шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 13Відгуки  Обговорення  Корисне  Шини
Купити диск  за ціною від 3419 грн.

Серия KFZ 9563

Модифікації KFZ 9563 1
Где купить? [9563 6,5x16/5x114,3 ET47 DIA66]
Характеристики [9563 6,5x16/5x114,3 ET47 DIA66]
Ширина диска
6.5 "
Діаметр
16 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
114.3 мм
Виліт
47 мм
Діаметр центрального отвору
66 мм
Тип
штамповані
Матеріал
сталеві
Можливі кольори
чорний
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3000 грн.    до  4600 грн.
KFZ 8067
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA64
від 3 634 грн.
Magnetto Wheels R1-1...
6,5x16/5x114 ,3 ET50 DIA60
від 3 096 грн.
KFZ 9147
6,5x16/5x114 ,3 ET51 DIA67
від 3 767 грн.
KFZ 9683
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA60
від 3 818 грн.
KFZ 8873
6,5x16/5x114 ,3 ET50 DIA66
від 3 598 грн.
KFZ 9147
6,5x16/5x114 ,3 ET51 DIA67
від 3 676 грн.
KFZ 130402
6,5x16/5x114 ,3 ET50 DIA66
від 3 790 грн.
KFZ 6525
6,5x16/5x114 ,3 ET50 DIA60
від 3 780 грн.
6x16/5x114,3 ET50 DIA66
від 3 612 грн.
6x16/5x114,3 ET50 DIA60
від 3 434 грн.
6,5x16/5x114 ,3 ET43 DIA67
від 3 608 грн.
KFZ 8756
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA67
від 3 715 грн.
KFZ 130400
6,5x16/5x114 ,3 ET50 DIA67
6,5x16/5x114 ,3 ET42,5 D67
від 3 859 грн.
KFZ 9127
6,5x16/5x114 ,3 ET42 DIA67
від 3 844 грн.
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA60
від 3 509 грн.
KFZ 7503
6x16/5x114,3 ET50 DIA66
від 3 817 грн.
6,5x16/5x114 ,3 ET50 DIA66
від 3 199 грн.
KFZ 9527
6,5x16/5x114 ,3 ET50 DIA64
від 4 000 грн.
KFZ 8873
6,5x16/5x114 ,3 ET50 DIA66
від 3 406 грн.
6,5x16/5x114 ,3 ET47 DIA66
KFZ 7063
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA67
від 4 022 грн.
KFZ 9405
6x16/5x114,3 ET46 DIA67
від 3 112 грн.
KFZ 9062
6,5x16/5x114 ,3 ET50 DIA67
від 4 296 грн.
KFZ 9228
6,5x16/5x114 ,3 ET46 DIA67
від 4 355 грн.
Replica CT2204
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA67
від 3 861 грн.
Replica CT3329
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA64
від 3 735 грн.
Replica CT1610
7x16/5x114,3 ET50 DIA64
WSP Italy W2403
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA64
від 3 730 грн.
Replica CT4346
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA67

від 3 419  до 4 142 грн.
ALST KFZ 9563 (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET47 DIA66.1) black
Avtopik.ua (Одеса)
3 932 грн.
← купити
Стальные диски ALST 9563 6,5x16 PCD5x114,3 ET47 D66,1 B
ShinaDiski.com.ua (Київ)
3 798 грн.
← купити
KFZ ALST (KFZ) 9563 B R16 W6.5 PCD5x114.3 ET47 DIA66
Rezina.cc (Київ)
3 763 грн.
← купити
KFZ 9563 (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET47 DIA66.1) черный
Autoshini.ua (Київ)
3 419 грн.
← купити
Диски ALST (KFZ) 9563 6,5x16 5x114,3 ET47 DIA66,1 (black)
Shinportal.com (Запоріжжя)
3 842 грн.
← купити
ALST 9563 B R16 W6.5 PCD5x114.3 ET47 DIA66.1
Guma.com.ua (Мукачево)
4 142 грн.
← купити
ALST (KFZ) 9563 B R16 W6.5 PCD5x114.3 ET47 DIA66
Tyresale.com.ua (Київ)
3 662 грн.
← купити
Диск KFZ 9563 Black R16 W6,5 PCD5x114,3 ET47 DIA66,1
Garazh.ua (Київ)
3 668 грн.
← купити
Сталеві диски ALST (KFZ) 9563 R16 W6.5 PCD5x114.3 ET47 DIA66.1 (black)
Rozetka.ua (Київ)
4 100 грн.
← купити
Диски KFZ 9563 R16 W6,5 PCD5x114,3 ET47 DIA66 ID321953
Rozetka.ua (Київ)
3 612 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати KFZ 9563 6,5x16/5x114,3 ET47 DIA66, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія