шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни42Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити туристичні меблі Keter Pacific за ціною від 5219 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Keter Pacific

Вага (кг): 14.6; Розміри (в розкладеному), (см): 194x75x41; Регульована спинка; Матеріал каркасу: алюміній; Макс. навантаження (кг): 110; Призначення: шезлонг
Колір
Тип
шезлонг
Макс. навантаження
110 кг
Матеріал каркасу
алюміній
Регульована спинка
/ 4 положення /
Розміри (в розкладеному)
194x75x41 см
Вага
14.6 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7250 грн.    до  10500 грн.

від 5 219  до 20 999 грн.
Шезлонг Keter Pacific сірий
Stls.store (Київ)
9 990 грн.
← купити
Стіл-трансформер Keter Cool Bar Rattan коричневий (17194548)
MAUDAU (Київ)
5 219 грн.
← купити
Шезлонг KETER Pacific Grey (17195066939) 17195066939
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Шезлонг Keter Pacific графит 230674
Vazon-ua.com (Київ)
8 499 грн.
← купити
Шезлонг пластиковий Keter Pacific білий (7290103662196)
One-click.com.ua (Дніпро)
8 991 грн.
← купити
Шезлонг пластиковий Keter Pacific, коричневий
Dinastiya.com.ua (Київ)
7 912 грн.
← купити
Шезлонг пластиковий Pacific білий Keter
Rozetka.ua (Київ)
10 721 грн.
← купити
Шезлонг Keter Pacific коричневий
Stls.store (Київ)
← купити
Шезлонг Keter Pacific бежевий
Stls.store (Київ)
← купити
Шезлонг Keter Pacific коричневий (17195066521)
MAUDAU (Київ)
8 989 грн.
← купити
Шезлонг Keter Pacific сірий (17195066939)
MAUDAU (Київ)
9 989 грн.
← купити
Шезлонг Keter Pacific білий (17195066)
MAUDAU (Київ)
← купити
Шезлонг KETER Pacific білий (17195066) 17195066
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Стіл-трансформер KETER Cool Bar Rattan Коричневий (17194548) 17194548
FOXTROT.UA (Київ)
5 220 грн.
← купити
Шезлонг KETER Pacific коричневий (17195066521) 17195066521
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Шезлонг Keter Pacific капучино 230673
Vazon-ua.com (Київ)
← купити
Шезлонг Keter Pacific 197 см 7290103662196
Vazon-ua.com (Київ)
← купити
Шезлонг Keter Pacific 197 см 7290103669775
Vazon-ua.com (Київ)
← купити
Шезлонг Keter Pacific коричневый 211104
Vazon-ua.com (Київ)
← купити
Стол-трансформер Keter Cool Bar Rattan коричневый 7290005828386
Vazon-ua.com (Київ)
← купити
Шезлонг Keter Pacific коричневый 7290103660819
Vazon-ua.com (Київ)
← купити
Шезлонг пластиковий Keter Pacific бежевий (7290103669775)
One-click.com.ua (Дніпро)
← купити
Шезлонг Keter Pacific коричневий (7290103660819)
One-click.com.ua (Дніпро)
← купити
Шезлонг Keter Pacific сірий (7290103660291)
One-click.com.ua (Дніпро)
← купити
Шезлонг пластиковий Keter Pacific, сірий
Dinastiya.com.ua (Київ)
8 791 грн.
← купити
Шезлонг пластиковий Keter Pacific, бежевий
Dinastiya.com.ua (Київ)
← купити
Шезлонг пластиковий Keter Pacific, білий
Dinastiya.com.ua (Київ)
← купити
Шезлонг Keter Pacific бежевий (17195066587)
MAUDAU (Київ)
← купити
Комплект шезлонгов Keter Pacific Set + стол капучино 231464
Vazon-ua.com (Київ)
20 999 грн.
← купити
Шезлонг Keter Pacific серый 7290103660291
Vazon-ua.com (Київ)
← купити
Комплект шезлонгов Keter Pacific Set + стол коричневый 231463
Vazon-ua.com (Київ)
← купити
Шезлонг KETER Pacific Бежевий (17195066587) 17195066587
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Шезлонг пляжний Keter Pacific пластиковий коричневий лежак 211104
Rozetka.ua (Київ)
9 349 грн.
← купити
Стіл-бар пластиковий Keter Cool Bar Rattan, коричневий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Шезлонг пластиковий Keter Pacific, білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Шезлонг пластиковий Keter Pacific, коричневий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Шезлонг пластиковий Keter Pacific, бежевий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Шезлонг пластиковий Pacific білий Keter 7290103662196
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Шезлонг Keter Pacific Бежевий (7290103669775)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Шезлонг штучн. ротанг Pacific, сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Шезлонг штучн. ротанг Pacific, коричневий
Rozetka.ua (Київ)
9 900 грн.
← купити
Шезлонг, Pacific, білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Keter Pacific, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: туристичні меблі Keter Pacific. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на туристичні меблі Keter Pacific у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія