шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 10Відгуки  Обговорення  Корисне  Шини
Купити диск  за ціною від 3647 грн.

Серия KFZ 7856

Модифікації KFZ 7856 1
Характеристики [7856 6,5x16/5x114,3 ET40 DIA66]
Ширина диска
6.5 "
Діаметр
16 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
114.3 мм
Виліт
40 мм
Діаметр центрального отвору
66 мм
Тип
штамповані
Матеріал
сталеві
Можливі кольори
чорний
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2800 грн.    до  5000 грн.
KFZ 9683
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA60
від 3 818 грн.
KFZ 8067
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA64
від 3 634 грн.
KFZ 8756
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA67
від 3 715 грн.
Magnetto Wheels R1-1...
6,5x16/5x114 ,3 ET42,5 D67
від 3 864 грн.
KFZ 9127
6,5x16/5x114 ,3 ET42 DIA67
від 3 844 грн.
KFZ 9657
6,5x16/5x114 ,3 ET38 DIA67
від 3 766 грн.
6,5x16/5x114 ,3 ET43 DIA67
від 3 608 грн.
KFZ 7063
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA67
від 4 031 грн.
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA60
від 3 509 грн.
KFZ 8837
6,5x16/5x114 ,3 ET36 DIA67
від 3 892 грн.
KFZ 7625
6,5x16/5x114 ,3 ET39 DIA60
від 3 924 грн.
6,5x16/5x114 ,3 ET40 DIA66
від 3 056 грн.
6,5x16/5x114 ,3 ET38 DIA67
від 4 326 грн.
KFZ 9407
6,5x16/5x114 ,3 ET38 DIA67
від 4 424 грн.
KFZ 9265
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA60
від 4 747 грн.
Replica HY132
6,5x16/5x114 ,3 ET41 DIA67
від 3 735 грн.
Replica CT3329
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA64
Replica CT2204
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA67
від 3 861 грн.
KFZ 130403
6,5x16/5x114 ,3 ET40 DIA66
від 3 659 грн.
SPORTMAX RACING D2767
7x16/5x114,3 ET38 DIA67
від 3 850 грн.
WSP Italy W2403
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA64
від 3 730 грн.
Kyowa Racing 230
7x16/5x114,3 ET40 DIA73
від 3 961 грн.
SPORTMAX RACING 3270
7x16/5x114,3 ET40 DIA67
від 3 970 грн.
Vossen CVT
7x16/5x114,3 ET35 DIA67
від 3 645 грн.
Replica CT4346
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA67
SPORTMAX RACING L290
7x16/5x114,3 ET40 DIA67
від 4 010 грн.
SPORTMAX RACING 3312
7x16/5x114,3 ET40 DIA67
від 2 883 грн.
Replica CT1752
6x16/5x114,3 ET43 DIA67
TechLine 1603
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA67
від 3 995 грн.
Replica CT2217
7x16/5x114,3 ET40 DIA67
від 4 054 грн.

від 3 647  до 4 212 грн.
ALST KFZ 7856 (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET40 DIA66.1) black
Avtopik.ua (Одеса)
3 990 грн.
← купити
Стальные диски ALST 7856 6,5x16 PCD5x114,3 ET40 D66,1 B
ShinaDiski.com.ua (Київ)
3 852 грн.
← купити
KFZ 7856 (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET40 DIA66.1) черный
Autoshini.ua (Київ)
3 647 грн.
← купити
Диски ALST (KFZ) 7856 6,5x16 5x114,3 ET40 DIA66,1 (black)
Shinportal.com (Запоріжжя)
3 902 грн.
← купити
ALST 7856 B R16 W6.5 PCD5x114.3 ET40 DIA66
Guma.com.ua (Мукачево)
4 212 грн.
← купити
Диск KFZ 7856 black R16 W6,5 PCD5x114,3 ET40 DIA66,1
Garazh.ua (Київ)
3 722 грн.
← купити
Сталеві диски ALST (KFZ) 7856 R16 W6.5 PCD5x114.3 ET40 DIA66.1 (black)
Rozetka.ua (Київ)
4 160 грн.
← купити
Диски KFZ 7856 R16 W6,5 PCD5x114,3 ET40 DIA66 ID321839
Rozetka.ua (Київ)
3 767 грн.
← купити
Диск ALST (KFZ) 7856 6.5x16 5x114.3 ET40 DIA66.1 Black
Rozetka.ua (Київ)
4 108 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати KFZ 7856 6,5x16/5x114,3 ET40 DIA66, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія