шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 11Відгуки  Обговорення  Корисне  Шини
Купити диск  за ціною від 3564 грн.

Серия KFZ 8703

Модифікації KFZ 8703 1
Характеристики [8703 6,5x16/5x112 ET48 DIA57,1]
Ширина диска
6.5 "
Діаметр
16 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
112 мм
Виліт
48 мм
Діаметр центрального отвору
57.1 мм
Тип
штамповані
Матеріал
сталеві
Можливі кольори
сріблястий
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2700 грн.    до  5000 грн.
KFZ 130000
6,5x16/5x112 ET50 DIA57
від 3 790 грн.
KFZ 130001
6,5x16/5x112 ET46 DIA57
від 3 659 грн.
KFZ 9702
6x16/5x112 ET50 DIA57
від 3 391 грн.
KFZ 9915
6,5x16/5x112 ET50 DIA57
від 3 251 грн.
KFZ 9257
7x16/5x112 ET45 DIA57
від 3 612 грн.
Magnetto Wheels R1-1...
6,5x16/5x112 ET52 DIA66
від 4 180 грн.
Magnetto Wheels R1-2...
6,5x16/5x112 ET46 DIA57
від 2 838 грн.
KFZ 9535
6x16/5x112 ET50 DIA57
від 3 254 грн.
KFZ 9915
6,5x16/5x112 ET50 DIA57
від 3 380 грн.
KFZ 8595
6x16/5x112 ET46 DIA66
від 4 283 грн.
KFZ 8667
6,5x16/5x112 ET46 DIA57
від 3 406 грн.
KFZ 8247
6x16/5x112 ET48 DIA57
від 3 395 грн.
KFZ 6501
6,5x16/5x112 ET52 DIA66
від 4 334 грн.
KFZ 9187
6,5x16/5x112 ET43 DIA57
6,5x16/5x112 ET46 DIA57
від 3 044 грн.
KFZ 8247
6x16/5x112 ET48 DIA57
KFZ 9732
6,5x16/5x112 ET49 DIA66
від 4 541 грн.
6,5x16/5x112 ET52 DIA66
від 4 616 грн.
Replica CT1302
7x16/5x112 ET46 DIA57
від 4 010 грн.
Replica CT1303
7x16/5x112 ET45 DIA57
від 3 943 грн.
K&K Papirus
7x16/5x112 ET45 DIA66
від 3 444 грн.
Replica 540
7x16/5x112 ET45 DIA57
від 4 290 грн.
FONDMETAL 7500
7x16/5x112 ET50 DIA57
від 3 240 грн.
MAK F5
7x16/5x112 ET45 DIA76
від 3 215 грн.
Futek NF-185
7x16/5x112 ET47 DIA73
від 4 007 грн.
Replica TL0030
6,5x16/5x112 ET46 DIA57
від 4 656 грн.
ZF TL0030
6,5x16/5x112 ET46 DIA57
DISLA 603
7x16/5x112 ET45 DIA66
від 4 699 грн.
DISLA 827
7x16/5x112 ET45 DIA66
від 4 414 грн.
Replica BK5182
7x16/5x112 ET45 DIA57
від 4 670 грн.

від 3 564  до 4 212 грн.
ALST KFZ 8703 Volkswagen (R16 W6.5 PCD5x112 ET48 DIA57.1) silver
Avtopik.ua (Одеса)
3 990 грн.
← купити
Стальные диски ALST 8703 6,5x16 PCD5x112 ET48 D57,1 S
ShinaDiski.com.ua (Київ)
3 852 грн.
← купити
Диски ALST (KFZ) 8703 Volkswagen 6,5x16 5x112 ET48 DIA57,1 (black)
Shinportal.com (Запоріжжя)
3 739 грн.
← купити
KFZ 8703 (R16 W6.5 PCD5x112 ET48 DIA57.1) silver
Autoshini.ua (Київ)
3 589 грн.
← купити
Диск KFZ 8703 Black R16 W6,5 PCD5x112 ET48 DIA57
Garazh.ua (Київ)
3 564 грн.
← купити
ALST 8703 S R16 W6.5 PCD5x112 ET48 DIA57.1
Guma.com.ua (Мукачево)
4 212 грн.
← купити
Сталеві диски ALST (KFZ) 8703 Volkswagen R16 W6.5 PCD5x112 ET48 DIA57.1 (silver)
Rozetka.ua (Київ)
4 160 грн.
← купити
Диски ALST (KFZ) 8703 Volkswagen 6,5x16 5x112 ET48 DIA57,1 (silver)
Shinportal.com (Запоріжжя)
3 902 грн.
← купити
Диск KFZ 8703 S R16 W6,5 PCD5x112 ET48 DIA57,1
Garazh.ua (Київ)
3 722 грн.
← купити
Диск ALST (KFZ) 8703 6.5x16 5x112 ET48 DIA57.1 S
Rozetka.ua (Київ)
4 108 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати KFZ 8703 6,5x16/5x112 ET48 DIA57,1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія