шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 12Відгуки  Обговорення  Корисне  Шини
Купити диск  за ціною від 3531 грн.

Серия KFZ 7215

Модифікації KFZ 7215 1
Характеристики [7215 6x15/5x108 ET44 DIA60]
Ширина диска
6 "
Діаметр
15 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
108 мм
Виліт
44 мм
Діаметр центрального отвору
60 мм
Тип
штамповані
Матеріал
сталеві
Можливі кольори
сріблястий
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3000 грн.    до  4600 грн.

від 3 531  до 4 155 грн.
ALST KFZ 7215 (R15 W6 PCD5x108 ET44 DIA60.1) silver
Avtopik.ua (Одеса)
3 932 грн.
← купити
Стальные диски ALST 7215 6,0x15 PCD5x108 ET44 D60,1 S
ShinaDiski.com.ua (Київ)
3 798 грн.
← купити
KFZ Легковий диск KFZ 7215 SILVER R15 W6 PCD5x108 ET44 DIA60.0
Rezina.cc (Київ)
3 763 грн.
← купити
KFZ 7215 (R15 W6.0 PCD5x108 ET44 DIA60.1) silver
Autoshini.ua (Київ)
3 531 грн.
← купити
Диски ALST (KFZ) 7215 6x15 5x108 ET44 DIA60,1 (silver)
Shinportal.com (Запоріжжя)
3 842 грн.
← купити
ALST 7215 S R15 W6 PCD5x108 ET44 DIA60.1
Guma.com.ua (Мукачево)
4 155 грн.
← купити
Легковий диск KFZ 7215 SILVER R15 W6 PCD5x108 ET44 DIA60.0
Tyresale.com.ua (Київ)
3 662 грн.
← купити
Диск KFZ 7215 silver R15 W6,0 PCD5x108 ET44 DIA60,1
Garazh.ua (Київ)
3 668 грн.
← купити
Сталеві диски ALST (KFZ) 7215 R15 W6 PCD5x108 ET44 DIA60.1 (silver)
Rozetka.ua (Київ)
4 100 грн.
← купити
Диски KFZ 7215 R15 W6 PCD5x108 ET44 DIA60 ID321929
Rozetka.ua (Київ)
3 767 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати KFZ 7215 6x15/5x108 ET44 DIA60, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія