шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 9Відгуки  Обговорення  Корисне  Шини
Купити диск  за ціною від 5432 грн.

Серия KFZ 7885

Модифікації KFZ 7885 1
Характеристики [7885 6,5x16/5x115 ET46 DIA70,3]
Ширина диска
6.5 "
Діаметр
16 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
115 мм
Виліт
46 мм
Діаметр центрального отвору
70.3 мм
Тип
штамповані
Матеріал
сталеві
Можливі кольори
чорний
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5000 грн.    до  7250 грн.

від 5 432  до 8 462 грн.
KFZ Легковий диск KFZ 7885 BLACK R16 W6.5 PCD5x115 ET46 DIA70.3
Rezina.cc (Київ)
6 078 грн.
← купити
KFZ 7885 (R16 W6.5 PCD5x115 ET46 DIA70.3) черный
Autoshini.ua (Київ)
5 432 грн.
← купити
Легковий диск KFZ 7885 BLACK R16 W6.5 PCD5x115 ET46 DIA70.3
Tyresale.com.ua (Київ)
← купити
KFZ Легковий диск KFZ 7885 BLACK R16 W6.5 PCD5x115 ET46 DIA70.3
Faynaguma.com.ua (Львів)
← купити
Диск KFZ 7885 black R16 W6,5 PCD5x115 ET46 DIA70,3
Garazh.ua (Київ)
5 522 грн.
← купити
Диски KFZ 7885 R16 W6,5 PCD5x115 ET46 DIA70,3 ID321619
Rozetka.ua (Київ)
8 462 грн.
← купити
Диски KFZ 7885 Black R16 W6,5 PCD5x115 ET46 DIA70,3 ID1422
Rozetka.ua (Київ)
5 882 грн.
← купити
Диск ALST (KFZ) 7885 6.5x16 5x115 ET46 DIA70.3 Black
Rozetka.ua (Київ)
6 214 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати KFZ 7885 6,5x16/5x115 ET46 DIA70,3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія