шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 9Відгуки  Обговорення  Корисне  Шини
Купити диск  за ціною від 3792 грн.

Серия KFZ 8756

Модифікації KFZ 8756 1
Характеристики [8756 6,5x16/5x114,3 ET45 DIA67]
Ширина диска
6.5 "
Діаметр
16 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
114.3 мм
Виліт
45 мм
Діаметр центрального отвору
67 мм
Тип
штамповані
Матеріал
сталеві
Можливі кольори
чорний
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2800 грн.    до  5250 грн.
Magnetto Wheels R1-1...
6,5x16/5x114 ,3 ET42,5 D67
від 3 864 грн.
KFZ 130400
6,5x16/5x114 ,3 ET50 DIA67
від 3 790 грн.
KFZ 9127
6,5x16/5x114 ,3 ET42 DIA67
від 3 844 грн.
KFZ 130402
6,5x16/5x114 ,3 ET50 DIA66
6x16/5x114,3 ET50 DIA66
від 3 612 грн.
KFZ 6525
6,5x16/5x114 ,3 ET50 DIA60
від 3 659 грн.
KFZ 7503
6x16/5x114,3 ET50 DIA66
від 3 817 грн.
KFZ 7856
6,5x16/5x114 ,3 ET40 DIA66
від 3 647 грн.
KFZ 9527
6,5x16/5x114 ,3 ET50 DIA64
від 4 000 грн.
KFZ 9683
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA60
від 3 818 грн.
KFZ 8067
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA64
від 3 634 грн.
KFZ 9563
6,5x16/5x114 ,3 ET47 DIA66
від 3 419 грн.
6,5x16/5x114 ,3 ET50 DIA60
від 3 096 грн.
KFZ 8873
6,5x16/5x114 ,3 ET50 DIA66
від 3 598 грн.
KFZ 7063
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA67
від 4 031 грн.
6x16/5x114,3 ET50 DIA60
від 3 434 грн.
6,5x16/5x114 ,3 ET43 DIA67
від 3 608 грн.
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA60
від 3 509 грн.
6,5x16/5x114 ,3 ET50 DIA66
від 3 199 грн.
KFZ 9062
6,5x16/5x114 ,3 ET50 DIA67
від 4 306 грн.
KFZ 8873
6,5x16/5x114 ,3 ET50 DIA66
від 3 406 грн.
KFZ 9228
6,5x16/5x114 ,3 ET46 DIA67
від 4 365 грн.
6,5x16/5x114 ,3 ET47 DIA66
6,5x16/5x114 ,3 ET40 DIA66
від 3 056 грн.
KFZ 9265
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA60
від 4 747 грн.
KFZ 9405
6x16/5x114,3 ET46 DIA67
від 3 112 грн.
KFZ 9527
6,5x16/5x114 ,3 ET50 DIA64
від 4 621 грн.
KFZ 9583
7x16/5x114,3 ET47 DIA66
від 5 005 грн.
KFZ 8755
6,5x16/5x114 ,3 ET46 DIA67
від 2 750 грн.
SPORTMAX RACING 3270
7x16/5x114,3 ET40 DIA67
від 3 970 грн.

від 3 792  до 4 409 грн.
Стальные диски ALST 8756 6,5x16 PCD5x114,3 ET45 D67,1 B
ShinaDiski.com.ua (Київ)
4 120 грн.
← купити
Диски ALST (KFZ) 8756 Hyundai 6,5x16 5x114,3 ET45 DIA67,1
Shinportal.com (Запоріжжя)
3 956 грн.
← купити
KFZ 8756 (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET45 DIA67.1) черный
Autoshini.ua (Київ)
3 817 грн.
← купити
Диск KFZ 8756 Black R16 W6,5 PCD5x114,3 ET45 DIA67,1
Garazh.ua (Київ)
3 792 грн.
← купити
Диски KFZ 8756 R16 W6,5 PCD5x114,3 ET45 DIA67 ID321749
Rozetka.ua (Київ)
3 973 грн.
← купити
Диск ALST (KFZ) 8756 6.5x16 5x114.3 ET45 DIA67.1 Black
Rozetka.ua (Київ)
4 409 грн.
← купити
Диск ALST (KFZ) 8756 6.5x16 5x114.3 ET45 DIA67
Rozetka.ua (Київ)
4 012 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати KFZ 8756 6,5x16/5x114,3 ET45 DIA67, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія