шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Морозильна камера Klarstein Ice Volcano

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити морозильна камера Klarstein Ice Volcano за ціною від 9100 грн.
Відео 1Фото 20

Характеристики та опис Klarstein Ice Volcano

Габарити (см): 35х25х37; Керування: кнопкові перемикачі; Вибір розміру льоду;єм бака для води (л): 3; Об' Кількість відділень: Потужність заморожування (кг/добу): 12; Тип: льодогенератор
Колір
Тип
льодогенератор
Потужність заморожування
12 кг/добу / 9 кубиків за 12 хвилин /
Об'єм бака для води
3 л
Вибір розміру льоду
Керування
кнопкові перемикачі
Дисплей
Габарити (ВхШхГ)
35х25х37 см
Вага
9 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  10000 грн.    до  13000 грн.

від 9 100  до 15 830 грн.
Льодогенератор Klarstein Ice Volcano 2G Red
Saren.com.ua (Львів)
13 470 грн.
← купити
Льодогенератор Klarstein Ice Volcano 2G LED 12кг (10030848)
Rozetka.ua (Київ)
10 999 грн.
← купити
Льодогенератор Klarstein Ice Volcano 2G Red
Timesport.com.ua (Львів)
13 460 грн.
← купити
Льодогенератор Klarstein Ice Volcano 2G (10030848)
Rozetka.ua (Київ)
10 989 грн.
← купити
Льодогенератор KLARSTEIN Ice Volcano 2G 12 кг/24 год 100 Вт (10030848)
Rozetka.ua (Київ)
9 100 грн.
← купити
Льодогенератор Klarstein Ice Volcano 2G 12 кг/добу (10030849)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Льодогенератор Klarstein Ice Volcano 2G LED 12кг (10030848)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Льодогенератор генератор льоду Klarstein Ice Volcano 2G колір червоний (10030849)
Rozetka.ua (Київ)
12 500 грн.
← купити
Льодогенератор генератор льоду Klarstein Ice Volcano 2G колір чорний (10030844)
Rozetka.ua (Київ)
13 500 грн.
← купити
Льодогенератор Klarstein Ice Volcano 2G 12кг/24г Сірий
Rozetka.ua (Київ)
9 880 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Klarstein Ice Volcano, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: морозильна камера Klarstein Ice Volcano. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на морозильна камера Klarstein Ice Volcano у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія