шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити фляга KITE PC26-1203 за ціною від 359 грн.
Фото 9

Характеристики та опис KITE PC26-1203

Матеріал: пластик; Ремінець на руку; Петля для підвішування; Тип пробки: клапан;єм (мл): 500; Об' Тип: дитяча пляшка
Колір
Тип
дитяча пляшка
Об'єм
500 мл
Тип пробки
клапан
Петля для підвішування
Ремінець на руку
Матеріал
пластик / тритан /
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 359  до 826 грн.
Бутылка для воды Kite Pochacco 500 мл PC26-1203
Thermos-ua.com (Київ)
614 грн.
← купити
Пляшка для води Kite 1203, 500 мл, PC (PC26-1203) PC26-1203
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Пляшка для води Kite 1203, 500 мл, PC (PC26-1203) PC26-1203
Itbox.ua (Київ)
← купити
Пляшечка для води Kite Pochacco 500 мл (PC26-1203)
MAUDAU (Київ)
359 грн.
← купити
Пляшечка для води Kite Pochacco 500 мл Зелена (PC26-1203)
Rozetka.ua (Київ)
676 грн.
← купити
Пляшечка для води Kite Pochacco "Почакко" 500 мл з тканевим ремінцем на карабінах бірюзова (PC26-1203)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Пляшка KITE для води 500 мл PC (PC26-1203)
Rozetka.ua (Київ)
553 грн.
← купити
Пляшка для води Kite 1203, 500 мл, PC (PC26-1203)
Rozetka.ua (Київ)
826 грн.
← купити
Пляшка для води Kite 1203, 500 мл, PC (PC26-1203) Kite PC26-1203 1042472
Rozetka.ua (Київ)
810 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати KITE PC26-1203, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фляга KITE PC26-1203. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фляга KITE PC26-1203 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія