шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни68Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити кліматичний комплекс Klarstein Skyscraper Ice за ціною від 3400 грн.
Відео 1Фото 11

Характеристики та опис Klarstein Skyscraper Ice

Вага (кг): 6; Габарити (см): 950х28х28; Рівень шуму (дБ): 56; Керування: сенсорне; Колеса; Повітряний фільтр; Дисплей; Пульт ДК; Таймер; Автоповорот жалюзі; Іонізатор; Імітація вітру; Нічний режим;єм бака для води (л): 6; Об' Кількість швидкостей: 3; Циркуляція повітря (м³/год): 230
Колір
Циркуляція повітря
230 м³/год
Кількість швидкостей
3
Об'єм бака для води
6 л
Нічний режим
Імітація вітру
Іонізатор
Автоповорот жалюзі
Таймер
/ до 7.5 годин /
Пульт ДК
Дисплей
Повітряний фільтр
Колеса для переміщення
Керування
сенсорне
Акумулятор холоду
2 шт.
Споживана потужність
30 Вт
Рівень шуму
56 дБ
Габарити (ВхШхГ)
950х28х28 см
Вага
6 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 400  до 6 990 грн.
Мобільний кондиціонер вентилятор Klarstein Skyscraper Ice Smart 4-в-1 (10040206)
MAUDAU (Київ)
5 830 грн.
← купити
Портативний вентилятор-зволожувач-повітроочисник Klarstein Skyscraper Ice 4 в 1, 30 Вт, 210 м/год, 10029328 (my-5209)
Rozetka.ua (Київ)
6 182 грн.
← купити
Мобільний кондиціонер-вентилятор Klarstein Skyscraper Ice 4 в 1 (10028303)
MAUDAU (Київ)
5 500 грн.
← купити
Мобільний кондиціонер-вентилятор Klarstein Skyscraper Ice 4 в 1 (10029328)
MAUDAU (Київ)
5 600 грн.
← купити
Мобільний кондиціонер-вентилятор Klarstein Skyscraper Ice 4 в 1 (10034651)
MAUDAU (Київ)
← купити
Мобільний кондиціонер-вентилятор Klarstein Skyscraper Ice 4-в-1 (10035835)
MAUDAU (Київ)
← купити
Мобільний кондиціонер-вентилятор Klarstein Skyscraper Ice Smart 4-в-1 (10040205)
MAUDAU (Київ)
5 950 грн.
← купити
Мобільний кондиціонер-вентилятор Klarstein Skyscraper Ice Smart 4-в-1 (10040207)
MAUDAU (Київ)
← купити
Охолоджувач повітря Klarstein Skyscraper Ice Smart 4-в-1 (10040205)
MAUDAU (Київ)
5 861 грн.
← купити
Охолоджувач повітря Klarstein Skyscraper Ice Smart 4-в-1 Білий (10040206)
MAUDAU (Київ)
← купити
Охолоджувач повітря Klarstein Skyscraper Ice Smart 4-в-1 Сірий (10040207)
MAUDAU (Київ)
← купити
Охолоджувач повітря Klarstein Skyscraper Ice 4-in-1 (10028303)
MAUDAU (Київ)
5 551 грн.
← купити
Охолоджувач повітря Klarstein Skyscraper Ice 4-in-1 Чорний (10029328)
MAUDAU (Київ)
← купити
Охолоджувач повітря Klarstein Skyscraper Ice 4-in-1 Сірий (10034651)
MAUDAU (Київ)
← купити
Охолоджувач повітря Klarstein Skyscraper Ice 4-in-1 Бронза (10035835)
MAUDAU (Київ)
← купити
Охолоджувач повітря Klarstein Skyscraper Ice Smart 4-в-1 (10040207)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Повітроохолоджувач Klarstein Skyscraper Ice Smart 4-в-1 (10040205)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Охолоджувач повітря Klarstein Skyscraper Ice Smart 4-в-1 (10040206) Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Повітроохолоджувач Klarstein Skyscraper Ice 4-in-1 (10028303)
Rozetka.ua (Київ)
5 561 грн.
← купити
Охолоджувач повітря Klarstein Skyscraper Ice 4-in-1 (10035835)
Rozetka.ua (Київ)
5 559 грн.
← купити
Охолоджувач повітря Klarstein Skyscraper Ice 4-in-1 (10029328)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативний вентилятор Klarstein Skyscraper Ice 4 в 1 (10028303)
Rozetka.ua (Київ)
3 400 грн.
← купити
Кондиціонер 4в1 Klarstein Skyscraper Ice (10029328) чорний
Rozetka.ua (Київ)
6 000 грн.
← купити
Мобільний кондиціонер-вентилятор Klarstein Skyscraper Ice 4-в-1 (10035835)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний кондиціонер-вентилятор Klarstein Skyscraper Ice 4 в 1 (10034651)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний кондиціонер-вентилятор Klarstein Skyscraper Ice 4 в 1 (10028303)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний кондиціонер-вентилятор Klarstein Skyscraper Ice Smart 4-в-1 (10040205)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний кондиціонер-вентилятор Klarstein Skyscraper Ice Smart 4-в-1 (10040208)
Rozetka.ua (Київ)
6 250 грн.
← купити
Мобільний кондиціонер-вентилятор Klarstein Skyscraper Ice Smart 4-в-1 (10040207)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний кондиціонер-вентилятор Klarstein Skyscraper Ice 4 в 1 (10029328)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний кондиціонер вентилятор Klarstein Skyscraper Ice Smart 4-в-1 (10040206)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Повітроохолоджувач мобільний Klarstein Skyscraper Ice 4 в 1 210 м/год 30 Вт з пультом Сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Охолодувач-вентилятор Klarstein Skyscraper Ice 4-в-1 210 м/год (10035835)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Повітроохолоджувач мобільний Klarstein Skyscraper Ice 4 в 1 210 м/год 30 Вт Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Повітроохолоджувач мобільний Klarstein Skyscraper Ice 4 в 1 210 м/год 30 Вт Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Охолодувач-вентилятор Klarstein Skyscraper Ice Smart 4-в-1 (10040205)
Rozetka.ua (Київ)
5 851 грн.
← купити
Охолодувач-вентилятор Klarstein Skyscraper Ice Smart 4-в-1 (10040207)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Охолоджувач повітря KlarsteinSkyscraper Ice Smart 4-в-1 (10040206)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний кондиціонер Klarstein Skyscraper Ice Smart Білий
Rozetka.ua (Київ)
6 400 грн.
← купити
Мобільний кондиціонер Охолоджувач повітря іонізатор Klarstein Skyscraper Ice
Rozetka.ua (Київ)
6 500 грн.
← купити
Мобільний кондиціонер Klarstein Skyscraper Ice Smart Чорний
Rozetka.ua (Київ)
6 100 грн.
← купити
Мобільний кондиціонер Klarstein Skyscraper Ice 4-in-1 Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний кондиціонер Klarstein Skyscraper Ice 4-in-1 Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний кондиціонер Klarstein Skyscraper Ice Smart
Rozetka.ua (Київ)
6 899 грн.
← купити
Вентилятор Klarstein Skyscraper Ice Smart Без пульта
Rozetka.ua (Київ)
4 050 грн.
← купити
Вентилятор очищувач повітря Klarstein Skyscraper Ice Без пульта
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Охолоджувач повітря Klarstein Skyscraper Ice Smart Без пульта
Rozetka.ua (Київ)
4 500 грн.
← купити
Охолоджувач повітря розумний KLARSTEIN Skyscraper Ice Без пульта
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Охолоджувач повітря KLARSTEIN Skyscraper Ice 4в1 Чорний (10029328)
Rozetka.ua (Київ)
5 790 грн.
← купити
Охолоджувач повітря KLARSTEIN Skyscraper Ice 6 л 210 м3/год Сірий (10034651)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Охолоджувач повітря Klarstein Skyscraper Ice 4 в 1 Білий (10028303)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Охолоджувач повітря Klarstein Skyscraper Ice 4 в 1 Чорний (10032328)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Охолоджувач-вентилятор Klarstein Skyscraper Ice Smart 4-в-1
Rozetka.ua (Київ)
6 990 грн.
← купити
Повітроохолоджувач Klarstein Skyscraper Ice 4 в 1
Rozetka.ua (Київ)
6 800 грн.
← купити
Повітроохолоджувач Klarstein Skyscraper Ice 4-в-1
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Повітроохолоджувач і вентилятор Klarstein Skyscraper Ice Smart 4-в-1
Rozetka.ua (Київ)
5 800 грн.
← купити
Вентилятор/охолоджувач повітря KLARSTEIN Skyscraper Ice Smart 4-в-1 30 Вт 210 м/год (10040208)
Rozetka.ua (Київ)
4 900 грн.
← купити
Вентилятор/охолоджувач повітря KLARSTEIN Skyscraper Ice 4-в-1 45 Вт 210 м/год (10035835)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Вентилятор/охолоджувач повітря KLARSTEIN Skyscraper Ice Smart 4-в-1 30 Вт 210 м/год (10040205)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Охолоджувач повітря Klarstein Skyscraper Ice 4 в 1 Чорний (10029328)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Повітроохолоджувач Skyscraper Ice 4-в-1 210 м/год 45 Вт
Rozetka.ua (Київ)
4 950 грн.
← купити
Охолоджувач повітря Klarstein Skyscraper Ice сірий (10034651)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Охолоджувач 4 в 1 повітря Klarstein Skyscraper Ice чорний (10029328)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Охолоджувач вентилятор очищувач повітря Klarstein Skyscraper Ice сірий (10034651)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Охолоджувач вентилятор очищувач повітря 4 в 1 повітря Klarstein Skyscraper Ice білий (10028303)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Охолоджувач повітря Klarstein Skyscraper Ice 4-в-1 Smart WiFi Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний кондиціонер зволожувач і іонізатор Klarstein Skyscraper Ice
Rozetka.ua (Київ)
4 999 грн.
← купити
Мобільний кондиціонер зволожувач іонізатор Klarstein Skyscraper Ice
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Klarstein Skyscraper Ice, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кліматичний комплекс Klarstein Skyscraper Ice. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кліматичний комплекс Klarstein Skyscraper Ice у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія