шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 9Відгуки  Обговорення  Корисне  Шини
Купити диск  за ціною від 4585 грн.

Серия KFZ 7655

Модифікації KFZ 7655 1
Характеристики [7655 7x16/6x139,7 ET55 DIA93]
Ширина диска
7 "
Діаметр
16 "
Кріпильних отворів
6 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
139.7 мм
Виліт
55 мм
Діаметр центрального отвору
93 мм
Тип
штамповані
Матеріал
сталеві
Можливі кольори
сріблястий
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3700 грн.    до  6000 грн.

від 4 585  до 5 168 грн.
Стальные диски ALST 7655 7,0x16 PCD6x139,7 ET55 D93,1 S
ShinaDiski.com.ua (Київ)
4 683 грн.
← купити
KFZ 7655 (R16 W7.0 PCD6x139.7 ET55 DIA93.1) silver
Autoshini.ua (Київ)
4 641 грн.
← купити
Диски ALST (KFZ) 7655 7x16 6x139,7 ET55 DIA93,1 (silver)
Shinportal.com (Запоріжжя)
4 773 грн.
← купити
ALST 7655 S R16 W7 PCD6x139.7 ET55 DIA93.1
Guma.com.ua (Мукачево)
5 168 грн.
← купити
Диск KFZ 7655 Silver R16 W7,0 PCD6x139,7 ET55 DIA93,1
Garazh.ua (Київ)
4 585 грн.
← купити
Сталеві диски ALST (KFZ) 7655 R16 W7 PCD6x139.7 ET55 DIA93.1 (silver)
Rozetka.ua (Київ)
5 070 грн.
← купити
Диск ALST (KFZ) 7655 7x16 6x139.7 ET55 DIA93.1 S
Rozetka.ua (Київ)
5 025 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати KFZ 7655 7x16/6x139,7 ET55 DIA93, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія