шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Спальний мішок Kelty Catena 30 Regular

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити спальний мішок Kelty Catena 30 Regular за ціною від 3150 грн.
Відео 1Фото 7

Характеристики та опис Kelty Catena 30 Regular

єм (у складеному вигляді) (л): 31.9; Об' Розміри (в складеному вигляді (см): 51x25x25; Розміри мішка (см): 183x86x86; Блискавка: бічні; Оснащення: утеплена блискавка (застібка); Наповнювач: синтетика; t° комфорту (для чоловіків) (°C): -1; Вага (кг): 1.8; літо; Сезонність: весна/осінь; Призначення: універсальний
Колір
Призначеннякемпінговий
Типмішок-ковдра
Призначенняуніверсальний
Сезонністьвесна/осінь
літо
Вага1.8 кг
Температура і матеріали
t° комфорту (для чоловіків)-1 °C
Зовнішній матеріалполіестер / 50D /
Внутрішній матеріалполіестер / 190T Taffeta /
Наповнювачсинтетика
Функції та можливості
Оснащенняутеплена блискавка (застібка)
петлі для сушіння
Блискавкабічні
Інше
Розміри мішка183x86x86 см
Розміри (в складеному вигляді)51x25x25 см
Об'єм (у складеному вигляді)31.9 л
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2500 грн.    до  3800 грн.

від 3 150  до 3 245 грн.
Спальник Kelty Catena 30 Regular 183 Синій
MAUDAU (Київ)
3 150 грн.
← купити
Kelty спальник Catena 30 Regular mediterranean blue (35429326-MEDRR)
Rozetka.ua (Київ)
3 161 грн.
← купити
Спальник Kelty Catena 30 Regular 183 Оливковий
MAUDAU (Київ)
← купити
Kelty спальник Catena 30 Regular sea spray (35429326-RSSRR)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Спальник Kelty Catena 30 Regular sea spray 35429326-RSSRR
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Спальник Kelty Catena 30 Regular mediterranean blue 35429326-MEDRR
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Спальник Kelty Catena 30 Regular Teal Reef (1012-35429326-MEDRR)
Rozetka.ua (Київ)
3 245 грн.
← купити
Спальник Kelty Catena 30 Regular Green-Yellow (1012-35429326-RSSRR)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Спальний мішок Kelty Catena 30 Regular mediterranean blue (ks211)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Спальний мішок Kelty Catena 30 Regular sea spray (ks212)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Kelty Catena 30 Regular, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: спальний мішок Kelty Catena 30 Regular. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на спальний мішок Kelty Catena 30 Regular у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія