шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Акустична система Klipsch The Nines

Ціни20Опис Відгуки  Обговорення  Корисне10Аксесуари
Купити акустична система Klipsch The Nines за ціною від 75699 грн.
Відео 25Фото 31

Характеристики та опис Klipsch The Nines

пульт ДК; Підтримка aptX; Bluetooth: v 5.0; USB-порт; оптичний; mini-Jack (3.5 мм); RCA; Фазоінвертор: фазоінвертор ззаду; Загальний частотний діапазон (Гц): 34 – 25000; Сумарна потужність (Вт): 240; Максимальна потужність підсилювача: 480; Кількість смуг: 2; Кількість динаміків: 2; Кількість каналів: комплект 2.0
Колір
Призначеннядомашня
Розміщенняполична
Технічні характеристики
Типактивна
Кількість каналівкомплект 2.0
Кількість динаміків2
Кількість смуг2
Чутливість115 дБ
Потужність / частота
Фронт120 Вт/канал
Максимальна потужність підсилювача480 Вт
Сумарна номінальна потужність240 Вт
Загальний частотний діапазон34 – 25000 Гц
Конструкція
Особливості конструкціїмагнітне екранування
фазоінвертор ззаду
рупорне оформлення
Роз'єми
ВходиRCA
mini-Jack (3.5 мм)
оптичний
USB-порт / type A /
ВиходиRCA / на сабвуфер /
Інше
Bluetoothv 5.0
Підтримка aptX / aptX HD, AAC /
пульт ДК
Діаметр ВЧ динаміка25 мм
Діаметр НЧ (НЧ/СЧ) динаміка203 мм
Матеріал оздобленняMDF
Габарити фронтальних колонок (ВхШхГ)49х24х34 см
Вага37.5 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  67500 грн.    до  115000 грн.

від 75 699  до 112 500 грн.
Акустика Klipsch The Nines Walnut
Portativ.ua (Київ)
83 250 грн.
← купити
Klipsch The Nines II Black
Mirakustiki.ua (Київ)
112 500 грн.
← купити
Klipsch Klipsch The Nines Walnut
Era-in-ear.com (Київ)
← купити
Klipsch The Nines Walnut
Evomusic.com.ua (Київ)
← купити
Активні акустичні колонки Klipsch The Nines Matte Black
Redprice.sale (Львів)
93 992 грн.
← купити
Klipsch The Nines Matte Black офіційна гарантія
PermyCo (Київ)
75 699 грн.
← купити
Klipsch The Nines Walnut
Soundstudio.com.ua (Київ)
79 088 грн.
← купити
Активна акустична система Klipsch The Nines Matte Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Klipsch The Nines II Walnut
Mirakustiki.ua (Київ)
← купити
Klipsch The Nines II Oak
Mirakustiki.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Klipsch The Nines, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: акустична система Klipsch The Nines. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на акустична система Klipsch The Nines у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія