шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни176Опис Відгуки2Обговорення4Корисне3
Купити пароочисник Karcher SC 3 EasyFix за ціною від 6819 грн.
Відео 44Фото 5

Характеристики та опис Karcher SC 3 EasyFix

Вага (кг): 3.1; Габарити (см): 25x24x36; Захист від дітей; Захист від накипу; Запобіжний клапан; Регулятор потужності пари; Час нагрівання (с): 30;єм бойлера для води (л): 1; Об' Максимальний тиск пари (бар): 3.5; Споживана потужність (Вт): 1900; щітка; кругла щітка; кутова насадка; насадка для підлоги
Рейтинг моделі: 5 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
1
Колір
Типпобутовий пароочисник
Комплектаціянасадка для підлоги
кутова насадка
кругла щітка
щітка
Характеристики
Споживана потужність1900 Вт
Максимальний тиск пари3.5 бар
Об'єм бойлера для води1 л
Час нагріву30 с
Функції та можливості
Регулятор потужності пари
Запобіжний клапан
Захист від перегрівання
Захист від накипу
Захист від дітей / блокування на рукоятці /
Загальні характеристики
Довжина парового шланга2 м
Довжина мережевого шнура4 м
Габарити (ВхШхГ)25x24x36 см
Вага3.1 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
неплохо для ещё большей гигиены у вас дома
15 вересня 2020, 16:07 #
Переваги:комплектация устройства, наличие фильтра от накипи, ибо вода в нём по сути постоянно закипает, много толковых насадок, причем можно даже убирать следы с мягкой мебели, пятна и тд, и в машине в том числе

Недоліки:очень слабо организовано место хранения аксессуаров, оно то всё вмещается, но занимает нормально так места, за такое относительно простое устройство наверное процентов 30 стоимости название бренда

Коментар:вообщем очень неоднозначное ещё в нашей современности устройство, сначала вообще было впечатление выброшенных денег, но потом пару раз отпарив например все смесители дома, до состояния новых, прошелся по углам душевой кабины и понял что там реально было очень грязно, но это не панацея, всё оно не убирает вообще до состояния нового, но делает отличную дезинфекцию

Автор:Вадим

від 6 819  до 12 399 грн.
Пароочищувач Karcher SC 3 EasyFix
Tools.net.ua (Київ)
7 999 грн.
← купити
Пароочисник KARCHER SC 3 EasyFix (1.513-650.0) 1.513-650.0
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix Go! Further (1.513-665.0) 1.513-665.0
Moyo.ua (Київ)
9 999 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix GoFurther (1.513-665.0) 1.513-665.0
Openshop.ua (Київ)
8 508 грн.
← купити
KARCHER SC 3 EASYFIX (1.513-650.0)
Pro100market.com.ua (Київ)
7 993 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix Go!Further (1.513-665.0)
Touch (Дніпро)
8 499 грн.
← купити
KARCHER SC 3 EASYFIX GO!FURTHER (1.513-665.0)
Vodogreyka.com.ua (Київ)
8 610 грн.
← купити
Пароочищувач Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0)
АЛЛО (Київ)
8 999 грн.
← купити
Пароочищувач Karcher SC 3 EasyFix 1.513-110.0
Tradeport.com.ua (Київ)
9 300 грн.
← купити
Пароочищувач Karcher Sc 3 EasyFix (1.513-650.0)
Цифра (Київ)
7 270 грн.
← купити
Пароочищувач Karcher Sc 3 EasyFix (1.513-650.0)
Stls.store (Київ)
7 343 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0) 1.513-650.0
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
7 600 грн.
← купити
Karcher 1.513-650.0
Mallprix.com (Київ)
7 246 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0)
Tendo.com.ua (Київ)
7 121 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0) 1.513-650.0
Jabko.ua (Львів)
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0)
Redprice.sale (Львів)
7 357 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0) 1.513-650.0
Click.ua (Київ)
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0) 1.513-650.0
Skay.ua (Одеса)
8 526 грн.
← купити
Пароочисник KARCHER SC 3 EasyFix (1.513-650.0)
ТЕХНОточка (Київ)
7 424 грн.
← купити
Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0)
Tehnomart.com (Київ)
7 257 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-110.0) SC 3 EasyFix (1.513-110.0)
Denika.ua (Харків)
8 064 грн.
← купити
Karcher SC 3 EasyFix 1.513-650.0
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix Go!Further (1.513-665.0)
Smartmag.biz.ua (Львів)
8 500 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0) 1.513-650.0
Sertan.com.ua (Київ)
8 099 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0)
Semtech.com.ua (Луцьк)
7 360 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix Go!Further (1.513-665.0)
Bitovoy.com.ua (Київ)
9 848 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix, 1900Вт, 1000мл, 3.5Бар, білий 1.513-650.0
Comtrading.ua (Київ)
7 104 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix Plus 1.513-661.0
Motoblok.biz (Київ)
9 299 грн.
← купити
Пароочищувач Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0) 1.513-650.0
icom.net.ua (Київ)
7 049 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0)
Justbuy.com.ua (Київ)
7 779 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix, 1900Вт, 1000мл, 3.5Бар, білий 1.513-650.0
ШО (Київ)
7 808 грн.
← купити
Пароочищувач Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0) 1.513-650.0
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix, 1900Вт, 1000мл, 3.5Бар, білий, 1.513-650.0 UA 1.513-650.0
Sota.store (Київ)
7 155 грн.
← купити
Пароочищувач Karcher SC 3 EasyFix GoFurther (1.513-665.0) 1.513-665.0
Itbox.ua (Київ)
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0)
Gvl.com.ua (Львів)
7 399 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0)
Zhuk.ua (Київ)
7 300 грн.
← купити
KARCHER SC 3 EASYFIX (1.513-650.0)
1smarty.com.ua (Київ)
7 953 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix(1.513-650.0)
Nota-bene.com.ua (Київ)
9 573 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0) 1.513-650.0
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Пароочисник KARCHER SC3 EasyFix
Tv-mir.com.ua (Київ)
7 897 грн.
← купити
Karcher Пароочисник sc 3 EasyFix, 1900Вт, 1000мл, 3.5Бар, білий 1.513-650.0
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Karcher SC 3 EasyFix 1.513-650.0 1900W Сімейна шайба 513-650
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
8 104 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0) 1.513-650.0
Tehnoshok.com.ua (Київ)
7 499 грн.
← купити
Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0) 1.513-650.0
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix Plus (1.513-661.0)
Foroom.com.ua (Київ)
9 298 грн.
← купити
Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0) SC3EasyFix(1.513-650.0)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0)
MAUDAU (Київ)
9 449 грн.
← купити
Karcher Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0)
MTA.ua (Київ)
← купити
Karcher SC 3 EasyFix Go!Further (1.513-665.0) 1.513-665.0
Kvshop.com.ua (Київ)
9 177 грн.
← купити
Пароочиститель KARCHER SC 3 EasyFix (1.513-650.0)
АТЛ (Київ)
10 899 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0) NW53717
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
7 767 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0)
Кібернетики (Київ)
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix Go!Further (1.513-665.0)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Пароочисник KARCHER SC 3 EasyFix Go! Further (1.513-665.0) 1.513-665.0
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Пароочисник KARCHER SC 3 EasyFix + насадка для вікон (1.513-664.0) 1.513-664.0
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0) 1.513-650.0
Moyo.ua (Київ)
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0) 1.513-650.0
Openshop.ua (Київ)
← купити
KARCHER SC 3 EASYFIX GO!FURTHER (1.513-665.0)
Pro100market.com.ua (Київ)
8 567 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-664.0)
Touch (Дніпро)
9 549 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0)
Touch (Дніпро)
7 649 грн.
← купити
KARCHER SC 3 EASYFIX (1.513-650.0)
Vodogreyka.com.ua (Київ)
8 033 грн.
← купити
Пароочищувач Karcher Sc 3 EasyFix Plus (1.513-661.0)
Цифра (Київ)
9 825 грн.
← купити
Пароочищувач Karcher Sc 3 EasyFix Go! Further (1.513-665.0)
Цифра (Київ)
8 509 грн.
← купити
Пароочищувач Karcher Sc 3 EasyFix Plus (1.513-661.0)
Stls.store (Київ)
9 924 грн.
← купити
Пароочищувач Karcher Sc 3 EasyFix Go! Further (1.513-665.0)
Stls.store (Київ)
8 595 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix Plus (1.513-661.0) 1.513-661.0
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
9 400 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix + насадка для вікон (1.513-664.0) 1.513-664.0
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
8 800 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix Go!Further (1.513-665.0) 1.513-665.0
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
8 199 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix Go!Further (1.513-665.0) 1.513-665.0
Jabko.ua (Львів)
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix Plus (1.513-661.0)
Tendo.com.ua (Київ)
9 596 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0)
Tomdom.in.ua (Львів)
7 363 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix Go!Further (1.513-665.0) 1.513-665.0
Click.ua (Київ)
← купити
Пароочисник KARCHER SC 3 EasyFix Go!Furtherт (1.513-665.0)
ТЕХНОточка (Київ)
8 689 грн.
← купити
Karcher SC 3 EasyFix 1.513-530.0
Tehnomart.com (Київ)
8 203 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix Plus (1.513-661.0) SC 3 EasyFix Plus (1.513-661.0)
Denika.ua (Харків)
9 647 грн.
← купити
Karcher SC 3 EasyFix Go!Further (1.513-665.0) 1.513-665.0
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix Go!Further (1.513-665.0) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
10 278 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix + насадка для вікон (1.513-664.0) SC 3 EasyFix + насадка для вікон (1.513-664.0)
Denika.ua (Харків)
10 140 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0)
Timesport.com.ua (Львів)
8 427 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0)
Tomdom.in.ua (Львів)
8 436 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0)
Redprice.sale (Львів)
8 430 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix Plus (1.513-661.0)
Semtech.com.ua (Луцьк)
9 530 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0)
Semtech.com.ua (Луцьк)
8 433 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0)
Smartmag.biz.ua (Львів)
7 814 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
8 314 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-664.0)
Tomdom.in.ua (Львів)
9 533 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix Go! Further (1.513-665.0) 1.513-665.0
Comtrading.ua (Київ)
8 254 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix Go!Furtherт (1.513-665.0) SC 3 EasyFix Go!Furtherт (1.513-665.0)
Denika.ua (Харків)
8 531 грн.
← купити
Пароочищувач Karcher SC 3 EasyFix GoFurther (1.513-665.0) 1.513-665.0
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix Go!Further (1.513-665.0) 1.513-665.0
icom.net.ua (Київ)
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-664.0)
Saren.com.ua (Львів)
9 534 грн.
← купити
Karcher SC 3 EasyFix Go!Further (1.513-665.0)
Tehnomart.com (Київ)
8 493 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-664.0)
Redprice.sale (Львів)
9 527 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-664.0)
Timesport.com.ua (Львів)
9 524 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0) 1.513-650.0
Motoblok.biz (Київ)
← купити
Пароочищувач Karcher SC 3 EasyFix Go!Further (1.513-665.0)
Gvl.com.ua (Львів)
9 499 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix Go!Further 1.513-665.0
Motoblok.biz (Київ)
← купити
KARCHER SC 3 EASYFIX GO!FURTHER (1.513-665.0)
1smarty.com.ua (Київ)
8 524 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0) білий
Tehnomarket.ua (Вінниця)
8 319 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0)
Tv-mir.com.ua (Київ)
7 409 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix Go!Further (1.513-665.0)
Tv-mir.com.ua (Київ)
8 617 грн.
← купити
Пароочищувач Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0) 1.513-650.0
Itbox.ua (Київ)
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-664.0)
Semtech.com.ua (Луцьк)
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix(1.513-650.0) 1.513-650.0
Bt-coffee.com.ua (Київ)
9 591 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0) SC 3 EasyFix (1.513-650.0)
Denika.ua (Харків)
7 289 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix Go!Further (1.513-665.0) UA 1.513-665.0
Sota.store (Київ)
← купити
Пароочисник - sc3 EasyFix білий (karcher)
Tviy-Dim.com (Київ)
7 704 грн.
← купити
Пароочисник Karcher sc 3 EasyFix Go!Further (1.513-665.0)
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0)
Bitovoy.com.ua (Київ)
6 819 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0)
Saren.com.ua (Львів)
8 437 грн.
← купити
Karcher SC 3 EasyFix Go!Further (1.513-665.0) 1.513-665.0
Luckylink.kiev.ua (Київ)
8 151 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix Go!Further (1.513-665.0)
Foroom.com.ua (Київ)
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0)
Foroom.com.ua (Київ)
← купити
Karcher SC 3 EasyFix Go!Furtherт (1.513-665.0) SC3EasyFixGo!Furtherт(1.513-665.0)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0)
Timesport.com.ua (Львів)
7 354 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix Plus (1.513-661.0)
Timesport.com.ua (Львів)
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0) білий
MAUDAU (Київ)
9 788 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0)
MAUDAU (Київ)
8 234 грн.
← купити
Пароочищувач Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0)
MAUDAU (Київ)
9 253 грн.
← купити
Karcher Парова швабра Karcher SC 3 Upright EasyFix Premium 1.513-320.0 Black White
MTA.ua (Київ)
← купити
Karcher 1.513-650.0 Пароочищувач 1.513-650.0
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Karcher KARCHER SC3 EasyFix Пароочищувач KARCHER SC3 EasyFix
Kvshop.com.ua (Київ)
8 377 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix 1.513-650.0 PG-SC3 (1.513-650.0)
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
7 806 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0) TP-1.513-650.0
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
7 810 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix Go!Further (1.513-665.0) 1.513-665.0
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
8 440 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix Go!Further 1.513-665.0 PG-SC3 (1.513-665.0)
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
8 994 грн.
← купити
Karcher Пароочиститель SC 3 EasyFix, 1900Вт, 1000мл, 3.5Бар, білий E-1.513-650.0
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix Go!Further (1.513-665.0) 3063486445
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
8 339 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix, 1900Вт, 1000мл, 3.5Бар, білий
Rozetka.ua (Київ)
8 998 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC3 (1.513-650.0)
Rozetka.ua (Київ)
8 799 грн.
← купити
Пароочисник SC 3 EasyFix, 1900Вт, 1000мл, 3.5Бар, білий Karcher (2000003261390)
Rozetka.ua (Київ)
10 323 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0)
Rozetka.ua (Київ)
9 436 грн.
← купити
Пароочиститель Karcher SC 3 EasyFix Plus (1.513-661.0)
Rozetka.ua (Київ)
12 028 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 Easyfіx (1.513-110.0)
Rozetka.ua (Київ)
10 242 грн.
← купити
Професійний пароочищувач Karcher SC3 EASYFIX
Rozetka.ua (Київ)
8 650 грн.
← купити
Професійний пароочищувач Karcher SC3 EASYFIX былий
Rozetka.ua (Київ)
8 950 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0)
Rozetka.ua (Київ)
9 163 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix
Rozetka.ua (Київ)
9 621 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0)
Rozetka.ua (Київ)
8 032 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix
Rozetka.ua (Київ)
10 892 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0) 272111
Rozetka.ua (Київ)
8 112 грн.
← купити
Пароочисник KARCHER SC 3 EasyFix 1.513-650.0
Rozetka.ua (Київ)
10 999 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0)
Rozetka.ua (Київ)
8 168 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix
Rozetka.ua (Київ)
9 422 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-664.0) [162123]
Rozetka.ua (Київ)
10 349 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix Go!Further (1.513-665.0) [164476]
Rozetka.ua (Київ)
9 199 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0) [103783]
Rozetka.ua (Київ)
7 799 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix 1.513-650.0
Rozetka.ua (Київ)
9 518 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix Go!Further 1.513-665.0
Rozetka.ua (Київ)
10 966 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix Go!Further (1.513-665.0)
Rozetka.ua (Київ)
10 291 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Karcher Пароочисник SC 3 EasyFix, 1900Вт, 1000мл, 3.5Бар, білий
Rozetka.ua (Київ)
9 815 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix, 1900Вт, 1000мл, 3,5Бар, білий (00110871)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix Plus (1.513-661.0)
Rozetka.ua (Київ)
11 898 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Пароочиститель Karcher SC 3 EasyFix Plus (1.513-661.0)
Rozetka.ua (Київ)
10 129 грн.
← купити
Пароочиститель Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0)
Rozetka.ua (Київ)
7 653 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix
Rozetka.ua (Київ)
9 452 грн.
← купити
Пароочисник (Karcher) SC 3 EasyFix Plus 1.513-661.0
Rozetka.ua (Київ)
11 901 грн.
← купити
Пароочищувач Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0)
Rozetka.ua (Київ)
8 884 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix Go!Further (1.513-665.0) ( 15469 )
Rozetka.ua (Київ)
12 399 грн.
← купити
Пароочищувач Karcher 1.513-650.0
Rozetka.ua (Київ)
9 826 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0)
Rozetka.ua (Київ)
8 275 грн.
← купити
Пароочисник KARCHER SC 3 EasyFix (1.513-650.0)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Пароочищувач Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0) Karcher 1.513-650.0 963495
Rozetka.ua (Київ)
10 559 грн.
← купити
Пароочищувач Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0)
Rozetka.ua (Київ)
8 815 грн.
← купити
Пароочисник мийка Karcher SC 3 EasyFix 1900 Вт тиск пари до 3,5 бар Білий
Rozetka.ua (Київ)
11 142 грн.
← купити
Karcher Пароочисник SC 3 EasyFix, 1900 Вт, 1000 мл, 3.5 Бар, білий
Rozetka.ua (Київ)
10 889 грн.
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0)
Rozetka.ua (Київ)
9 899 грн.
← купити
Пароочищувач Krcher SC 3 EasyFix
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-664.0)
Rozetka.ua (Київ)
10 617 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Karcher SC 3 EasyFix, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пароочисник Karcher SC 3 EasyFix. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пароочисник Karcher SC 3 EasyFix у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія