шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 13Відгуки  Обговорення  Корисне  Шини
Купити диск  за ціною від 3780 грн.

Серия KFZ 6525

Модифікації KFZ 6525 1
Где купить? [6525 6,5x16/5x114,3 ET50 DIA60]
Характеристики [6525 6,5x16/5x114,3 ET50 DIA60]
Ширина диска
6.5 "
Діаметр
16 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
114.3 мм
Виліт
50 мм
Діаметр центрального отвору
60 мм
Тип
штамповані
Матеріал
сталеві
Можливі кольори
чорний
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2800 грн.    до  5000 грн.
KFZ 8005
6,5x16/5x114 ,3 ET55 DIA64
від 3 220 грн.
Magnetto Wheels R1-1...
6x16/5x114,3 ET50 DIA66
від 3 612 грн.
KFZ 8756
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA67
від 3 715 грн.
KFZ 130402
6,5x16/5x114 ,3 ET50 DIA66
від 3 790 грн.
KFZ 130400
6,5x16/5x114 ,3 ET50 DIA67
KFZ 9147
6,5x16/5x114 ,3 ET51 DIA67
від 3 676 грн.
KFZ 9683
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA60
від 3 818 грн.
KFZ 9295
6,5x16/5x114 ,3 ET55 DIA64
від 3 849 грн.
6,5x16/5x114 ,3 ET50 DIA60
від 3 096 грн.
KFZ 8067
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA64
від 3 634 грн.
KFZ 7503
6x16/5x114,3 ET50 DIA66
від 3 817 грн.
KFZ 9563
6,5x16/5x114 ,3 ET47 DIA66
від 3 419 грн.
KFZ 9147
6,5x16/5x114 ,3 ET51 DIA67
від 3 767 грн.
KFZ 9527
6,5x16/5x114 ,3 ET50 DIA64
від 4 000 грн.
KFZ 8873
6,5x16/5x114 ,3 ET50 DIA66
від 3 598 грн.
KFZ 7063
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA67
від 4 031 грн.
6x16/5x114,3 ET50 DIA60
від 3 434 грн.
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA60
від 3 509 грн.
6,5x16/5x114 ,3 ET50 DIA66
від 3 199 грн.
KFZ 8873
6,5x16/5x114 ,3 ET50 DIA66
від 3 406 грн.
6,5x16/5x114 ,3 ET47 DIA66
KFZ 9062
6,5x16/5x114 ,3 ET50 DIA67
від 4 306 грн.
KFZ 9228
6,5x16/5x114 ,3 ET46 DIA67
від 4 365 грн.
KFZ 9405
6x16/5x114,3 ET46 DIA67
від 3 112 грн.
KFZ 9265
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA60
від 4 747 грн.
KFZ 9527
6,5x16/5x114 ,3 ET50 DIA64
від 4 621 грн.
KFZ 8755
6,5x16/5x114 ,3 ET46 DIA67
від 2 745 грн.
Replica CT1610
7x16/5x114,3 ET50 DIA64
від 3 735 грн.
WSP Italy W2403
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA64
від 3 730 грн.
Replica CT3329
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA64

від 3 780  до 4 279 грн.
ALST KFZ 6525 Suzuki (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET50 DIA60.1) black
Avtopik.ua (Одеса)
4 042 грн.
← купити
ALST (KFZ) Легковий диск ALST (KFZ) 6525 BLACK R16 W6.5 PCD5x114.3 ET50 DIA60
Rezina.cc (Київ)
3 884 грн.
← купити
Стальные диски ALST 6525 6,5x16 PCD5x114,3 ET50 D60,1 B
ShinaDiski.com.ua (Київ)
3 900 грн.
← купити
KFZ 6525 (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET50 DIA60.1) черный
Autoshini.ua (Київ)
3 846 грн.
← купити
Диски ALST (KFZ) 6525 Suzuki 6,5x16 5x114,3 ET50 DIA60,1 (black)
Shinportal.com (Запоріжжя)
3 955 грн.
← купити
Легковий диск ALST (KFZ) 6525 BLACK R16 W6.5 PCD5x114.3 ET50 DIA60
Tyresale.com.ua (Київ)
3 780 грн.
← купити
ALST 6525 B R16 W6.5 PCD5x114.3 ET50 DIA60.1
Guma.com.ua (Мукачево)
4 279 грн.
← купити
Диск KFZ 6525 Black R16 W6,5 PCD5x114,3 ET50 DIA60,1
Garazh.ua (Київ)
3 821 грн.
← купити
Сталеві диски ALST (KFZ) 6525 Suzuki R16 W6.5 PCD5x114.3 ET50 DIA60.1 (black)
Rozetka.ua (Київ)
4 214 грн.
← купити
Диски KFZ 6525 R16 W6,5 PCD5x114,3 ET50 DIA60 ID321967
Rozetka.ua (Київ)
3 818 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати KFZ 6525 6,5x16/5x114,3 ET50 DIA60, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія