити
Мінімійка високого тиску Karcher K 5 Basic T5 (1.180-587.0)
Rozetka.ua (Київ)
17 124 грн.
← купити
Karcher Мінімійка високого тиску K5 Basic
Rozetka.ua (Київ)
13 799 грн.
← купити
Karcher Мінімийка високого тиску K5 Basic
Rozetka.ua (Київ)
14 519 грн.
← купити
Міні-мийка Karcher K5 Basic 1.180-580.0
Rozetka.ua (Київ)
13 439 грн.
← купити
Мінімийка Karcher K5 Basic
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Karcher K 5 Basic, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мийка високого тиску Karcher K 5 Basic. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мийка високого тиску Karcher K 5 Basic у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія